Katolibanizacija pri Hrvatih

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik HotSatan pravi:
Čak, tebe moti, da nekdo odpre temo samo s katoliki v naslovu, če ta tema obravnava novico, ki v 80 % govori o mnenju katolikov in ima tudi sama v naslovu omenjene samo katolike?

Wow.

Ne moreš dihat ne? Daj zmoli tri očenaše zame, da moja duša ne bo izgubljena
bonk.gif

Nekaj si zamešal, jaz nisem veren.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
RKC so ljudje.. samo drugačen sistem volitev imajo - nima vsako tele volilne pravice . Drugače je pa vse kar prebereš, slišiš, pogledaš.. ( yo tube , internet, tv ,gostilna ..) pravljica samo nauki zgodb so različni
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stop pravi:
RKC so ljudje.. samo drugačen sistem volitev imajo - nima vsako tele volilne pravice . Drugače je pa vse kar prebereš, slišiš, pogledaš.. ( yo tube , internet, tv ,gostilna ..) pravljica samo nauki zgodb so različni

Nope, v RKC so ljudje, ki prodajajo ekskluzivno zgodbo o posmrtnem življenju.. ovčkam, ki z veseljem in blažene plačajo.
Jutri bo eden izmed sezonskih vrhuncev.

Zaradi tega je RKC ločena od države, ki bi naj bila resna zadeva.

Ne vem pa kakšno je stanje v nakupovalnih centrih
evil.gif
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Citat:
Uporabnik stop pravi:
Seveda če pa kurikul ni demokratično pripravljen in ne spoštuje človekovih pravic, je instrument kulturnega boja pripravljen s pozicije moči in arogantno razdvaja narod
wink-1.gif

Ne vedet, kaj so kondomi in kako se uporabljajo, ni človekova pravica in poznavanje kondomov ipd. nikakor ne omejuje nikogaršnje pravice do vere. Tudi če ti nekdo pove, kaj so kondomi, imaš pravico verjet, da naklada, se naprej držat nauka RKC in v nedeljo poslušat pravljice. Kot ima vsak najstnik pravico verjet, da je matematika, katere ga učijo v šoli, popolno sranje, mature pa brez nje vseeno ne more dobit.

Če bi bilo tako, kot si ti razlagaš, bi lahko ustanovili vero v nekega nebeškega vepra, ki zapoveduje, da sta matematika in plačevanje davkov hudičev produkt in greh. Pa jih potem spravi skozi osnovno šolo in poberi davke, brez da jim kršiš "pravico do vere".
bonk.gif
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Aja zato se spravljaš na njih. Te niso spustili v svoje vrste? Vrgli ven?

Pred pol ure si zgrešil, kolikor si dolg in širok. Res misliš, da so se tvoje analitične sposobnosti naenkrat toliko izboljšale?
hysterical-1.gif
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
To, da goreče pljuvam po vernikih, si ugotovil pred ali po tem, ko si me obtožil, da sem sam goreč vernik (kar je bilo pred eno uro)? Lahko prilepiš.
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Kako si lahko šele ob 21:49 ugotovil, da goreče pljuvam po vernikih, če si ob 21:35 napisal, da se spravljam na njih?

Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Aja zato se spravljaš na njih. Te niso spustili v svoje vrste? Vrgli ven?

Lažeš.
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Ja, nezaslišano, da nimam spomina zlate ribice in da znam pogledat poste za 2 uri nazaj. Mi je vzelo celo večnost.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Hudo
smile-1.gif


Moram prilepit citat, ker stran komaj odpre.


OD ČETVRTKA traju DDoS napadi na Indexove servere, dan ranije najavljeni od katoličkih talibana. Napadi su najavljeni zbog "nemoralnih tekstova protiv crkve".

Tko nema kapaciteta boriti se razumom, stavovima i argumentima, taj se mora boriti nasiljem. U ime vjere, ljubavi i Boga, dakako.

Politika katoličkih talibana oduvijek je bila ista: nekad su zbog različitog mišljenja spaljivali ljude, danas ruše servere. Dubokog smo uvjerenja da je čovjek nastao od majmuna, no prihvaæamo i da se neki od majmuna nisu razvili u ljude.

Pristup Indexu uglavnom se odvija nesmetano, no moguæi su povremeni problemi, zbog čega se ispričavamo.

Index i ovaj put zahtjeva intervenciju policije, kako bi se novinarima Indexa osiguralo pravo na slobodu govora, zajamčenu Ustavom.

Kroz deset godina postojanja Index je nailazio na mnoge prijetnje: od prijetnji fizičkim napadima i ubojstvima, do prijetnji hakerskim napadima, s kojima se i ovaj put suočavamo.

Index svojim čitateljima ne može jamčiti da æe serveri uvijek raditi, ali im jamči da æe Index ostati oaza slobodnog duha i mišljenja.

Žao mi je talibani, no Zemlja jest okrugla. Paljenje ljudi i rušenje servera to ne može promijeniti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje ga v Nurnberg ne bi pripeljali... bi ga prej z vlaka sneli in mu sodili.