SygicNavigation v.12.1 za Android

slr

Pripravnik
30. jun 2008
183
2
18
Kako pa preneseš zemljevid npr. preko wifi, jaz ne najdem kam kliknit. Ker mi je tudi javilo da mapa ne obstaja.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.754
114
63
Meni - nastavitve - upravljanje z zemljevidi
zmaga.gif
 

tac

Pripravnik
25. sep 2007
152
0
16
Lblana
ksz
Ko sem v prvo instaliral sygic, še nisem imel zunanje sd kartice.
Zdaj jo imam, vendar nikjer ne vidim možnosti, da bi prenesel zemljevide nanjo. Kako se to naredi ?
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
A je kdo opazil, da Sygic izredno pozno usmerja dol iz avtoceste? Pokaže puščico dol, ko si že vzporedno z odcepom, tik prej pa me še usmerja na levi pas avtoceste.
Meni je včeraj na skoraj 1000 km vožnji to naredil prav vsakič. Prej pa nekaj kilometrov ni bilo nobenega odcepa, tako da nima izgovora
frown-1.gif

Mi je žal, da sem ga kupil, ker tole pa res ni za nikamor
frown-1.gif
 

terezijslo

Pripravnik
10. jan 2014
54
0
6
Meni dela popolnoma dobro, še posebaj na avtocesti lepo in pokaže in tudi v naprej pove, na katerem izvozu greš iz avtoceste. Tebi ne? Edina težava se pokaže kje sredi mesta, kjer je toliko cest, da se tudi izgubi zaradi vseh teh stavb. V mestu, če so ulice res tesno skupaj, je najbolje, da te usmerja kdo, ki v navigacijo lahko gleda.
Glede prenosa več zemljevidov. Če imaš crac varianto, potem poglej, da imaš tisto, ki omogoča nalaganje več zemljevidov, ne pa na primer samo slovenijo.
 

tac

Pripravnik
25. sep 2007
152
0
16
Lblana
ksz
nikjer še nisem opazil kako se nastavi, da je sever vedno navzgor, je že kdo to nastavil, ali se ne da ?
ps frišn zemljevid mi ne pozna preimenovane ulice v LJ
frown-1.gif

Je že kakšno leto vsaj Privškova, tomtom še kar misli Litijska..
 

tac

Pripravnik
25. sep 2007
152
0
16
Lblana
hvala, nisem pomislil, da imajo zemljevidi skrito to možnost ....
Še eno vprašanje za poznavalce-
če samo gledam zemljevid, mi ob vsakem pritisku na zaslon od trenutne točke označi nekaj poti z rdečo.
Najbrž je to kak začetek navigacije, kako to izkoristit ?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.615
2.450
113
ksz... so že naredili uspešno kr*ackano verzijo z posodabljanjem, kot ima tole navigon(vsaj zemljevidi)?

Sedaj sem vidu, da je 50% off in dobiš za 25€ doživljensko licenco, kar se mi pa ne zdi veliko. Za "najlepšo" navigacijo.

Čeprav sem reku, da ne mislim kupit nobenega programa, me tole mika. Zaradi tega, ker je zelo slabo crackan v primerjavi z drugimi, pa res lep.
 

Wesna1

Zelenc'
7. mar 2014
1
0
1
Pozdravljeni.

Eno vprašanje imam. Jaz sem že porabila 14 dnevno brezplačno sygic navigacijo. Sedaj pa sem preizkusila naložiti tole cheat verzijo, vse po navodilih in mi ne dela. Že v štartu ne morem naložiti iz original programa zemljevide, ker sem to že porabila.

Kaj predlagate???

Hvala

LP
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.615
2.450
113
V crackani verziji, moraš ločeno mape(zemljevide) dol potegnit. Dobiš prav programček zraven, ki ga instaliraš na pc-ju.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Naložil sem si 7 dnevno preizkusno različico in ga danes malo testiral na poti. Zelo so mi všeč namreč offline zemljevidi in vodenje po njih, saj je idealno za tujino poleg Slovenije, kjer sem do sedaj uporabljal kar google maps z vodenjem in bil v bistvu zelo zadovoljen. Moje delo je namreč zelo povezano tudi s terenom in mi gps izredno prav pride.

Moram pa reči, da sem na Sygic zaenkrat bolj razočaran kot ne, pa me zanima ali samo kaj ne znam nastavit ali je to to? Ima tono opcij, ampak:
- na splošno zelo pozno usmerja na odcepe. Še posebej se to opazi na avtocesti. Pokaže še kar zgodaj, vendar glasovni "ukaz" pa pride zelo pozno.
- Kljub temu, da imam nastavljeno izračun najhitrejše poti, me pošlje po daljši (časovno) poti. Google maps recimo isto pot izračuna pravilno. To se mu je zgodilo večkrat v enem dnevu.
- Marsikateri kraj je zelo slabo pokrit (ni niti hiš), prav tako me pošlje čisto na drug naslov. Zopet google maps s tem nima težav.

Zna kdo kaj svetovat? So to prestari zemljevidi in jih ne posodabljajo, se da kaj kje nastavit drugače? Ker celotna uporabnost mu blazno pade zaradi svoje nenatančnosti, napačnih izračunov in nepoznavanja hišnih številk. Kar pomeni, da mi je za Slovenijo neuporaben, nočem pa plačevat za nekaj, kar mi zastonjski google maps naredi bolje. Verjetno je boljši v tujini, kjer je pokritost boljša ali tudi to ne? Je pa to verzija 14.02.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Koliko let pa je star zemljevid Slovenije? Ker ne najde recimo moje hiše, ki stoji že 5 let in podobno. Nima notri hišnih številk celih vasi itd.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Po nalaganju nekaterih posodobitev na Galaxy II se mi ob zagonu Sygica pokaže začetna stran (črna z napisom Sygic) za par sekund, nato pa se vse skupaj vrne nazaj na namizje
rolleyes-1.gif
brez kakih sporočil o kakih napakah

verzija je kupljena, kako leto je delal bp
confused-1.gif


need help