SygicNavigation v.12.1 za Android

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kupiš aplikacijo iz google trgovine in bo vse delalo kot mora.

ali

Rootaš tvojo napravo in nato preneseš iz google trgovine SD fix aplikacijo ter slediš navodilom

ali

naložiš prejšnjo verzijo roma.

Rešitev kolikor hočeš.
 

jodi

Zelenc'
4. okt 2014
10
0
1
Hmm a veš jaz sem glede tega zelen (rotaš,prejšnja verzija roma...) Ojoj ja tudi taki obstajamo.Če se ti ljubi v bolj razumljivem(meni) jeziku.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Nova verzija 14.6.0. ima že uraden popravek, da deluje iz SD kartice tudi na Androidu 4.4x. Je naložena tudi na našem največjem torrent pašniku..Sicer je včeraj izšla že verzija 14.6.2 vendar razlike dejansko ni.

Novosti
Improvements and optimizations
SD CARD FIX FOR DEVICES RUNNING KITKAT
LATEST, UPDATED MAPS
· New maps & POIs
· Enhanced 3D in cities
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Svaka čast Janch, za ta info
nahrung002.gif

Upam, da bo ta nova verzija delovala uporabniku jodi na S4.
 

jodi

Zelenc'
4. okt 2014
10
0
1
Hvala vama fanta-jo poiščem. Če pa kdo prej ugotovi, da ne laufa naj sporoči, da se ne matram
priden.gif
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Po poročanju nekaterih uporabnikov na Android 4.4.x Sygic dejansko NI odpravil problema z namestitvijo aplikacije na zunanjo SD ampak samo toliko, da uporabnika opozori na problem in mu samodejno ponudi premik podatkov na notranji pomnilnik..
bonk.gif
Torej gre le za "medvedjo uslugo"
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik jodi pravi:
Imam en velik problem!
Po posodobitvi Androida mi noče več delat Sygic ver.13-4.1 oz. ne deluje mi več iz SD kartice.
Če jo prestavim na spomin telefona mi deluje vendar so datoteke prevelike in mi zmankuje prostora na telefonu S4
Prosim za kak namig, da ga prelesičim , da mi bo zopet bral iz SD

Ti priporočam da si naložiš StreetPilot-a, je lepši in manj zakompliciran
wink-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sygic mapo skopiraj na kartico.

sem imel iste težave, vendar imam rootan telefon in sem potem še nekaj spreminjal. tko da sedaj ne vem kaj je pomagalo.
 

jodi

Zelenc'
4. okt 2014
10
0
1
Ta verzija mi deluje iz SD kartice! Imam pa težavo s grafiko. Ko je telefon v pokončnem položaju mi ne kaže popolne slike za zavoje in krožišča-održe mi metre(km) približevanja tej točki.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
a imaš na full screen našitmano, da ti skirje tudi zgornjo notification vrstico?
se mi zdi, da je nekje v nastavitvah ta full screen označen kot beta in da piše zraven, da mogoče ne bo delalo pravilno.
 

jodi

Zelenc'
4. okt 2014
10
0
1
Lahko imam na fuul screen ali pa ne, mi pri pokončni legi telefona odreže okence tam kjer pišejo metri. Nimam nobene oznake beta in nič ne piše da naj ne bi delovalo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pa res v novem dizajnu ni več beta. v starem je še bilo.

kater telefon pa imaš?
si kaj dpi spreminjal?

jst imam S4 pa mi tudi pokonc normalno dela.

priporočam, da jo zbrišeš, tudi mapo sygic in jo ponovno namestiš.
men je to pomagalo, ko mi je full štekala.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
dpi bi lahko z drugim romom spreminjal.
pol probaj ponovno namestit kot sem napisal. bo najhitrej:)
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Danes me je pa razjezila tak, da me je melo, da povozim telefon.

Včeraj si na pc-ju ogledam pot.
Zjutraj ko se mi je mudilo si želim nastavit navigacijo. In pride "Murphy" na obisk!!!
1. Nikakor, da me vodi po tisti poti, ko mi jo je ponudil gmaps na pc-ju.
2. Noče me pelat po AC (imel izklopljeno izogibanje)
3. Skos ponuja samo eno pot. Sem dodal vmesne točke, še vedno sili nek čez route.
4. Tudi med vožnjo me skos hoče preusmerit na stranske ceste.

Sedaj doma sprobavam iščem in gledam nastavitve, noče in noče. Ponastavim vse nastavitve in evo, ponudi dve poti in druga je tista, katero sem želel. Vmes ko sem googlal, sem našel, da naj bi ponujala tri poti. No men je v najboljšem primeru samo dve.

1. Kdo ve kako do treh poti??
2. Zakaj na drugem telefonu na galaxy S2 noče posodobit na nov dizjan? Bom še probal zbrisat pa na novo inštalirat.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sygic je šminka (ja, tukaj jim lahko damo kapo dol), ko pa od navigacije želiš, da dobro opravi poslanstvo primarnega namena, smo pa tam...Če rabiš kvalitetno navigiranje z malo naprednejšimi opcijami, ti priporočam, da raje uporabljaš iGO, Navigon ali Garmin..vsi so ti na voljo za android.