Rezervni avtodeli24.si, autodoc,.....

ironzz

Zelenc'
22. feb 2020
6
0
1
Vse bi rad opozoril na nakupe na spletu preko teh tujih spletnih trgovin. Imam zelo slabo izkušnjo, ko bi mi morali v času garancije povrniti stroške zavorne čeljusti. Po že ne vem več koliko poslanih E-mailih in slikah ter video posnetkih je danes prišel še ta odgovor:


Thank you for your email.

We have checked the provided photos and with regret, we cannot see there the number on the part itself. We kindly ask you to send us one more photos where we can clearly see this number, or, if you cannot find it on the part, please, let us know.

We apologize for the created inconveniences.

If you have any other questions, please do not hesitate to contact us.

Prav norca se že delajo iz mene, ker po njihovem sem slep in nesposoben prebrati številko dela, ki bi naj bila na njem. Pa je seveda ni, kar tudi sami po slikah lepo vidijo, saj sem jih posnel iz vseh zornih kotov. Seveda ne želijo, da jim pošljem del nazaj, ker potem bi nastali stroški pošiljanja, pa seveda ne bi se mogli več izgovarjat glede vračila.
Sam se sicer ne sekiram preveč, ker imam pravno zaščito na ARAG-u in bom vsekakor dosegel svoje. Želim samo vse opozoriti na to, da par evrov prihranka ne odtehta reševanja problemov, ki nastanejo ob vračilu pokvarjenega dela.
Seveda sem moral kupiti pri nas nov del, da sem sploh lahko zamenjal njihovega in ga slikal, kot so zahtevali. Imajo veliko slovenskih domen, zato POZOR, ko boste naročali dele.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
A lahko razložiš, kje je težava?
So ti poslali naročeni del, ki se je pokvaril, nek čisto tretji del ali ponarejeni del?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ironzz

Zelenc'
22. feb 2020
6
0
1
Pa kaj ma veze cifra. Vse je bilo original zapakirano v original embalaži. Med drugim sem jim poslal še sliko embalaže, ki jo seveda še imam in na kateri so vse možne številke. Pa saj to je samo nadomestni neoriginalni del.
 

Oleander

Pripravnik
21. jan 2020
56
56
18
Avtodele naročajte od slovenskih spletnih ponudnikov. Tudi v vsaki trgovini dajo nekaj popusta, če se jih lepo prosi. Še najbolje je serviserju, ki mu zaupate, prepustiti nabavo delov.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Še najbolje je serviserju, ki mu zaupate, prepustiti nabavo delov.
Točno to jaz delam. Sebi najbolj zaupam. Res pa ne kupujem žnj znamke delov. Do sedaj še niti enega problema. Naročil sigurno za tisočaka delov že.
Da se bom pa jaz hodil dilat v trgovino, kot da sem na tržnici, pa ne hvala. Naročim in čez teden dni je zadeva dostavljena. Res pa znam planirat servise vnaprej.
Sem pa enkrat rabil en del nujno in so mi ga v trgovini prodali dobrih 40% dražje kot bi bil na autodocu. Sem plačal in razliko poknjižil pod strošek nujnosti.
 

ironzz

Zelenc'
22. feb 2020
6
0
1
Točno to jaz delam. Sebi najbolj zaupam. Res pa ne kupujem žnj znamke delov. Do sedaj še niti enega problema.
Da se bom pa jaz hodil dilat v trgovino, kot da sem na tržnici, pa ne hvala. Naročim in čez teden dni je zadeva dostavljena. Res pa znam planirat servise vnaprej.
Tudi v mojem primeru je bil to moj prvi nakup avtodela na spletu, ker je bil manjši problem z datumom dostave pri nas. Drugače pa vse kupujem pri kolegu, ki je trgovec v trgovini z avtodeli in imam prav lepe rabate.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Drugič kupi kvalitetno znamko, ne pa najcenejše sranje in ne boš imel teh problemov. Pa fajn uredi.
 

ironzz

Zelenc'
22. feb 2020
6
0
1
Drugič kupi kvalitetno znamko, ne pa najcenejše sranje in ne boš imel teh problemov. Pa fajn uredi.
Ni fora v kvaliteti nadomestnega dela. Gre se za odnos do stranke, ko pride do problema. Potem pa naj kupci vse požrejo ali kaj, ko se nekaj v garanciji pokvari. Želim samo vse slovenske kupce opozoriti, da je to tuja spletna trgovina in da naj se je izogibajo, ker nočejo rešiti reklamacij. Pa komunicirajo seveda tudi samo v angleščini ali nemščini.
Javim seveda kako se bo razpletlo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
S tem kar sedaj pišeš samo kažeš svojo naivnost.
Tisti, ki kupujemo tam, večinoma vemo, da je zadaj tuja spletna trgovina. Vsaj jaz pred naročilom zadevo čim bolj preverim. Če si ti mislil, da kupuješ v slovenski spletni trgovini, si že naredil napako. Drugo pa v tem, da si kupil poceni sranje, kjer je možnost težav konkretno višja, kot pri uveljavljenih znamkah.
Sedaj veš, da si šparal na napačnem koncu. In ja, pravilno da opozarjaš na odnos in se strinjam, da je to težava. Dobro reši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Malecky

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Vse bi rad opozoril na nakupe na spletu preko teh tujih spletnih trgovin. Imam zelo slabo izkušnjo, ko bi mi morali v času garancije povrniti stroške zavorne čeljusti. Po že ne vem več koliko poslanih E-mailih in slikah ter video posnetkih je danes prišel še ta odgovor:


Thank you for your email.

We have checked the provided photos and with regret, we cannot see there the number on the part itself. We kindly ask you to send us one more photos where we can clearly see this number, or, if you cannot find it on the part, please, let us know.

We apologize for the created inconveniences.

If you have any other questions, please do not hesitate to contact us.

Prav norca se že delajo iz mene, ker po njihovem sem slep in nesposoben prebrati številko dela, ki bi naj bila na njem. Pa je seveda ni, kar tudi sami po slikah lepo vidijo, saj sem jih posnel iz vseh zornih kotov. Seveda ne želijo, da jim pošljem del nazaj, ker potem bi nastali stroški pošiljanja, pa seveda ne bi se mogli več izgovarjat glede vračila.
Sam se sicer ne sekiram preveč, ker imam pravno zaščito na ARAG-u in bom vsekakor dosegel svoje. Želim samo vse opozoriti na to, da par evrov prihranka ne odtehta reševanja problemov, ki nastanejo ob vračilu pokvarjenega dela.
Seveda sem moral kupiti pri nas nov del, da sem sploh lahko zamenjal njihovega in ga slikal, kot so zahtevali. Imajo veliko slovenskih domen, zato POZOR, ko boste naročali dele.
Pridružen včeraj ob 16:51
Nazadnje viden včeraj ob 21:09
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
olje se tu kupi če je možno...pred kratkim nabrali za 4 avte.