SygicNavigation v.12.1 za Android

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
noup, enako
frown-1.gif


edit: tudi po odstranitvi Sygica, ugasnitvi/prižigu fona in ponovni namestitvi se dogaja enako
frown-1.gif


kot bi mu kak program ali nekaj blokiralo zagon??
 
Nazadnje urejeno:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
ej a veš da sem ravno danes uspel rešiti
cheer.gif


Please, go to the device settings > application manager > find sygic and select uninstall. Then, use a file manager app or connect your device to a computer and delete the "sygic" folder from the device memory. Then, install Sygic again via Google Play store

verjetno znana fora, a meni doslej žal neznana
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To pride v poštev za tiste, ki potujejo LE DO Hrvaške, naprej je še vedno žalost, kot piše v opisu EU+RUS:

Citat:


Countries Included:


Europe
Andorra , Austria , Belgium , Bulgaria , Canary Islands , Croatia , Cyprus , Czech Republic , Denmark , Estonia , Finland , France , Germany , Gibraltar , Greece , Hungary , Ireland , Italy , Latvia , Liechtenstein , Lithuania , Luxembourg , Malta , Monaco , Netherlands , Norway , Poland , Portugal , Romania , Russia , San Marino , Slovakia , Slovenia , Spain , Sweden , Switzerland , Turkey , Ukraine , United Kingdom , Vatican

Transit roads only:

Albania, Belarus, Bosnia-Herzegovina, Macedonia, Moldova, Montenegro, Serbia
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Po mojem je to čisto enaka pokritost kot če kupiš Europe edition
smile-1.gif


Torej dobiš povsem enake zemljevide: Albania, Belarus, Bosnia-Herzegovina, Macedonia, Moldova, Montenegro, Serbia.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Imam naložen ta program na telefonu (najnovejša verzija 14.3.2),vendar ne najdem rubrike,kjer lahko nastavljaš glasnost posameznim nastavitvam.Pozna kdo to,da bi mi lahko svetoval?
Hvala.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Točno tako sliko imam tudi sam,samo da imam v slovenščini.In med zgornjimi tremi možnostmi ni nobene take kjer bi lahko nastavljal glasnost.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Malo sem se nerodno izrazil.Zanima me za splošno glasnost usmerjanja.Če primerjam z IGO katerega imam tudi naloženega na telefonu je Sygic skoraj neslišen.

P.S. Hvala za sporočilo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
v kriznih situacijah sem ugotovil, da ali ne znam uporabljat navigacije ali pa nima te možnosti.

Primer;
se peljem po AC in na radiu izvem, da je čez 20km nesreča, zastoji... Sedaj pa bi jst navigaciji rad označil, da me NE sme peljat čez ta "dogodek" oz točko in naj poišče alternativo mimo tega.

Ena izmed možnosti je, da sem uporabil funkcijo "dodajanje ciljev na poti" in sem si tako delno sam naredil obvoz. Ampak to je prezamudno in prenevarno za delat med vožnjo. In zelo težko v ne poznatih krajih.

Iščem rešitev v smislu; Ko vem kje se NE želim peljat, označim točko in navigacija more sama najdet alternative.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Bom sam sebi odgovoril:)

Sygic ima dva načina za "avoid".
V obeh primerih moraš že imeti navigirano pot

1. meni - route - avoid - Klikneš na avoid in se ti ponudi opacija za Avoid next... 250m, 1km, 5km

2. meni - route - show all instructions (čisto na dnu), in izbereš iz seznama del katermu bi se rad izgonil, ter mu nato določiš "avoid"
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Tole je sicer objavljeno že nekaj časa na njihovi spletni strani. Glede na zapise na Facebooku pa bo ta verzija ugledala luč sveta zelo v kratkem.
 

jodi

Zelenc'
4. okt 2014
10
0
1
Imam en velik problem!
Po posodobitvi Androida mi noče več delat Sygic ver.13-4.1 oz. ne deluje mi več iz SD kartice.
Če jo prestavim na spomin telefona mi deluje vendar so datoteke prevelike in mi zmankuje prostora na telefonu S4
Prosim za kak namig, da ga prelesičim , da mi bo zopet bral iz SD