Za mejo. V at. Znancu, ki je tudi potreboval olje. Za razliko cca 11eurov po litru (glede na uradnega) se splaca malo znajt.In kam si si to olje poslal? Draga poštnina.
Za mejo. V at. Znancu, ki je tudi potreboval olje. Za razliko cca 11eurov po litru (glede na uradnega) se splaca malo znajt.In kam si si to olje poslal? Draga poštnina.
www.motornaolja.com


Aja v AT bi še lahko polnega tankal.
pa fasungo kupil.na rednem je 19 z DDV, jaz sem ga dobil za 7 s poštnino vred 7,5 po litru. Kaj zdaj. Kje so problemi? Pri nas bi me prek spleta prišel cca 10 do 11 po litru. Na 7 litrov je to po prvi varianti 80€ po drugi pa 18€ prihranka. Grem raj na pico. Pa še pomnožiš x4 pa si tam.
Mercedes original olje.
Lani smo pa kupili na motornaolja.com ima tudi vredu cene.
aja, nismo nič čarali, naklikal, plačal (isto ko pri nas), znanec pa pripeljal iz AT, tam zivi za mejo in dela v mbju.
Ni to za vsakega.Aja v AT bi še lahko polnega tankal.
pa fasungo kupil.

Po novem je Mobil1 namesto Castrola...tudi pakunga je mobil1 alike...Sicer mi je to malo kinky:
https://www.motoroel100.de/epages/6...ad28f4c/?ObjectPath=/Shops/62593035/Products/"Motoröl VW Longlife3 1X5L"
Kje bodo zdaj oni dobili kvazi originalno olje ki se na pooblaščencu prodaja po 20+ liter in ga tebi prodali po 7 ter še malo zaslužili. Da niso to kakšni falšaki![]()
Sicer mi je to malo kinky:
https://www.motoroel100.de/epages/6...ad28f4c/?ObjectPath=/Shops/62593035/Products/"Motoröl VW Longlife3 1X5L"
Kje bodo zdaj oni dobili kvazi originalno olje ki se na pooblaščencu prodaja po 20+ liter in ga tebi prodali po 7 ter še malo zaslužili. Da niso to kakšni falšaki![]()
vedno moraš negovat socialni čut, da te ne zanese.Premium avto pa socialno obnašanje, sajkek to nekako ne gre skupaj![]()