SygicNavigation v.12.1 za Android

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem dal igo dol vlečt. bom probal na drugem telefonu, ker vidim, da je kr ogromna zadeva:(
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kdo je rekel, da ni not že kake karte
evil.gif

DEM je 200Mb+ zato je tako veliko, sam paket brez dem je velik le 90Mb.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem vidu ja, da sta z janchem aktivna;)

Sem naložil in za test dal navigirat na isti naslov. Ponudi mi 4 opcije oz 3 ralične poti.
Izračun co2 je zanimiv. Očitno nobena navigacija še ne zna računat glede na višino in št. ovinkov:))

UI in hitrost menijev (sem izklopil animacijo) je pa še iz win 98:(

Še tole, pa neham smetit v tej temi;
- kam skopiram poi in building
- kaj je tist DEM fajl, ki je tako velik?

Hvala!
 

jodi

Zelenc'
4. okt 2014
10
0
1
Našel sem napako! Moral sem spremenit velikost pisave in sicer iz velike na običajno in zdaj mi prikazuje metre približevanja križišču.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Po moje bom kr opustil sygic za po sloveniji ter uporabljal googlovo.
Po kakih rovtah me je navigirila, da še s traktorjem ne bi mogel it (imam vklopljeno izgobinaje offroadu). Ko je naslov mal bolj v kaki "zakotni" vasi ona ne zna pripeljat prov!! Bognedaj, da bi mi pa ponudla še kako alternativno pot!
Kako lahko gmaps vedno iz prve rukne pravo pot?



Hotel sem probat tudi to da iz gmaps izvozim v sygic http://www.createweb.be/wordpress/?p=920
vendar NE najdem "Now start Sygic. Choose Route, Load Route, and select your created route!" Ne najdem kje naj sedaj naložim to novo pot.
 

Dare58

Zelenc'
3. jan 2015
18
0
1
Ljubljana
Pozdravljeni,
ker nikjer ne zasledim katera verzija Sygic-a je primerna za android 2.3.6 se s tem vprašanjem obračam na vas. Ali ima kdo odgovor na to vprašanje? Ali je kdo od vas na Android 2.3. uspel naložiti verzijo14.x.x in mu je delovala, če ja katera verzija 14 je delovala? Drugo kar me zanima je sledeče: ali je možno kombinirati verzijo sygic-a 13.x.x. z mapami 14. Če naložiš na Sygic mape 13 kako je s posodabljanjem map? In še zadnje vprašanje, ko prenesem app iz pašnika ga naložim se mi app pojavi v mislim da ruskem jeziku! Ali mogoče kdo ve zakaj tako? Aja pašnik je slovenski in sejalec je na forumu dobro znan:)
lp, Dare
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Slučajno Imam en telefon z android verizjo 2.3.6. Sygic 14.x ne deluje (javi napako pri razčlenitvi apk). Sem pa pustil mapo Sygic od verzije 14.7.0 vključno z novimi zemljevidi in sem samo povozil z apk od verzije 13.4.1 in ob zagonu samodejno prenese nekaj resourcev, nato zadeva deluje brez problema, tudi HUD.
wink-1.gif


karte posodabljaš "normalno" z map downloaderjem in jih samo kopiraš v mapo Maps. Seveda moraš imet zraven tudi zemljevidom ustrezno content.info datoteko.

zakaj je po instalaciji v ruščini - ja, se zgodi..so rusi krekali zadevo
smile-1.gif
Saj ni problem, pač spremeniš v nastavitvah ali pa iz mape \Sygic\Res\skin\langs_anui pobrišeš vse jezike razen SLO in boš imel ob prvem zagonu takoj slovenščino.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Po moje bom kr opustil sygic za po sloveniji ter uporabljal googlovo.
Po kakih rovtah me je navigirila, da še s traktorjem ne bi mogel it (imam vklopljeno izgobinaje offroadu). Ko je naslov mal bolj v kaki "zakotni" vasi ona ne zna pripeljat prov!! Bognedaj, da bi mi pa ponudla še kako alternativno pot!
Kako lahko gmaps vedno iz prve rukne pravo pot?

Probaj še Route 66. Na marketu imaš za 1 mesec testno verzijo. Rute se mi zdi, da so nadpovrečno dobre. (gmaps, tomtom)
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Včeraj sem opazil, da imajo akcijo 1+1... Kupiš licenco in dobiš eno gratis...
smile-1.gif


Sem pa skoraj fasal živčnega, ker nisem mogel prenesti aplikacije na SD Card... Isto kot je imel krimec težave... Meni ni uspelo niti po 10 poizkusih, tako da sem moral prenesti vse ostale stvari na kartico... Krimec je tebi uspelo? Po pregledu težave, ki mi jo je javilo, sem ugotovil, da naj Android ne bi dopuščal prenašanja programskih datotek na SD Card... WTF?!?!?
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
V zgornjem postu imaš natančna navodila. Naredi do pike po njih, pa bo šlo
smile-1.gif

Sem sledil točno tem navodilom ampak ne gre... Pri koraku 3 me Sygic ne vpraša po potrditvi, ampak samo avtomatsko ustvari mapo v notranjem spominu telefona... Kr neki...

Imam zdaj v telefonu...
 

feliche

Pripravnik
20. jan 2014
39
0
6
Ljubljana
A ima kdo idejo, kako instaliran Sygic Truck 13.5.0. spravit na resolucijo 1280 x 800. Kje se to nastavi? Ker mi sedj kar neke črte vleče po ekranu. lp
 
Nazadnje urejeno: