SygicNavigation v.12.1 za Android

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.337
676
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ko bodo porihtali strojno opremo na vašem najlubšem slovenskem pašniku za GPS warez, boš lahko snel Sygic z vso pripadajočo opremo, vključno z mapdownloaderjem..Seveda pa je treba vedet, da je skripta mapdowloaderja točno definirana, torej iz dedicated serverja sname točno določeno verzijo zemljevida, ki pa v tem trenutku verjetno ni več najnovejši.

Tvoja opazka glede krožišča na obeh telefonih nima druge teoretične podlage, kot da ne gre za isto verzijo zemljevidov.(verzija Sygic softwera tukaj ne igra vloge).
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ja sej meni se ne gre za najnovejse od najnovejsega, rabim mapdownloader ki je za telefon in ne PC kot je pri novejsih in to je mela stara verzija in ko prides v neko drzavo, tam najdes free wifi in potegnes dol mapo. Pri tanovih verzijah kolkr vidim je to sedaj prestavljeno na PC kar je pa brezveze.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.337
676
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne vem zakaj kompliciraš. Naloži cel komplet naenkrat ali pa države, ki jih dejansko rabiš, pa si boš prišparal čas in frustracije z iskanjem hitrega wi-fija na neznanih lokacijah. Enostavno ne razumem zakaj bi bilo brezveze preko PC-ja naložit vse skupaj v enkratnem paketu..?
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Saj v Sygic-u lahko po želji downloadaš mape držav. Razen če je v trial verziji drugače (smo downloadali vse kar rabimo še pred nakupom licence).
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Naloži cel komplet naenkrat ali pa države, ki jih dejansko rabiš,
Sej v tem je stos ker dejansko ne potrebujem nic, ker nisem popotnik ali nevem kdo ki bi to rabil 24/7, mapdownloader za gsm je pa dober glih zato, ker ce se godi da gres jutri v francijo, grem tja najdem wifi in potegnem tistih 50mb in stvar resena. Brezveze mi je pa na telefonu met cel svet gor ko pa niti nevem kdaj bom kej rabu.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
Saj v Sygic-u lahko po želji downloadaš mape držav. Razen če je v trial verziji drugače (smo downloadali vse kar rabimo še pred nakupom licence).

Zato si rabil mapdownloader za gsm katerega pa danes ni vec ampak je sam za pc
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.351
458
83
Sem uporabljal trial verzijo sygica in sem bil naravnost navdušen. Če bi imel uštimano težavo z dodatno sd kartico na samsungu, bi najbrž kr dal tistih 30€ in si ga nabavu. Res kul!
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
Citat:
Uporabnik disc pravi:
Galaxy xcover 2 ne zazna dodatne 16GB kartice. Sej neki debate smo imeli že tule
https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1753546/an/0/page/1#1753546

Telefon bi moral rootat, vendar malce cvikam, ker potem zgubim garancijo...

Ni za v tole temo, ampak vseeno, meni Galaxy Xcover2 prepozna 32GB brez problema.
Če ti ne prepozna kartice, potem je zrel za servis
frown-1.gif


Drugače se pa Sygic, Navigon, Mireo po mojih izkušnjah avtomatsko naložijo na SD kartico, vsaj zemljevidi in ostale večje datoteke.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.351
458
83
Sej kartico mi zazna, problem je ker mi noče shranjevat na kartico. Če dam s kompa musko gor, mi vse predvaja b.p., med tem ko sam mobi mi pa noče shranjevat npr slik,ki jih naredim na kartico. Pravtako mi tud za sygic joka, da premal placa in ga sploh ne morm na dodatno kartico prestavt... al je pa še kje kaka ekstra fora?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
1. Kako zdej Sygicu dopovedat (za vedno), da je center Ljubljane zaprt??

2. Med vožnjo vidiš, da je nek del ceste zaprt in bi rad naredil obvoz. Predstavljam si, da kliknem na cesto in rečem "od tukaj naprej je cesta zaprt" in mi ponudi nek obvoz. ??
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.580
2.429
113
Kaj tale sygic so čisto zjebal... mape moraš posebaj dol vlečt.

Pa še evropa je v celem kosu
stupid-1.gif


Tale pasniška verzija
rolleyes-1.gif


Edit: Začuda mi je v prvo delalo
cheer.gif
. Se drugač sem bolj uporabnik Navigona, samo tale je bolj eye candy.
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Kje za vraga se vklopi ta HUD??

HEAD-UP DISPAY / HUD (in-app purchase)
- At night, navigation info is projected directly into your line of sight - the windshield
- Works when it’s dark without any additional accessories or devices