SygicNavigation v.12.1 za Android

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Če koga zanima "legalna" verzija Sygic, je tule še dva dni 50% off, tako da dobiš za polno ceno dve licenci.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Ratal. Huraaa. Hvala Popotnik. Je blo kar velik sem samo še odgovor zaradi tistih znakov počaku. HVALA.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Ali traffic deluje tudi v SLO. ker je tule ne najdem
sprasujem se.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
KSZ
Samo osebno mnenje - Do nedavnega sem tudi sam uporabljal Sygic, čeprav mi je bil velikokrat nelogičen, tečen s temi svojimi formati (rupi) in me spravljal ob pamet s pomanjkljivimi zemljevidi. Potem mi je dokončno prekipelo in sem ga zamenjal z Navigonom. Od takrat dalje ni več nobenih težav, je pa res, da tukaj lastnih POI točk še nisem nalagal. V uporabniški izkušnji po mojem mnenju Sygica potolče na celi črti.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38

Kako naj prestavim instalacijo s kartami na mirosd kartico??
 
Nazadnje urejeno:

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
S programom za pregled in urejanje map (originalen, ki ga imaš gor ali katerikoli podoben program) poišči mapo Sygic. Drži prst na mapi Sygic, dokler se ti ne odpre meni, na katerem izbereš "premakni". Potem pojdi na SD kartico in izberi "Premakni sem".
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Kaj pa bližnjica ,ki je za program ali to vse potem dela ,če movaš??
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Sem opazil da ni več tistega trikotnika za prometne informacije. A so to zbrisal al so kam premaknili? Je pa zdej ena zadeva spodaj desno, k pa tud ne vem za kaj se gre. Ene pušcice pa 0B piše zraven. Lahko da je blo že prej pa nisem porajtu.
 
Nazadnje urejeno:

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Opazil še dve napaki danes. Sygic 12.2.1 na SD kartici (karte - Europa TA 2012.09), SG Note II (Android 4.1.1). Če ne navigira, se karta lepo premika, ko pa navigira, pa karta zeloooo šteka. Če vnaprej ne pogledaš, kje bo treba zaviti, boš šel mimo zavoja. Drugo in najbolj moteče pa je, da ko imam vključen Sygic, ne morem govoriti preko mobitela. Ko kogarkoli pokličem, njega slišim ali pa ne, mene pa niti slučajno ne sliši noben. Če me kličejo drugi, pa razgovor poteka normalno. Takoj ko izklopim Sygica, pa lahko normalno kličem druge (se z njimi pogovarjam).
 

janezek1

Pripravnik
3. sep 2007
74
0
6
štajerska
Tudi jaz sem že vprašal kako je z prometnimi informacijami pa mi ni znal nihče odgovorit. Tisto spodaj desno "0B" pa je števec prenesenih podatkov iz interneta (vreme, promet...).
Aja pa še to; tudi meni šteka na Galaxy Tab2 10.1 na telefonu pa ne. V prejšnji vreziji je bilo OK.
Bo treba Slovakom posredovat. :)
LP
Miran
 
Nazadnje urejeno:

NoFear76

Zelenc'
17. jun 2012
5
0
1
@Teddy
v Sygic pojdi pod nastavitve / nastavitve strojne opreme / in izklopi Izboljšaj določanje položaja s kompasom.... to sem videl na nekem drugem forumu....
 

NoFear76

Zelenc'
17. jun 2012
5
0
1
@NAVI_boy
mogoče kdo ve, če ta zadnja verzija deluje na 4.1.2. Androidu .... frend ga ima in ko bi moralo začeti vleči dol RESORSE mu javi en error.
je osamljen primer ali se je to zgodilo še komu...
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik NoFear76 pravi:
@NAVI_boy
mogoče kdo ve, če ta zadnja verzija deluje na 4.1.2. Androidu .... frend ga ima in ko bi moralo začeti vleči dol RESORSE mu javi en error.
je osamljen primer ali se je to zgodilo še komu...

Na 4.1.1. dela. Sem ga priisilil, kljub temu, da tablica nima GPSa.