SygicNavigation v.12.1 za Android

NoFear76

Zelenc'
17. jun 2012
5
0
1
k sva nalagala na 4.1.2 trail 12.2.1 mu je takoj po tem, k bi se morali začeti vleči dol resorces napisalo, error pri prenosu iz Goola play , in naprej češ, da nima kupljene verzije...

?????
 

NoFear76

Zelenc'
17. jun 2012
5
0
1
sva ga nahecala in iz enga na katerem ni bilo problemov naložila celotno mapo Sygic nato pa šla po postopku ... in sedaj deluje tudi na 4.1.2
smile-1.gif


@Janch wifi je bil vkloplen
smile-1.gif
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
janezek1 mal sem predvideval, da naj bi bili tisto Bajti (Byte), ker sem enkrat mel vklopljen prenos podatkov in je tam kazalo 74kB. Hvala za odgovor. A si pa slučajno videl, kje lahko sedaj pogledaš za temi podatki? Pa opažam, da če imaš vklopljen in povezan WiFi ne sprejema nobenih informacij. Spodaj je še zmeraj 0B. A sprejema le preko mobilnih podatkov? Ali pa trenutno ni nobenih podatkov.
NoFear76 hvala za info. Sem dopoldan pogledal ta nasvet in ga sprobal. Ko sem izklopil določanje položaja s kompasom je vse delalo tekoče. Čim sem ga vklopil nazaj je ciklalo. Pa tudi, ko se ustaviš, se zemljevid več ne zavrti.
Kar se tiče telefoniranja pa nič sprememb. Med vklopljeno navigacijo ne morem poklicati nikogar.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Dobil nekje odgovor, da naj bi bila prometna sporočila od zdaj naprej plačljiva. Ali ima še kdo ta podatek?
 

RdBw

Zelenc'
3. maj 2011
20
0
1
Zanima me če ima kdo slovensko glasovno vodenje, oz. kje ga dobiti, če obstaja. HVALA!
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.752
114
63
Saj se ti avtomatsko naloži
confused-1.gif

Greš v nastavitvah pod regionalno in imaš tam izbiro.
 

RdBw

Zelenc'
3. maj 2011
20
0
1
Uf, se že cel večer zajebavam, ker sem pobral trial verzijo z Playstora in šele čez čas, ko ni nič delovalo ugotovil, da je trial verzija 12.2.2.. jaz pa preko nje vztrajno poskušam s starejšo verzijo. Sicer sem nekaj našel na netu (novo crk verzijo) in upam, da bo sedaj delovalo.
 

NoFear76

Zelenc'
17. jun 2012
5
0
1
sej obstaja za 12.2.2 tudi "popravljena"
smile-1.gif
in deluje b.p. jo uporabljam pa karte si nekam shrani, da ti jih ne bo treba spet ponovno vleči dol..

l.p.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Hvala za informacijo, ravnokar sem odkartal 40 € za celo Evropo.
 

janezek1

Pripravnik
3. sep 2007
74
0
6
štajerska
A še komu program ne deluje po nadgradnji na 13.1? Na Tablici TAB2 vse OK na Samsung Xcover telefonu pa se sam program sicer zažene, prijava je neuspešna, zemljevid pa je čist črn pa neke pikice migitajo?! Licenca pa je kupljena.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.570
2.420
113
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Kaj ta sygic je top izbira za slovenijo ce nemores garmina?

Zaradi zemljevidov je boljši iGO,

Drugače je pa tudi navigon (garminova firma) zelo soliden, pa še zelena verzija, sama obnavlja zemljevide itd.

Ne vem pa kaj se je zgodilo s Copilotom in Ndrivom.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
a mojblink danes ne dela ??
 
Nazadnje uredil moderator:

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Za vse tiste, ki si želimo/želite, da bi Sygic začel uporabljat tudi TopMap zemljevide za Slovenijo in ostale države bivše Yuge, sem odprl predlog na njihovi support strani
smile-1.gif


http://help.sygic.com/entries/25125131

Več nas bo glasovalo, več možnosti imamo, da dodajo možnost dokupa TopMap zemljevidov in bomo tako imeli odlično navigacijo s TomTom zemljevidi za vso Evropo + dodatne in podrobne zemljevide za vzhodno Evropo.

Vse, kar morate narediti je to, da:
- odprete spletno stran (http://help.sygic.com/entries/25125131)

- spodaj kliknete na "Me too"
untitled-picture.png


- Sygic nato zahteva, da se logirate (če že imate Sygic račun, se samo logirate; v kolikor računa še nimate, si ga lahko ustvarite); lahko pa se enostavno logirate s Facebook profilom (najlažje in najhitreje - samo 2 klika)

- ko boste uspešno logirani (na katerikoli način), se vam bo spodaj omogočila možnost "Me too" in takrat lahko glasujete

- lahko še kaj dodatno zapišete zraven pod komentar spodaj
wink-1.gif



No, sedaj pa v akcijo!
cool-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

A bi lahko kdo dal link kjer dobim sygic prvih verzij kjer si imel zraven se downloader za mape drugih drzav na telefonu, to je bilo meni osebno res uporabno, ko rabis najdes free wifi in snames mapo.

Se ena stvar, isto sygic verzijo sem nalozil na galaxy s2 in galaxy s3 pa mi recimo na s2 ni prikazalo kroznega in obvoznico v mengsu vLJ med tem ko na s3 je pa lepo izrisalo?