Spet trije motoristi...

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Pa da ta stardec ni benan pa tud nič ne rečem s temi izjavami. Po eni strani se gre nekoga ki je lepo vzgojen pa lepo vozi pol pa takole grdo govori...
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Saj se mi je zdelo, da sem ti pri srcu. Hvala za zvezdice.
Vidiš da smo tudi motoristi za kaj dobri. Tebi na primer ni treba kupovati Donata, jesti vlaknin, prav tako pa po naši zaslugi ne trpiš zaradi hemeroidov.

Nazaj na temo:
Vremenska napoved za ta vikend je lepo vreme z nevihtami. Kako bo to vplivalo na prometno varnost motoristov? Motozbor je v Postojni, v Ormožu in v Šmarju pri Jelšah. Bi policisti mogoče postavili patrulje na okoliške ceste. To je win-win situacija. Če niso pijani in ostanejo živi je to prva zmaga, če so pijani, jih policaji izločijo iz prometa, zasežejo vozila in nabijejo kazni, to pa je druga zmaga.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Čist lepo sem se izražal in povedal sem samo resnico. Lepše se ne da. Če ne verjameš, preberi še enkrat.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Dobro da si povedal, kje boste motoristi ta vikend. Zdaj vsaj vem, da moram it na izlet na drugi konec.
In zakaj že naj bi vas šli policaji tja vahtat? A se koga bojite?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Imaš vse možnosti, da policijo obvestiš o zborovanju samomorilcev.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik timecop pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Ti bi bil odličen za pridružit se tej bedasti kliki, ki pri nas vodi prometno politiko. Tudi ti namreč ne razumeš, da policisti (in tehnična sredstva) ne morejo biti vsepovsod naenkrat. Torej morajo biti najprej tam, kjer je najbolj nevarno. Ta hip na določenih regionalkah.
No tačas do izboljšanja številčnega stanja, jih umaknimo s po avtomagazinovsko nepomembnih odsekov, pa še povejmo raji da jih tam nihče ne bo kaznoval in lahko tam počnejo še več pizdarij, kot jih že tako!
Če si tak bebec, da ti ni jasno, da je bolje, da policaj z radarjem stoji nekje med Lj in Kočevjem namesto na cestninski na AC, potem ti, sorry, ni pomoči. Z ljudmi, ki imajo nižji IQ kot je sobna temperatura (jebiga, tud taki morajo živet
priden.gif

Ka naj tebi verjamemo, ti Avtomagazinovec jedni!?!?







wink-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
hysterical-1.gif

Zdaj pa si me nasmejal. Škoda, ker ti ne morem nalepiti 5*, ker sem ti jih že.
Ne boš verjel, ampak veliko resnih in odgovornih ljudi si je že kupilo močan in hiter motor, pa so še vedno živi in zdravi.
Torej po tvoji logiki:
motorist = prekškar in kriminalec
mlad avtomobilist = prekškar in kriminalec
voznik močnega avtomobila (verjetno je po tvojih merilih močan avta vsak, ki ima več kot 50KM) = prekškar in kriminalec
itd.

Človek z zidanco = kronik
roza.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Tebe pa vsi resno jemljemo, saj si iz vidika medicinskih fenomenov zelo resen primerek.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.664
14.368
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
jst bi ti tud še eno 5ko nalimal pa ne morem
Zakaj ne? A ne poznaš številke 5?

ahm.. ne, ne poznam, wtf je to zaen znak?
confused-1.gif


če bi malce bolj natančno bral bi ugotovil da zato, ker sem ti enkrat 5 zvezdic že napopal, tko da ti zdej tud ene več ne morem dat, kaj šele 5
tongue-1.gif