Spet trije motoristi...

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Stardec, nehaj ga srat pa se malo odpelji izven svojega radiusa (šiht-domov-šiht-domov...).
Jaz imam že precej izkušenj in sem že velikokrat zletel s ceste, pa tudi karambolov sem imel precej, tako da vem kaj govorim. Policaji me že dolgo niso kaznovali, ker jim takrat, ko me ustavljajo zaradi prekrška, enostavno spizdim. Imam Hondo in policaji s svojimi jajčki nimajo za burek. Če sem s Kawasakijem, jim uidem še lažje. Zadnjič sem šel z avtom vozit pijan ko klada (zapil sem denar za taxi), ampak ni bilo problema, ker sem vozil počasi. Tam kjer je omejitev 50, sem vozil 20-30 kmh. Vse se je izteklo brez zapletov, edino mlade dinamike sem zadrževal za seboj.
Kar se tiče računalniških igroc pa je tako: jaz vožnje avtomobila nisem ravno obvladal, vendar sem kupil igrico Colin McRae Rally 2 in se tam naučil vožnje, seveda sem si sposodil volan. Po tem učenju (zmagal sem par prvenstev) sem obladal kar nekaj potrebnih znanj, kar se tiče vožnje. Zdaj zelo dobro obvladam driftanje skozi ovinke, obračanje z ročno, sekanje ovinkov,... in to na vseh voznih podlagah, kot so makadam, asfalt, sneg, led,... Moj nečak je enkrat prinesel Playstation in igrico MotoGP, tam pa sem se naučil vožnje z motorjem. Sicer sem imel nekaj težav s prilagajanjem na svoj pravi motor (v igricah sem vozil dvotaktno Aprilio), ampak po nekaj časa je šlo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Jokam ga gledam mojga deda ka voz 60 namest 50 ke ne dojema lihk hitr pa ma 300 eur penzije.
Aja no, pa si se le izkašljal.
Tebe skrbi dedova premajhna penzija, ker nebo mogel za sproti tvojih kazni plačevat.

Jst mam mal več mesečnega dohodka pa je tud problem. Sam on hoče počas vozt pa je kaznovan jst sm pa dinamik in nisem. To ni fer in ni fer zato ker je zakon brezvezen in ker policaji ne opravljajo svojega dela.
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Stardec, nehaj ga srat pa se malo odpelji izven svojega radiusa (šiht-domov-šiht-domov...).
Si se zmotil malo.Si hotel napisat šola-domov-šola-domov.
Tale stardec nima več kot 15 let.Ko bo pa polnoleten mu pa ponujam vozniški izpit B kategorije po polovični ceni in zraven še mu financiram A kategorijo.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ti pravis, da 15letnik tk zlahko opravi z vsemi Alter divjaki,
tesko verjamem

pomoje je v sluzbi in tedi je pac stardec, se vzivi in morn priznat, da napise velik duhovitih postov
se pa najbrz, ko je na domacem PCju, prjavla pod drugim nickom in se vzivi v drugo osebo
ne morm pa pogruntat v kero
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik timecop pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Ti bi bil odličen za pridružit se tej bedasti kliki, ki pri nas vodi prometno politiko. Tudi ti namreč ne razumeš, da policisti (in tehnična sredstva) ne morejo biti vsepovsod naenkrat. Torej morajo biti najprej tam, kjer je najbolj nevarno. Ta hip na določenih regionalkah.
No tačas do izboljšanja številčnega stanja, jih umaknimo s po avtomagazinovsko nepomembnih odsekov, pa še povejmo raji da jih tam nihče ne bo kaznoval in lahko tam počnejo še več pizdarij, kot jih že tako!
Če si tak bebec, da ti ni jasno, da je bolje, da policaj z radarjem stoji nekje med Lj in Kočevjem namesto na cestninski na AC, potem ti, sorry, ni pomoči. Z ljudmi, ki imajo nižji IQ kot je sobna temperatura (jebiga, tud taki morajo živet
priden.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Če bi ti napisal kaj počneš in kakšen problematik si na cesti, al pa če nebi napisal, jaz vem da si tak, al pa še slabši. Se že nekaj časa bereva.
 
Nazadnje urejeno:

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Če si tak bebec, da ti ni jasno, da je bolje, da policaj z radarjem stoji nekje med Lj in Kočevjem namesto na cestninski na AC, potem ti, sorry, ni pomoči.
Če bi prebral in razumel kaj sem napisal,...pa saj od enega pisuna strašno pomembnih novic iz sveta avtomobilizma to niti ni za pričakovati, drži se pisunstva o novih vr6 in novih Hondah, ki ven prihajajo, prometno varnost pa le prepusti drugim.

Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:Z ljudmi, ki imajo nižji IQ kot je sobna temperatura (jebiga, tud taki morajo živet ), se pač nimam časa ukvarjat.
Potem imaš zelo težko življenje, ker moraš vsak dan shajati sam s sabo.
priden.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Če bi ti napisal kaj počneš in kakšen problematik si na cesti, al pa če nebi napisal, jaz vem da si tak, al pa še slabši.

Ti pa si legenda. Poleg tega, da si vrhunski strokovnjak za prometno varnost, znaš človeka pogledati v dušo in ga presoditi na daljavo.
zmaga.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
znaš človeka pogledati v dušo in ga presoditi na daljavo
Nič lažjega. Noben resen in odgovoren človek si ne bo šel kupit močnega in hitrega motorja.
Torej, čim si se z motorjem začel hvalit, te sploh ni blo težko skužit
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
hysterical-1.gif

Zdaj pa si me nasmejal. Škoda, ker ti ne morem nalepiti 5*, ker sem ti jih že.
Ne boš verjel, ampak veliko resnih in odgovornih ljudi si je že kupilo močan in hiter motor, pa so še vedno živi in zdravi.
Torej po tvoji logiki:
motorist = prekškar in kriminalec
mlad avtomobilist = prekškar in kriminalec
voznik močnega avtomobila (verjetno je po tvojih merilih močan avta vsak, ki ima več kot 50KM) = prekškar in kriminalec
itd.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Sranje bo, ko bo (če bo) zakon začel učinkovati. Namreč denarja od prekrškarjev bo vedno manj, zato bo posledično treba zvišati kazni...in če slučajno začne zakon delovati tako dobro, da nihče nikoli nikjer ne bo storil nobenega prekška, nas bodo začeli kaznovati kar opozorilno, preventivno, recimo 1 kazen na državljana na tri mesece, kolo sreče pa določi katera...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Ne boš verjel, ampak veliko resnih in odgovornih ljudi si je že kupilo močan in hiter motor, pa so še vedno živi in zdravi.
Napaka. Kdor si kupi hitrer motor in tudi vozi hitro, NI RESEN človek. Resen človek je odgovoren človek. To pa noben motorist ni, sicer motorist sploh bil nebi.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Napaka. Kdor si kupi hitrer motor in tudi vozi hitro, NI RESEN človek. Resen človek je odgovoren človek. To pa noben motorist ni, sicer motorist sploh bil nebi.
Kaj pa policisti na motorjih? Reševalec na motorju? Vojaki na motorjih? Poštarji na motorjih?
Sami neresni divjaki, kajne?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ne. To so pa resni ljudje, ki imajo motor po službeni dolžnosti.
Neresni so tisti, ki si močne motorje kupujejo/te za zajebavanje. Sem mislil, da ti je jasno, da govorimo o tej vrsti motoristov.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.664
14.368
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Ne boš verjel, ampak veliko resnih in odgovornih ljudi si je že kupilo močan in hiter motor, pa so še vedno živi in zdravi.
Napaka. Kdor si kupi hitrer motor in tudi vozi hitro, NI RESEN človek. Resen človek je odgovoren človek. To pa noben motorist ni, sicer motorist sploh bil nebi.

hysterical-1.gif



brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaavooo
aplauz.gif


jst bi ti tud še eno 5ko nalimal pa ne morem
write.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Aha, torej tudi stardec priznava izjeme. Pa se le premika.
Kaj pa, če ti povem, da sem jaz policist na motorju? A potem sem divjak samo v prostem času?
Kaj pe, če ti povem, da v svojem prostem času veliko naredim na preventivi in usposabljanju motoristov?

Pa saj je verjetno vse skupaj brez veze da nekaj dopovedujem gluhemu.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ja kaj si zdaj? Napisal si da si tole.
Citat:
Jaz imam že precej izkušenj in sem že velikokrat zletel s ceste, pa tudi karambolov sem imel precej, tako da vem kaj govorim. Policaji me že dolgo niso kaznovali, ker jim takrat, ko me ustavljajo zaradi prekrška, enostavno spizdim. Imam Hondo in policaji s svojimi jajčki nimajo za burek. Če sem s Kawasakijem, jim uidem še lažje. Zadnjič sem šel z avtom vozit pijan ko klada (zapil sem denar za taxi), ampak ni bilo problema, ker sem vozil počasi. Tam kjer je omejitev 50, sem vozil 20-30 kmh. Vse se je izteklo brez zapletov, edino mlade dinamike sem zadrževal za seboj.
Kar se tiče računalniških igroc pa je tako: jaz vožnje avtomobila nisem ravno obvladal, vendar sem kupil igrico Colin McRae Rally 2 in se tam naučil vožnje, seveda sem si sposodil volan. Po tem učenju (zmagal sem par prvenstev) sem obladal kar nekaj potrebnih znanj, kar se tiče vožnje. Zdaj zelo dobro obvladam driftanje skozi ovinke, obračanje z ročno, sekanje ovinkov,... in to na vseh voznih podlagah, kot so makadam, asfalt, sneg, led,... Moj nečak je enkrat prinesel Playstation in igrico MotoGP, tam pa sem se naučil vožnje z motorjem. Sicer sem imel nekaj težav s prilagajanjem na svoj pravi motor (v igricah sem vozil dvotaktno Aprilio), ampak po nekaj časa je šlo.
Jaz pa sem reku, da to vem.
Si ti malo labilna oseba al si zaradi "peskanja"svojga motorja že velikokrat v glavo udaru?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
V bistvu sem te samo malo provociral da bi te razjezil, saj veš, slaba vzgoja.
evil.gif


V glavo se pa udarim samo takrat, ko z glavo v zid tolčem, ker berem tvoje poste, v katerih zelo uradniško vztrajaš na CPP-ju, ki je zate edina zapoved. Saj ne rečem, da je to slabo (vožnja po predpisih), to je zelo pohvalno, ampak neživljenjski pa si vseeno.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Jaz sem pa lepo vzgojen, zato me tvoje neumno čvekanje večkrat nažene na kakanje.
U bistvu sem ti hvaležen, ker lepo skrbiš za redno odvajanje moje prebavljene hrane. Ker na moj organizem deluješ rahlo odvajalno, dobiš 5 zvezdic.
Evo....sem prtisnu...