promet.si

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Tile na promet.si pa res niso gladki.
Priporočajo obvoz (zaradi gneče/zapor na Karavankah čez zaprti Ljubelj.
Pa jih prijazno opozorim po mailu (z linki na OAMTCjeve podatke o zapori na avstrijski strani), pa dobim nazaj odrezav odgovor, da oni kaj več kot vprašat naše vzdrževalce kako je na naši strani ne morejo in da jim z mejnega prehoda niso nič javili o zapori.
Kot da ne morejo pogledat na OAMTC stran ali jih poklicat. Pa vsaj dodat, da naj uporabniki za Ljubelj še OAMTC preverijo ...
Pa sem imel doslej dokaj pozivno mnenje o njih, ampak danes očitno tam delajo butlji ...
 

Priponke

  • Screenshot 2023-08-05 at 19.04.40.png
    Screenshot 2023-08-05 at 19.04.40.png
    1 MB · Ogledi: 90
  • Screenshot 2023-08-05 at 18.50.13.png
    Screenshot 2023-08-05 at 18.50.13.png
    125,7 KB · Ogledi: 93
  • Objave ne odobravam
Reactions: ViLiam

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Tile na promet.si pa res niso gladki.
Priporočajo obvoz (zaradi gneče/zapor na Karavankah čez zaprti Ljubelj.
Pa jih prijazno opozorim po mailu (z linki na OAMTCjeve podatke o zapori na avstrijski strani), pa dobim nazaj odrezav odgovor, da oni kaj več kot vprašat naše vzdrževalce kako je na naši strani ne morejo in da jim z mejnega prehoda niso nič javili o zapori.
Kot da ne morejo pogledat na OAMTC stran ali jih poklicat. Pa vsaj dodat, da naj uporabniki za Ljubelj še OAMTC preverijo ...
Pa sem imel doslej dokaj pozivno mnenje o njih, ampak danes očitno tam delajo butlji ...
V bistvu imajo prav... Promet.si skrbi za podatke v SLO, kaj se pa dogaja v Avstriji, pa ni več njihov problem. Potnik, ki potuje v tujino, mora preveriti te informacije tako na naših kot na tujih portalih.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Tile na promet.si pa res niso gladki.
Priporočajo obvoz (zaradi gneče/zapor na Karavankah čez zaprti Ljubelj.
Pa jih prijazno opozorim po mailu (z linki na OAMTCjeve podatke o zapori na avstrijski strani), pa dobim nazaj odrezav odgovor, da oni kaj več kot vprašat naše vzdrževalce kako je na naši strani ne morejo in da jim z mejnega prehoda niso nič javili o zapori.
Kot da ne morejo pogledat na OAMTC stran ali jih poklicat. Pa vsaj dodat, da naj uporabniki za Ljubelj še OAMTC preverijo ...
Pa sem imel doslej dokaj pozivno mnenje o njih, ampak danes očitno tam delajo butlji ...
bdw
V tem času, ko si ti pisal prispevek je bil Ljubelj odprt.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Jaz imam z njimi zelo dobre izkušnje, ko jim javim kakšno stvar takoj objavijo.

Podobno Google Maps, kjer so hitro objavljene zaprte ceste.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Corvette

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Jaz imam z njimi zelo dobre izkušnje, ko jim javim kakšno stvar takoj objavijo.

Podobno Google Maps, kjer so hitro objavljene zaprte ceste.
Google in vsi, ki bulijo samo v app-e so včeraj razlagali, da je v Veliki Račni zaprta cesta. Sem se vseeno zapeljal po cesti in nikjer ni bilo nobenega znaka niti ovire na cesti.
Da bi pa za center Grosuplja vpisali popolno zaporo? Ne to pa ne. :(
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Google in vsi, ki bulijo samo v app-e so včeraj razlagali, da je v Veliki Račni zaprta cesta. Sem se vseeno zapeljal po cesti in nikjer ni bilo nobenega znaka niti ovire na cesti.
Da bi pa za center Grosuplja vpisali popolno zaporo? Ne to pa ne. :(

Grosuplje - zapora je že vnešena
Screenshot_20230807_213658_Maps.jpg
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Ko sem jih obveščal, ni bil. Na avstrijski strani je bila cesta zaprta in obvestilo, da bo zaprta do 7.8.2023.
Ljubelj je bil odprt že popoldan posebej z avstrijske strani. Zaprt je bil samo še z slovenske strani zaradi manjših plazov v Podljubelju oziroma okolici pa še to je bil urejen obvoz. Tako da kdaj si jih ti obveščal in kdaj pisal oz. odpiral to temo je samo neko brezvezno nabijanje s tvoje strani. Drugič se prej pozanimaj kaj pišeš, preden odpiraš take bedaste teme z zavajajočimi informacijami in žaljenjem vsepovprek. Tako da je jasno kdo tukaj ni gladek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Ljubelj je bil odprt že popoldan posebej z avstrijske strani. Zaprt je bil samo še z slovenske strani zaradi manjših plazov v Podljubelju oziroma okolici pa še to je bil urejen obvoz. Tako da kdaj si jih ti obveščal in kdaj pisal oz. odpiral to temo je samo neko brezvezno nabijanje s tvoje strani. Drugič se prej pozanimaj kaj pišeš, preden odpiraš take bedaste teme z zavajajočimi informacijami in žaljenjem vsepovprek. Tako da je jasno kdo tukaj ni gladek.
Ko so na SLO strani že odprlči izmenično enosmerno, je bilo na AT strani še zaprto, glede na obvestila OAMTC (in Google). V petek popoldan.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Ko so na SLO strani že odprlči izmenično enosmerno, je bilo na AT strani še zaprto, glede na obvestila OAMTC (in Google). V petek popoldan.
To je več kot 24ur od odprtja te tvoje troll teme. Drugič bodi bolj natančen, ker v 24 urah se lahko zgodi marsikaj. In sedaj jokaš tu po forumu ker oni niso v parih minutah obvestili TEBE kaj se dogaja na avstrijski strani. Če te že tako zanima imaš policijske postaje na slovenski strani in avstrijski pa njih pokliči in vprašaj boš dobil najbolj "frišne" informacije.
Ne pa, da tukaj jokaš po forumu in odpiraš neke brezvezne teme. No saj naslov teme ni napačen, samo prvi komentar!
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
To je več kot 24ur od odprtja te tvoje troll teme. Drugič bodi bolj natančen, ker v 24 urah se lahko zgodi marsikaj. In sedaj jokaš tu po forumu ker oni niso v parih minutah obvestili TEBE kaj se dogaja na avstrijski strani. Če te že tako zanima imaš policijske postaje na slovenski strani in avstrijski pa njih pokliči in vprašaj boš dobil najbolj "frišne" informacije.
Ne pa, da tukaj jokaš po forumu in odpiraš neke brezvezne teme. No saj naslov teme ni napačen, samo prvi komentar!
Glej, bistvo strani / appa kot je promet.si je, da je točen, ko pogledaš nanj. In ko sem poglčedal, kako se izognit gneči na karavankah, so imeli napisan obvoz Ljubelj. Če ne bi pogledal še na OAMTC (pa ne zaradi Ljubelja, ampak ostalih cest po AT), bi res verjel, da se pride čez.
In ne, niso zavajali mene, ampak vse, ki so iskali obvoz okoli Karavank. Če ne znajo pri obvozih ob meji pogledat na stran sosednjega ponudnika prometnih informacij, pač ne znajo opravljat svojega dela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delavec44

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Glej, bistvo strani / appa kot je promet.si je, da je točen, ko pogledaš nanj. In ko sem poglčedal, kako se izognit gneči na karavankah, so imeli napisan obvoz Ljubelj. Če ne bi pogledal še na OAMTC (pa ne zaradi Ljubelja, ampak ostalih cest po AT), bi res verjel, da se pride čez.
In ne, niso zavajali mene, ampak vse, ki so iskali obvoz okoli Karavank. Če ne znajo pri obvozih ob meji pogledat na stran sosednjega ponudnika prometnih informacij, pač ne znajo opravljat svojega dela.
Glej, tebi marsikaj ni jasno. Govorim o tem, da si Ti zavajal in ne aplikacija. Bi razumel, da si odprl temo takoj, ko si jih obvestil in ne po več kot 24urah. Ker po tvojem izpadu je to izgledalo kot da si ravnokar na poti čez Ljubelj in da ne moreš čez, ker sem bil v tistem času tudi sam na poti čez Ljubelj in prišel "normalno" čez. Zato sem se tudi oglasil v tej temi. Sam sem se namreč "pozanimal" še na policiji, kjer so mi povedali, da je odprto.
Vsak se mora zavedat posebej v taki situaciji kot je bila, da aplikacijam ni za verjet posebej pa ne samo enemu viru. Tisti dan, dva je bila taka situacija, da so se razmere na terenu spreminjale iz minute v minuto. Verjamem da so se vsi trudili po najboljših močeh in tisti tam za računalniki niso imeli vseh podatkov na voljo takoj, še na terenu se ni vedelo kako in kaj. Ti pa si bil napičen boh si ga vedi zakaj in si jih tu gor spljuval.
Kar se tiče same aplikacije se pa strinjam, da je eno veliko skrpucalo.
Tudi sam sem jih je opozarjal na določene stvari.
Kot najbolj pomembno se mi zdi, da ko imam nastavljeno obveščanje samo za določeno regijo in za določen del avtoceste, to seveda ne deluje že od samega začetka in na tem ne naredijo NIČ! Mene zanimajo obvestila na mojem področju oziroma na tistem, kjer se nahajam oziroma kam grem, za vse ostalo me ne zanima, da dobivam vsake 5minut obvestilo kje je na drugem koncu slo zapora. Če že imajo oz. ponujajo to možnost v nastavitvah potem pričakujem, da to tudi deluje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Corvette

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.088
113
www.adriamedia.si
Hja, med vožnjo pač ne bom tipkal, ne ... Objavil kasneje, ko sem imel čas
Nič nisme bil napičen, lepo sem imel čas in sem si pač malo poiskal obvoza, malo pa počakal v koloni. Če greš dovolj zgodaj od doma, ne rabiš bit živčen in napičen.
Zmotilo me je le to, da jih obvestiš, kaj prvi OAMTC, pa ti dobiš nazaj, da (parafraziram) njih avstrijska stran ne briga.