Lov za mladostjo ali kaj drugega?

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Mislim da se temu reče kriza srednjih let in je prisotna tudi pri moških, naprimer z nakupom novega avtomobila.
Sranje, te sem v srednjih letih. :valjamse: :aplauz: :fredi: :eek:.

Pa kolikor spremljam se mnogi v tem obdobju razidejo in si omislijo mlajšo.
Ok, ampak kam pa grejo ločenke? Tudi na lov za mlajšimi?

Še moje mnenje: mene zmrazi, ko vidim te posege.
Sam osebno raje pogledam za fit in urejeno štiridesetletnico, kot pa zaobljeno z velikimi ustnicami in prsmi.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
No končno ena tema kjer se skor zastopjo levi in desni.
Kolikšen je % popravljenih? Kolikšen vam je % na splošno grdih?
Brez veze vprašanje, oziroma je to vprašanje bolj za psihijatre ne pa za rajo. Razen če vam je zmanjkalo tem o politiki, pa bi še tu mal razdvajati?

Če razmišljam pa bi rekel, da si z popravki filajo samozavest in ego. In če zadeva uspe ter je ženska s tem zadovoljna, je dosti bolje kot ene zafrustrirane nezadovoljne zakrknjene babe, poročene z prepotentnimi zarukanci. Čist druga energija.
Meni so ene všeč druge ne, in čist isto je pri nepopravljenih.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Sranje, te sem v srednjih letih. :valjamse: :aplauz: :fredi: :eek:.


Ok, ampak kam pa grejo ločenke? Tudi na lov za mlajšimi?

Še moje mnenje: mene zmrazi, ko vidim te posege.
Sam osebno raje pogledam za fit in urejeno štiridesetletnico, kot pa zaobljeno z velikimi ustnicami in prsmi.
Se pa pri marsikateri tud stran obrneš.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Še en primer megafaila v praksi:


To je obraz po lepotni operaciji, torej po operaciji po kateri naj bi izgledala lepše kot prej, noro:
2de0363f39cc6d50b6aa.jpeg
 
  • Wow
Reactions: aljoman

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Bom še dopolnil vprašanje, ker so tukaj v večini moški.
Ali vam je to všeč na ženski?
Mene načeloma ne moti, če ima ženska kakšne popravke obraza. Dokler je to dokaj neopazno ali pa sploh neopazno in je rezultat dober, potem mi je všeč. Poznam nekaj popravljenih žensk in lahko rečem, da do zdaj še vse zgledajo dobro. Ena od poznanih se je pred leti kar konkretno "predelala" in je videti zares mnogo bolje, kot prej. Zakaj se nekateri (tudi moški) spremenijo v spake, ne vem. Verjetno je to posledica vedno novih in novih posegov v nedogled, ko gre vse izpod kontrole.

Drugače pa osebno pri ženski mi je bolj pomembna lepa postava. Debele riti in maščobnih obročov okoli pasu nobena operacija obraza ne skrije in ne nadomesti. Malo manj popolen obraz in dobra postava je pa lahko še vedno zelo v redu. Če je seveda obraz kljub pomanjkljivosti še vedno simpatičen. Ne kot recimo tista "pojoča" kobila ali transvestit od Goloba. ;)
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Drugo so pa trendi. Zdaj je kim kardashian. Velika rit, veliki žnabli. To pa ni starostno pogojeno. 20 do 50. Nekomu ze je všeč, njihovim ciljnim potencialnim partnerjem, kdorkoli ze to so. Sto ljudi sto cudi, se povohajo med seboj, kot vsi ostali in vse super... 20 let nazaj so hotele posevne oci, ko je bila Lucy Liu "in".
Kdo pa je sploh določil, da so veliki žnabli v trendu?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
1440711.width-932.jpg



Po petih ločitvah je zadnje desetletje preživel s svetlolaso Ksenijo, ki je bila od njega mlajša kar petdeset let. Stala mu je ob strani v dobrem in slabem, tudi ko se je nedavno pri 88 letih poslovil po težki bolezni.