Selitev na svoje s partnerjem

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
zdej je pa že par tvojih postov takih k so prou prijetni za prebrat in sm prou kimala z glavo... tok da ne morm mimo da ti ne bi kr 5* prlimala
cheer.gif


Mi je všeč tvoje razmišljanje...
grin1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Ah, za likanje pa res ni težav. Raje 5 žeht zlikam, kot enkratkosilo pripravim (razen če ne gre za Halo pizza varianto).

Ta prvi je bil itak še v času ko so Pamprs variante šele prihajale in je veljalo, da je klasika bolj zdrava itd. Koliko plenic sem prelikal...
Sedaj je pa tako, ko je v nedeljo popoldne dirka F1 hočem svoj mir in nobenega prestavljanja programov, v zameno dirko gledam v stoje z likalnikom v roki
wink-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Sedaj je pa tako, ko je v nedeljo popoldne dirka F1 hočem svoj mir in nobenega prestavljanja programov, v zameno dirko gledam v stoje z likalnikom v roki
wink-1.gif

Če ne bi bil tok mlad, bi rekla, da si moj fotr
grin1.gif
 

devilka

Zelenc'
1. sep 2007
6
0
1
41
Pri teh postih me moti to, da vsi poudrajate, da sta partnerja skupaj 24h/dan.. pa je to res?

S tipom sicer še ne živiva skupaj, se je pa ta tematika med nama začela v zadnjem času pojavljati.. in sem razmišljala malo kako bi vse to funkcioniralo.. In načeloma teza, da bi non-stop visela skupaj, ne drži..
smirk-1.gif

Zjutraj se vidiš ravno toliko, da se zbudiš, spiješ kufe al pa kaj poješ in odpraviš v službo.. današnje službe ne trajajo do 14ih, temveč do 17ih in včasih še dlje, tako da načeloma, razen če se ne dogovoriva drugače, imava vsak svoje kosilo na svojem koncu Ljubljane.. v poznih popoldanskih urah, bi verjetno prijadrala domov, potem pa se začnejo obveznosti.. Vsak drvi po svojih opravkih, obveznostih, potem so tu še športne aktivnosti, ki so redko enake (ker pač moška percepcija športa ni enaka ženski
grin1.gif
) in potem šele prideš (malo zmatran) domov... in šele zvečer imaš čas se posvečat svojemu partnerju (sprehodi, kino, pijačke v mestu itd.)... Med vikendi se pa tak ponavadi gre kam oz. pospravlja, popravlja zadeve itd.

To seveda, dokler ni otrok, potem je zagotovo slika drugačna, ampak 24h/dan načeloma nisi skupaj (razen na dopustih mogoče), tak da ne delajte take panike, k da je pa to oh in sploh zakomplicirano..
smirk-1.gif


Denar je itak glavni vzrok sporov, če ga primanjkuje. Zato sem mnenja, da par, ki začne skupaj živeti, naj se vseli sprva po principu cimer-cimra.. torej, najemnina in stroški gredo pol-pol. Vsak plača svoje račune za mobitel, za svoj avto itd. Za hrano se pač naredi skupni budget in se pač iz njega črpa. Vsak mesec se tudi da nekaj na stran za varčevanje, ostalo pa vsak porabi po svoje. Sčasoma se bo pač zgradilo zaupanje in zadeva lahko steče naprej. Logično pa je, da si med sabo pomagaš in če edn nima dosti, pač drugi da..
Moja starša imata veliko zaupanje glede denarja.. Imata skupni račun, do katerega imata oba neomejen dostop in kamor se nakazujejo vsi prihodki. Do zdaj glede denarja sporov nista imela. Če jima je šlo na knap, sta pač bolj pazila pri svoji potrošnji, drugače pa pač živela normalno in se obveščala o izdatkih. Če se je kupoval avto, sta se skupaj pogovorila in odločila kaj in kako.

Glede nalog in obveznosti doma pa takole... da bom js pospravljala po cele dneve, medtem ko bo moj dragi hodil okoli in se zabaval..
ne-ne-1.gif



Lp
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
mislim da se problem pojavi, da sta takrat skupaj, ko sta oba zjebana in so zivcki nareti na tanko.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ti si to tolk skup zmetala da je joj...

kaj ti resno misliš da se bosta s tipom vidla samo 2 uri na dan ostalo je pa spanje?
 

devilka

Zelenc'
1. sep 2007
6
0
1
41
Probaš naredit tak, da porabiš skupni čas za sprostitev..
wink-1.gif


Sploh pa... napetost? ah kje.. bo pa treba več seksat ane..
cheer.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.280
3.687
113
davorinm.wordpress.com
ksz....


Če prideš domov s šihta zjeban, pa ti je težko gledat partnerja doma in bi bil raje sam... potem nisi za skupno življenje in je v tebi problem... Mogoče je bolje, če se tak vrača vsak dan v prazno stanovanje, pa ima potem svoj mir...
smirk-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik devilka pravi:

Probaš naredit tak, da porabiš skupni čas za sprostitev..
wink-1.gif




Sploh pa... napetost? ah kje.. bo pa treba več seksat ane..
cheer.gif




pod skupni čas se šteje tudi tisto ko si navedla glede ukvarjanja s športom: to je VAJIN skupni čas in najdit si bosta mogla SKUPNI šport...

sam tko...btw



ker če ti načrtuješ da se boš s tipom zvečer vidla , šla seksat in potem "dobro jutro" in vsak po svoje, ti že zdej napovem prihodnost: ljubico si bo najdu
 
Nazadnje urejeno:

devilka

Zelenc'
1. sep 2007
6
0
1
41
eh kje..
grin1.gif

Če mene vprašaš, je pač problem v tem, da moraš cel dan skoz sam nekam laufat okol in da imaš dejansko med tednom samo večere... Vikendi so tisti čas za oba skupaj..
aplauz.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
čez teden imata popoldneve (ne samo večere - no pozimi imata samo noči), saj laufata SKUPAJ okol - ker to je skupno življenje in ne ločeno.
wink-1.gif


ti še nisi nikol živela z enim tipom skupaj, a ne?
 

devilka

Zelenc'
1. sep 2007
6
0
1
41
Itak...
cry12bpy.gif


Ah ja, sej res... pozabila sem.. ženska bi morala bit doma, moški bi moral takoj iz službe laufat domov in pol bi preživljala skupni čas z gledanjem televizije, jamranjem, kak nimamo dnarja in kreganjem glede vsega kar je... pol se še froc pojavi, tip se noče več kregat in bulji šport po tvju, žena pa se ubada s frocom in tipična slovenska zgodbica je izpolnjena..
stupid-1.gif


Kak je to zabavno, k si ljudje vzamejo življenje kot pravljico.. halo!
stupid-1.gif


Torej, če bi pa non-stop visela skupaj pa bi bilo vse fantastično..
17758-icon_confused.gif

uf-1.gif