Selitev na svoje s partnerjem

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Ne se razburjat, no, ni v redu za potenco. A ti nič ne pogrešaš svojih starih frendov?
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Itak pa ljubezen premaga vse.
wink-1.gif

ha ha ha...toliko se pa že dolgo nisem nasmejal
smile-1.gif


(je pa res...kako leto drži!)

ja, jaz sem se tud fejst nasmejal
grin1.gif

leto? ja, ok. dejmo rečt da leto dni drži. Ajde, dejmo rečt raj leto in pol - po najbolj optimističnih napovedih
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Ne se razburjat, no, ni v redu za potenco. A ti nič ne pogrešaš svojih starih frendov?

moji frendi so poročeni in za razliko od pitja po lokalih, hodijo enkrat na mesec skupaj na piknik - pa še mulci se igrajo tam.
ali opaziš razliko? poročeni se družijo skupaj (v parih - skupaj ven jest, skupaj na piknik,...) - nikoli se poročeni ne družijo s samskimi. če se, potem pri poročenih nekaj ni vredu
grims-1.gif

no, 1x ali pa 2x na leto ja...ne pa vsak vikend ...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:

Nisi mi odgovoril.




odgovor zate: seveda pogrešam. se jim bom pa pridružil ko bom sam poročen ali pa vsaj imel kako resno.

nisem pa tak kot večina žensk ki dela galamo ko jo poročena kolegica ne pokliče več vsak dan - jaz moje frende razumem. Zakaj? Ker je to normalno da je tako, ker so se odločil za družino....



tista najstniška leta si izbij iz glave, ker jih ne moreš več ponovit! Grow up woman!
 
Nazadnje urejeno:

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Mislim, da sva zašla s teme. Si pa dobro ugotovil, da se mi pošteno kolca po študentskih letih, ko je bla še večina ljudi samskih in se niso na vsak žur prikazali s prikolico. Včasih ni boljšega od girls only in verjamem, da tudi guys only žura. Če so pa sami parčki, je pa vse bolj v 'gremo kmalu domov spat' stilu. Ampak leta so tu ...
cry12bpy.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Podpišem se pod izjave Aresa !!

Se popolnoma strinjam!

Eno je življenje ko smo samski z prijatelji in žuriranje, drugo pa je, ko se z partnerjem odločimo za resno zvezo in načrtujemo družino.

Adijo prijatelji, razen če imajo družine in se skupaj dobivamo z našimi potomci na kakšnem pikniku, otroških delavnicah... itd.

Prioriteta je družina, ne pa prijatelji in žuranje. Ko se človek odloči z nekom dočakat starost potem se marsikaj spremeni, tako pač je in nekaterim odgovarja, drugim pač ne.

Na žuranje razmišljajo ponavadi ljudje, ki se v mladosti niso dovolj znoreli.
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
za zvezo ni nikoli prepozno. Če misliš leta glede otrok, potem pa ja - po 30. letu možnosti za otroka začnejo hitro padat.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
@ Ares...malo sem v zaostanku s temami,....imam pa čisto informativno vprašanje. Prebrala sem tvoje zadnje poste, kako se je treba večino časa posvačati partnerju, črtat oz. omejit pijačke s prijateljicami na parkrat letno, najti skupne športe,....pa me zanima, če ti tudi zanemariš kolege, ki so samski, ko si v vezi? Se recimo z airsoftom ukvarjaš samo, ko si samski, ker dvomim, da katera ženska uživa v tem? Kako kolegi reagirajo, ko jih po parih letih, ko si spet samski končno pokličeš za ven?
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ne, kolege ne zanemarim, ker ponavadi se dobimo skupaj v parih v kakšnem lokalu (če je kakšen od njih sam je pač sam - če mu paše bit med pari). Če hoče punca bit s kolegico, jo lahko z lahkoto povabi v družbo. Nikoli nismo nobenega/nobene odpikal. Recimo kolega ki je že ful let samski sem ga zadnjič poklical (po štirih letih) in sva šla na pijačo, se mal pogovarjala pol sva se ga šla pa še napit (za stara dobra vremena).

btw:
Z airsoftom se bom začel ukvarjat - se še ne.
In bom poskusil tudi svojo izbranko malo navdušit nad tem...če mi pa ne bo ratal, mi pa pač ne bo - se ne obremenjujem.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Ti imaš pa blazno čudno razmišljanje. Dejansko celo življenje podrejaš temu, da imaš bejbo in da vse počneta skupaj. Še ko se z družbo dobite ste vsi v parih. Potem pa še v blazno žaljivem tonu napišeš nekaj v stilu : sej če je pa kdo samski je pa lahko med nami pari, če mu tko paše.

Če bi jst mela kolega s takim razmišljanjem se ne bi kaj dolgo ukvarjala z njim.
stupid-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
čudno razmišljanje? mogoče.
vendar če imam bejbo bi rad bil vsaj kakšno uro na dan z njo. če bi hotel imet čas zase, potem nebi imel bejbe ampak honorarko. Zakaj bi se matral v zvezi če bi hotel bit sam?

"Potem pa še v blazno žaljivem tonu napišeš nekaj v stilu : sej če je pa kdo samski je pa lahko med nami pari, če mu tko paše."
Se ti cufa al kaj? Žaljivem tonu?
hysterical-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Recimo kolega ki je že ful let samski sem ga zadnjič poklical (po štirih letih) in sva šla na pijačo, se mal pogovarjala pol sva se ga šla pa še napit (za stara dobra vremena).

To ni pravi kolega.
wink-1.gif
Pravi kolega si brez problema najde čas zate vsaj enkrat na mesec.

Jaz in moj najboljši prijatelj (17let že) se dobiva na kavi/pivu ipd... vsak teden, pa sva oba zasedena.

V bistvu imam 3 prijatelje že 17 let nekako najboljši. Vsi štirje smo zasedeni..., samo en je taka copata, da si ne drzne iti na kavo ai pivo brez nje..., če že sploh pokliče kdaj. Problem je po eni strani pri njej, ker je posesivna, kot pes o hrani, po drugi strani pa v njemu, ker si dovoli to. Zame je tak odnos no-go.
smirk-1.gif


Saj je ok iti v paru ven, ampak vedno paše tudi moški pogovor v dvoje, troje..., tako kot ženskam babji čvek. Če boš odvzel to ženski, se ti slaba piše..., razen, če nima prijateljic, kar pa tudi pove nekaj o njej.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ej, ej, ej,....kolega ni prijatelj
tongue-1.gif




prijatelj je prijatelj in je dosti več kakor kolega. prijatelju poveš ogromno več in dosti bolj zasebne stvari kakor kolegu. kolega je več od znanca in se družiš ob pijači itd...

za prijatelja si je itak treba cajt vsaj 1x na teden vzet (to je ponavad petek zvečer ali sobota zvečer)...

ne pa s kolegicami/kolegi - za to je dost če se dobite kot družba.
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Lepo te prosim, pišeš ravno tako kot da se življenje samskih odraslih ljudi in tistih v zvezi z otroci razlikuje kot noč in dan. Če mi ob otroku in partnerju ostane od življenja samo to, da se drugimi osladnimi pari pogovarjam o tem katero mleko v prahu je najboljše sem pa raje brez.
stupid-1.gif


In btw, poznam kar nekaj ljudi, ki so že poročeni in z majhnimi otroci in so daleč od tega, da bi bili tako patetični, tako da ne vem v kakšnih sredinah se ti gibaš.

Tudi včeraj je bil na Pop-u zelo fajn film, katerega sporočilo je bilo, da nikoli ni dovolj, da sta samo dva, ampak je potrebno imeti neko zaledje - torej sorodnike, dobre prijatelje. Se strinjam. Obenem pa dodajam, da tisti, ki ni spodoben biti sam tudi v zvezi ne bo nikoli zares srečen.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Lepo te prosim, pišeš ravno tako kot da se življenje samskih odraslih ljudi in tistih v zvezi z otroci razlikuje kot noč in dan. Če mi ob otroku in partnerju ostane od življenja samo to, da se drugimi osladnimi pari pogovarjam o tem katero mleko v prahu je najboljše sem pa raje brez.
stupid-1.gif

Govoriš kot da si požrla znanje celga sveta
stupid-1.gif
Dej ne bluzi, pa dejansko imej nekaj izkušenj. Dejansko enkrat posluši mlade starše o čem se non-stop pogovarjajo in nehaj sanjarit o samskosti. Se ti vidi zakaj si sama - ker ne sprejemaš drugačne od sebe.