Selitev na svoje s partnerjem

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
kaj imaš psa v stanovanju ali imaš okna skoz odprta? imaš kakšno glavno cesto blizu?
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
še sreča da sem "na kmetih" doma, pa se mi v enem tednu sploh kaj pozna od prahu
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
lej forum je za vse in vsak lahko pove svoje mnenje, saj ni nujno da so izkušnje, lahko je tudi mišljenje, kaj si mislijo o tem, da bi šli živet s partnerjem, zakaj bi šli in zakaj ne bi šli.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Tole temo odpiram, da vidim, kakšne so vaše izkušnje, ko ste se s partnerjem preselili na svoje. Sama sva v fazi gradnje, po moje bo prvi štuk vseljiv nekje čez dve leti...razen, če zadaneva na lotu.
grin1.gif


Zdaj pa me zanima, ali so se vaši partnerji po vselitvi kaj spremenili, ste pričakovali, da bo tako kot je, ali ste razočarani...? Bolj za punce - koliko vaš partner sodeluje pri gospodinjskih opravilih oz. na sploh pri skrbi za novi dom?

A sam "teoretično" razlagate kako "bi bilo živeti s partnerjem".
Nč jasno.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ja škorp, prov. Veš, pospravljanje je tut en vidik skupnega življenja, ki lahko naredi zvezo precej burno. Trust me
crazy1.gif


Civil, pametuje seveda lahko vsak. Praktične izkušnje pa dejansko prihajajo samo iz prakse
grin1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
in kje mas študijo, da je "pametovanje" tako daleč od praktičnih izkušenj.

drugače pa z neko žensko (partnerjem, ali pac folkom) mors kam it za kak dan ali dva, da se vsaj dvakrat prespi, da je treba zakaj poskrbet..pa ti je hitro jasno iz kaksnega testa je v resnici folk. Niti ni treba it skupaj zivet.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Fajn ga je peljat za kaka dva tedna na neplaniran backpacking dopust,...tu se pa res odkrije iz kakega testa je,..potrpežljiv, paničen, aktiven, kako se znajde, kako razmišlja,....tu se pari lahko precej povežejo ali pa na smrt skregajo....je pa res, da življenje ni žal popotovanje in se moraš soočiti z drugačnimi, bolj pomembnimi situacijami..
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
za kak beckpackin dopust mora prvo bit zenska zato...ko se mora kdaj v naravi usrat, je potem cela pizdarija..pa je boljs da gres kr domov.
grin1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
ok, predpostavljam, da sta oba normalna, ne pa finoče,...

tako mimogrede, tudi moški so taki, ki brez komoditete ne morejo,...imamo par, ki ne gre nikamor z nami, če ni nek high hotel, ker on ne bo imel cot v ruzaku, problem je,ker ne more met sabo neseserja, kopalnice si ne bo delili še s kom drugim,....
stupid-1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Ja dobra varjanta je kakšen dvotedenski skupni dopust na morju.Se kuj vidi kako je kdo navajen.
Ko sta tako šla dva frišno zaljubljena in mu draga skuha hrenovke,kis o ji počile in je tip to vidu je čist znoru. Da on ne je počenih hrenovk ....
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Ej nekam mu zatlačim tisto počeno hrenavko
smile-1.gif


Je pa čist logično, da so pri vsakemu drugačne družinske navade in vrednote in da je potrebno prilagajanje. In včasih je potrebno tut počeno hrenavko pojest že iz rešpekta do drugega. Bo pa drugič boljše.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.299
3.697
113
davorinm.wordpress.com
Na morju vidiš marsikaj lahko na frišno... Če non stop poskuša komandirat, kje se bosta kopala, kaj bosta čez dan delala, kaj bosta zvečer delala.....in kdaj bosta šla spat in vstala.... Kako bi bilo šele v skupnem življenju.
grims-1.gif