Seks s sodelavko/cem?

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Kaj ga pa namakate v vse mogoče mlake.
grin1.gif

bonk.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ne bi, hvala lepa.
grin1.gif


Vi kar imejte tiste "študentke", ki se kao ne dajo, v resnici so pa bolj razhajkane kot 20 let star jogi.
 

JZoxbow

Zelenc'
19. jul 2007
20
0
1
E 50 No Kia
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Ne bi, hvala lepa.
grin1.gif


Vi kar imejte tiste "študentke", ki se kao ne dajo, v resnici so pa bolj razhajkane kot 20 let star jogi.

Uuuu ...tale stavek se pa da zelo podrobno analizirat:

"študentke" ... uf, zakaj nisem študentka (razmišljanje uporabnice Kozarec)
"se ne dajo" ..... se je za okras, ne postane počasi da, da dajo , pa veš kaj pomeni (spet razmišljanje uporabnice "sem med njimi?" upam, da nekoč bom...)
"razhajkane" .... star partizanski izraz, kar pomeni, da nisi več mlada (jojmene)
"20 let star jogi" .... če jogi 20 let nekje neuporabno leži, je prav solidno očuvan. Eto, to je pri ženskah narobe. Če so 20 let nedotaknjene, potem razmišljajo tako kot ti.

Začetek stavka ... vi kar imejte ... pa pomeni očitno fovšijo (zakaj nisem med njimi ???)

JZ Oxbow
evil.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
hysterical-1.gif




po moje si dobro zadel..tale Kozarec meni tud deluje da ga že dolgo ni čutila (če ga je sploh kdaj
evil.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

JZoxbow

Zelenc'
19. jul 2007
20
0
1
E 50 No Kia
Seveda sem zadel in to več kot odlično. A kako vem? Ker me je "ne bom uporabil neprimernega izraza, ker bi bil banan" prikrajšala pri zvezdicah. Kdo drug bi to storil, meni revežu? Včeraj sem jih imel 5, napisal le ta post, danes imam le 3 zvezdice.

Torej, Kozarec strikes again. Če že ne seksa, ima vsaj ta, skromni užitek, jemanje tam, kjer lahko
hysterical-1.gif


JZ Oxbow, prijatelj osamljenih žensk (a.k.a. Kozarec )
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Folks, back to topic...

Epilog je naslednji: Seksa s sodelavko ni bilo in ga tudi ne bo, ker je pred kratkim vzplamtela ljubezen
srce-1.gif


Žal iz te zogdbe ne bo španske nadaljevanke....
evil.gif
 

JZoxbow

Zelenc'
19. jul 2007
20
0
1
E 50 No Kia
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:

priden.gif




Ma, tudi ti se ne sekiraj preveč zame, kot se jaz ne za zvezdice ...
uf-1.gif


Za tisti >itak< so spet šle ...



In ITAK je tole ena sama zajebancija, ampak ne, kar se Kozarčice tiče. Če ne dobiš, postaneš zoprn. Ja, tako ti je to, mala moja, ....



JZ Oxbow



p.s. Kozarčica, drugič pa malo več napiši, da lahko analiziram. Od ITAK itak nič ne morem pisat ... pa prosim, da ostaneš pri nicku Kozarec, ne uporabljat alterjev ...
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
ON: seksa s sodelavcem ne bo, je pa veliko flirtanja, kar je še boljše na delovnem mestu.
cheer.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
ja na zuru ali sindikalcu se veliiiiko veliiiko dogaja.... in takrat je najlazje in najboljse pa z najmanj "koleteralne" skode skocit med rjujhe...

samo PAZI po sindikalcu pride ponedeljek (oz nov dan) kaj bos pa takrat? ce se bos res izkazal bos videl da se bo prasilo za teboj, ce jo bos ful ocaral se bo obesla nate... lahko pa da bosta sla vsak svojo pot... brez panike in vprasanj...

jaz samo to vem da si sexa za eno noc nebi iskal v okviru sluzbe... je prevec zoprnih malenkosti in prevec rizicno...

Zato jo pa samo na hitro poseksaš na WC-ju. Nikoli več te ne bo hotela.
evil.gif