Seks s sodelavko/cem?

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Končno eden, ki loči med "simpatizerjem" in "simpatizerko".
cheer.gif




@ovca - tole je moj zadnji spam v tej temi.
roza.gif
:
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Čudna, čuden, čudna, čuden, čudna....



Jebo vas - če še niste dojeli bistva, ki ste ga itak sami napisali: sem psihič(ka).

Ne se zez.at z mano.
stupid-1.gif






BTW -

A ne bi raje kdo napisal, koga je nabrisal na šihtu?
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Mejduš spamerji.....a v privat lajfu si ga nič ne drkate, zato morate tukaj smetit, al kaj?
grin1.gif


Ja, situacija ostaja ista, ista služba, vse po starem..... Novo je samo to, da iskrice se vedno bolj krešejo... in ob prvi priliki se bo prižgal
d055.gif
ognjemet.....
 

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
hehe, ravnokar poteka na radio center 103.7 mb, debata o tej temi...

hehe, zgleda da je tudi polonca registrirana na Alterju
aplauz.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Citat:
Uporabnik zdravnik pravi:
hehe, ravnokar poteka na radio center 103.7 mb, debata o tej temi...

hehe, zgleda da je tudi polonca registrirana na Alterju
aplauz.gif
In kaj je povedala? Daj malo več info
grin1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ma jest sem jih ene par. Večinoma so sledili manjši ali večji problemi, ker se obnašanje in odnos spremenita. Se pa to dogaja, kar verjemte, tudi v vašem kolektivu verjetno, razen če ste s.p. one-man-band.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Kdo je pa rekel, da se pri nas to ne dogaja?
stupid-1.gif


Itak, da se.
Brez tega bi bilo dolgčas.
(Kokoške ne bi imele koga opravljati in se nad kom zgražati
grin1.gif
).
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Saj, kako dolgočasne bi bile sindikalne zabave brez tega, in kako drugačna jutra po njih
grin1.gif


Jah, takle mamo
nahrung002.gif
 

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Je res najvec na sindikalnih in seveda drugace, drgac je pa ful bedno v sluzbi ce si ne znas popestrit delovnega casa. Je treba se mal nadur narest pa ceprav ne gredo v korist firme. Tako kot dirktor tajnico, mi tudi tajnico in vse ostalo. Brez kakrsnih obvez in tega sranja, goli seks. Lahko pa seveda pride do komplikacij ce se kateri od udelezenih naveze ali pa ce se kaj razve.
10.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
najhuje je če med takšno aktivnostjo eden (lahko da jih je več
hysterical-1.gif
) od akterjev med aktivnostjo podleže se pravi umre ...... takrat pa zna bit neugodno
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
ja pri čvekastih kokoškah je to malo problem, ker ona sveto obljubi da ne bo nobenemu povedala in vseeno to zaupa svoji najboljši prijateljici. Ta spet sveto obljubi da ne bo povedala, ampak ob priliki to zaupa svoji sodelavki, ki spet obljubi da ne bo dalje povedala,...
evil.gif
 

han

Pripravnik
15. okt 2007
126
0
16
laibach
jest sm delu 1x v en firmi v kateri pa ni bilo nobenih problemov....narava dela je bila "stresna", zato so bli v službi vsi zabremzani in ko smo mel kdaj kako žurko je bil razvrat, vsak je bil z vsakim..in naslednji dan in v nadalnje ni mel nihče problemov z kakimi krivimi pogledi in moralci...najbolj so ble pa na udaru študentke, bolj ko se ni dala, z večimi je bla (pa ne naenkrat)...ena je celo fasala otroka od šefa on je pa še naprej svedral po firmi...