Seks s sodelavko/cem?

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Ima kdo izkušnje, kako se to obnese? Predvsem me zanimajo posledice, ker BAJE čez čas začne pokat in rata štala?

Tu pa tam bi rad "pritisnil" sodelavko, ampak seveda brez, da bi si umazal roke...ker me najbolj skrbi, da bi potem, ko ne bi bil več za "akcijo", začela mi tipica štalo delat.....

No, vsaka izkušnja je dobrodošla.
roza.gif
zato kar z besedo na dan
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.400
113
v lokalni ostariji
been there done that too... dooooug nazaj:)

v glavnem jeba... sploh ce se spletejo custva... ce je plain sex (kater pa ne more dolg ostat plain) je vredi... ampak slej ko prej se en malo naveze... hoce nekaj vec...

ok ce sta oba za to in se razvije lepa zveza je ql razlika je tudi ali sta v istem oddelku ali drugem... ce sta v istem se znajo stvari zakomplicirat...


aja pa ker jo vsak dan videvas se ne bos mogel igrati s custvi oz te zna mocno zjebat zaradi tega!
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.400
113
v lokalni ostariji
a mislis da to realno lahko funkcionira... da ti ga samo vlece? ja ok ce si direktor in ti ga tajnica potegne... ampak zihr ma razlog zato.. bo mela pa vecjo placo:)))

nikoli pa (upam da ves) ne ostane samo pri orali... se posebej ne enostranski... edino ce si s kurbico...
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Diskretne ženske so po mojem samo oddane ženske,...seveda, če ti to morala sploh dopušča. Po moje je precej težko najti čustveno tako stabilno žensko, da čustev ne bo vpletla,....potem tudi ne bo prizadeta, če / ko se jo boš naveličal.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.400
113
v lokalni ostariji
diskretne so vse zenske dokler niso vpletena custva... ko so... diskretnost kar naenkrat zgine...

kaj mislis da je problem samo pri punci da ne bo vpletla custev? kaj pa rikolus? mislis da bo on hladen? oz da ni sans da ga ne bo kaj premamilo?

ponavadi je pa zadaj se korist...
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
been there done that too... dooooug nazaj:)

v glavnem jeba... sploh ce se spletejo custva... ce je plain sex (kater pa ne more dolg ostat plain) je vredi... ampak slej ko prej se en malo naveze... hoce nekaj vec...

ok ce sta oba za to in se razvije lepa zveza je ql razlika je tudi ali sta v istem oddelku ali drugem... ce sta v istem se znajo stvari zakomplicirat...


aja pa ker jo vsak dan videvas se ne bos mogel igrati s custvi oz te zna mocno zjebat zaradi tega!
E, to je očitno to. Tega sem se najbolj bal. Itak da se videvava vsak dan, ker je tajnica našega oddelka.....

jebeštrga enkrat ob priliki se ji bom izkazal (beri žur ali pa sindikalc) potem pa čao.....
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.400
113
v lokalni ostariji
ja na zuru ali sindikalcu se veliiiiko veliiiko dogaja.... in takrat je najlazje in najboljse pa z najmanj "koleteralne" skode skocit med rjujhe...

samo PAZI po sindikalcu pride ponedeljek (oz nov dan) kaj bos pa takrat? ce se bos res izkazal bos videl da se bo prasilo za teboj, ce jo bos ful ocaral se bo obesla nate... lahko pa da bosta sla vsak svojo pot... brez panike in vprasanj...

jaz samo to vem da si sexa za eno noc nebi iskal v okviru sluzbe... je prevec zoprnih malenkosti in prevec rizicno...
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Hvala za nasvet.....
smirk-1.gif




Ou, BTW, a rabš kej žita?
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
kaj mislis da je problem samo pri punci da ne bo vpletla custev? kaj pa rikolus? mislis da bo on hladen? oz da ni sans da ga ne bo kaj premamilo?

Glede na to, kako on opisuje situacijo,.."da bi jo pritisnil",..."brez da bi si umazal roke",...sem sklepala, da mu gre samo za seksualno dogodivščino in sem izhajala iz tega stališča.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Zlato pravilo: služba in seks ne greta skupaj!

tako da...v službi imej pitončka lepo za hlačami pa bo vse OK!

še nikoli se ni dobro obneslo...in slej kot prej bo vsaj enemu žal. Bog ne daj pa dirat kake šefice oz. šefa (če gre obratno)...ker bo celo služba pod vprašajem.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Rikolus pravi:
ker me najbolj skrbi, da bi potem, ko ne bi bil več za "akcijo", začela mi tipica štalo delat.....
Ne vem odkod vsem tipom taka pretirana samozavest?
confused-1.gif
Kaj če bi se ona tebe že po prvi akciji naveličala?

Če si pa res tako dober te pa najbrž že zdaj kličejo in zasledujejo trume norih oboževalk, tako da je izbira ogromnna in ne vem zakaj bi se zapletal še z njo.
evil.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Zlato pravilo: služba in seks ne greta skupaj!

tako da...v službi imej pitončka lepo za hlačami pa bo vse OK!

še nikoli se ni dobro obneslo...in slej kot prej bo vsaj enemu žal. Bog ne daj pa dirat kake šefice oz. šefa (če gre obratno)...ker bo celo služba pod vprašajem.

Točno tako, ali po domače: Ne serji kjer ješ!
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
kaj teb ni jasno, vprašal je zase, za njo ga boli [censored]..sprašuje pač, če se lahko obeta štala....

ženske, kr sila vam je, ce se en mal zase postav.
rolleyes-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Zlato pravilo: služba in seks ne greta skupaj!

tako da...v službi imej pitončka lepo za hlačami pa bo vse OK!

še nikoli se ni dobro obneslo...in slej kot prej bo vsaj enemu žal. Bog ne daj pa dirat kake šefice oz. šefa (če gre obratno)...ker bo celo služba pod vprašajem.

Točno tako, ali po domače: Ne serji kjer ješ!

Pravilno.
smile-1.gif


Razen če imaš v igri drug job in nameravaš dati odpoved v kratkem času.
grin1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Sicer mene takrat se ni bilo v tej sluzbi, ampak se je pri nas zgodil takle primer. Nekajkrat sta sexala in ga je nato enkrat napizdila pred celim kolektivom in od takrat nista spregovorila tudi besedice. Zakaj sta se udarla se ne ve, ampak baje ni blo prijetno.
smile-1.gif
On je sicer pred nekaj casa odsel v drugo podjetje.
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:

Citat:
Uporabnik Rikolus pravi:

ker me najbolj skrbi, da bi potem, ko ne bi bil več za "akcijo", začela mi tipica štalo delat.....


Ne vem odkod vsem tipom taka pretirana samozavest?
confused-1.gif
Kaj če bi se ona tebe že po prvi akciji naveličala?



Če si pa res tako dober te pa najbrž že zdaj kličejo in zasledujejo trume norih oboževalk, tako da je izbira ogromnna in ne vem zakaj bi se zapletal še z njo.
evil.gif




evo, se podpišem..

da mi je tega Rikolusa videt v akciji, da je tako samozavesten... Al je pa to samo zato ker ima pred sabo ekran, ne pa dejanske nage ženske..



no, pa da povem še svoj primer, oz. kakorkoli bi se že lahko reklo... med nama s sodelavcem se je kresalo, da je blo kaj
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno: