Seks s sodelavko/cem?

Car

POSTman
4. avg 2007
8.319
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jaz sem tudi pritisnil svojo sodelavko..............
Sedaj sem ločen!
P.S.: S to sodelavko živiva srečno skupaj!!!
cheer.gif
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Ena izmed variant, da se približno izogneš čustvom, je to, da je ne poljubljaš na usta. Mogoče se neumno sliši, ampak kokr se začneš tako okušvat, že iskrce padajo.
stupid-1.gif


Sploh pa, ....you bastard!!
10.gif


Aja, kje pa piše, da bi mel štalo zarad nje. Dost je, da vaju eden vidi...imata oba štalo. Ne samo ti.
evil.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.319
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik HS2K pravi:
Ena izmed variant, da se približno izogneš čustvom, je to, da je ne poljubljaš na usta. Mogoče se neumno sliši, ampak kokr se začneš tako okušvat, že iskrce padajo.
stupid-1.gif


Sploh pa, ....you bastard!!
10.gif


Aja, kje pa piše, da bi mel štalo zarad nje. Dost je, da vaju eden vidi...imata oba štalo. Ne samo ti.
evil.gif

A imaš ti take izkušnje,glede poljubljanja mislim?
grims-1.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:

Dober nasvet HS2K. Brez kuševanja je ful velika bariera med dvema osebama! :=)




Prava bariera je deviški pas, ne pa to. :)
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Ma dej no kaj se obremenjuješ, če bo štalo naredila. Če sta v prirejenem položaju jo kresni pa mir.



Kaj ti pa lahko naredi? Se bo drla pred kolektivom Rikulos, Rikolus ti si me kresnil pa me pustil!? Slabo je bilo, slab jebač si? Ah dej no lepo te prosim naj se dere kokr hoče, pač še ena kokoška, ki je padla. Sej bo ona neumna izpadla. To bo 7 dni aktualno potem se pa lahko osredotočiš na naslednjo. Sej če si ne izmenjujeta ljubezenska pisemca pa dolgih pogovorov ob sončnem zahodu ter kozarcu najboljše penine potem tudi ona ne more pričakovati dolgoročnega razmerja.

Moj nasvet? FIFO, first in first out.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Davidoff ima prav. Ko začne kokoška kokodakat, je praviloma vedno samo kokoška. Zato so taki odnosi ponavadi veliko bolj škodljivi za žensko, kot za moškega.

Čeprav ima en moj kolega kar nekaj težav zato, ker ga sodelavci dojemajo kot kurbirja. Sicer mi ni čisto jasno, ali on to ve ali ne, vem pa za ljudi, ki so ga sčrtali s svojega seznama potencialnih sodelavcev samo zaradi tega razloga (ko rabi koga za sodelovanje na projektu, se vsi zelo trudijo z izgovori, da so že neskončno zasedeni).
 

Duschmanyn

Pripravnik
30. avg 2007
257
0
16
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Davidoff ima prav. Ko začne kokoška kokodakat, je praviloma vedno samo kokoška. Zato so taki odnosi ponavadi veliko bolj škodljivi za žensko, kot za moškega.

Čeprav ima en moj kolega kar nekaj težav zato, ker ga sodelavci dojemajo kot kurbirja. Sicer mi ni čisto jasno, ali on to ve ali ne, vem pa za ljudi, ki so ga sčrtali s svojega seznama potencialnih sodelavcev samo zaradi tega razloga (ko rabi koga za sodelovanje na projektu, se vsi zelo trudijo z izgovori, da so že neskončno zasedeni).

To je možno samo v kakšnem kurbirskem računovodskem ali pa finančnem oddelku pikam.
uf-1.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
No ja, v pisarni se vedno tudi kakšen plac najde...

kaj pa kakšna hostesa lastne firme na sejmu?
grin1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.401
113
v lokalni ostariji
s partnerjem se ne poljubljajo samo kurbe...

in posledice "razocarane" punce so lahko dolgorocne... ne samo tisto kokodajsanje prvih par dni... zenske so zmozne vsega (tega kozarec ne more vedet...) in najhuje je ko dobis kaksen "bumerang" cez par mesecev...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Tako je..vem za primer da sta bivša ljubimca ratala najhujša sovražnika.Prišlo je do raznih podtikanj,nagajanja ipd...nato je eden dal odpoved-itak moški
stupid-1.gif




alko kozarec je pa iz drugačnega testa
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno: