šef(ica)

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Klinc,
crazy1.gif
, že vidim da bo spet cel hudič!

V glavnem - on je samo zinil, da "te tačke pa pozna. ... pa da so to tačke od njegove bivše šefouke
crazy1.gif
.

Tako da Car je zame taprav dejc!
aplauz.gif
)

Tako nekako o šefukah itd...
smile-1.gif

Bi malce popravil : Maksi seveda ne more biti "tapravdejc". Bi pa bila "taprava babnica", če bi bila tiho. Ker pa ni znala ostati tiho, je primerna zgolj za eno tako šefuko.
grims-1.gif


Tako je to na tem svetu, @Čebelica Maja. Ženska kot šef na tem svetu - potencirana hudobija. Žal.
 
Nazadnje uredil moderator:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
ma nobenmu, papirologiji sem šefica

ne nič ne iščem potrditve, zato k sem po defoltu the best stari ajprou, ne rabim tvoje potrditve
cheer.gif


psa? what?
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Citat:
Uporabnik Demz pravi: Tako je to na tem svetu, @Čebelica Maja. Ženska kot šef na tem svetu - potencirana hudobija. Žal.

Taprave gofle ste vi tipi, a ne morte une slike zase obdržat? Ne. Zakaj ne? Da se delate frajerje. Butli.

A dej nehi, ne more bit ženska tolk hudoba kokr je lahko tip no. Tip se hinavsko izogne konfliktu, da se ne izpostavlja, pošlje pa drugega v žerjavico. A to je pa pošteno, kekci.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:


A dej nehi, ne more bit ženska tolk hudoba kokr je lahko tip no. Tip se hinavsko izogne konfliktu, da se ne izpostavlja, pošlje pa drugega v žerjavico. A to je pa pošteno, kekci.
Kak da ne. Babe delate konflikte
evil.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.088
2.188
113
v lokalni ostariji
zbog žena i carstva so pala...

no en car je že naj. zarad ženske očitno...

ženske ste intrigarce... uspete "zjebat" situacijo... pol pa lepo nazaj se potegnt "nisam ja odavde"...
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
dej pozab na zgodovino, zdej me zanima kaj se dogaja, a maš šefico, ki ti ne pusti, da se sam odločaš, ji morš vse poročat al kaj je tko hudega?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi: Tako je to na tem svetu, @Čebelica Maja. Ženska kot šef na tem svetu - potencirana hudobija. Žal.

Taprave gofle ste vi tipi, a ne morte une slike zase obdržat? Ne. Zakaj ne? Da se delate frajerje. Butli.

A dej nehi, ne more bit ženska tolk hudoba kokr je lahko tip no. Tip se hinavsko izogne konfliktu, da se ne izpostavlja, pošlje pa drugega v žerjavico. A to je pa pošteno, kekci.

Ja, ni tako a ne! Sliko je objavil čisto drugi, Car je samo potrdil. Tako da tisti pregovor o mešanju dreka zelo drži.

Gre samo za princip, kako funkcioniramo moški ter kako funkcionirate ženske. V moški ekipi šef reče ekipi : "Takole bomo naredili, ima kdo morda pripombe? Javi se Janezek odzadaj in poda pripombo, nakar fantje iz ekipe pritrdijo - šef zaključi : " Da, tako bomo izpeljali !"
Zadeva se izpelje.
smirk-1.gif


Če je šefuka šef, bo samo rekla : "Takole bomo naredili !" Ko se javi Janezek odzadaj s pripombo, bo šefuka zabila : " Ne! Naredili bomo tako kot sem rekla!"

Čez en teden, ko prihajajo rezultati nazaj, so pa solze in kričanje : "Zakaj me niste opozorili na napako!!! "

Da, @Snecer, popolnoma prav imaš.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.244
1.887
113
Jaz sem imel včasih enega šefa, pa da citiram ½ja mnogo volim žene, a ne da radim sa njima½.... to je bil njegov komentar ko so mu postavili žensko za sodelavko na isto delovno mesto.
Praksa je potrdila njegove besede...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.088
2.188
113
v lokalni ostariji
čebelca ženske so hudič... k nč druzga več ne gre pol pa začnejo drek mešat po firmi... iskat težave kjer jih ni (kjer lahk svojo moč pokažejo)...

da o joku ne govorim...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To je zaradi one ...
17758-icon_confused.gif
), ali kako je že Freud govoril?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sicer pa, veš kaj jaz pri moji naredim - kakih 2x, morda 3x v letu, ko sem dobre volje in ko se mi zazdi, utrgam na sosedinem vrtu vrtnico in jo prinesem ženi.

Pa nikar preveč naokol govort. Ti pa garantiram, da zadeva drži vsaj 3 mesece !
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Šefica ne ve nič!
Ok, nekaj že ve, toda problem pri ženskah je, da ne prenesejo kritike. Kritika je pa napredek!

Pa še vedno ženske ne prenesejo moške kritike. Raje obrnejo trepalnice in računajo na naše "gorvstajenje", da bomo ja mehkejši !
Še najbolj se pa to vidi v ženskih kolektivih. Kot sem že dejal nekje zgoraj, sem delal v podobnih razmerah okoli 15 let, dokler nisem dokončno šel na svoje. Če je Dante opisoval pekel, je ženski kolektiv s 150 ženskami pekel na tem svetu! Zamenjal sem vsaj 7 šefic, na koncu pa nekako ušel iz začaranega kroga v privat in v popolnoma druge poslovne vode!

Ženska komanda ali samomor?

Da, ženske po defoltu NISO dobri šefi. Sedaj ČebelicaMaja, če so te morda povišali na vodilno mesto, poizkusi iz tega zgoraj povleči čim več konstruktivnega, ker karakteristika je več kot očitna.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Zamenjal sem vsaj 7 šefic, na koncu pa nekako ušel iz začaranega kroga v privat in v popolnoma druge poslovne vode!

Bi rekel, da tole več pove o tebi in napačni "karierni" odločitvi, kot o šeficah. Sploh, če si zdaj uspešen (po lastnih standardih seveda), prej pa to nisi bil (po lastnih standardih seveda).

Dobri in slabi vodje se ne delijo glede na spol. To je fakt. Koliko mora pa kdo narediti na sebi, da postane dober vodja je pa vprašanje posameznika, njegove inteligence, osebne avtonomije, strokovnosti,...
Vidim, da tukaj bolj nabijate o tem kok je kdo znal in ni znal...to je premalo za dobrega vodjo.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
In kakšna naj bi bila po vaše dobra šefica?

Pa nimam jaz takih šefovskih ambicij, ker se mi ne da s folkom ubadat. A pri vas se sodelavci nič ne spreminjajo s pridobitvijo raznih nazivov?