šef(ica)

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Kakšne izkušnje imate s šefom/šefico? enim so zrasle perutnice, še malo pa bodo poleteli tja med bogove...velja za moški spol...po mojih izkušnjah šefice takega perutninskega nagona nimamo
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:...po mojih izkušnjah šefice takega perutninskega nagona nimamo

goska in moč- le kaj lahko nastane
sprasujem se.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Kakšne izkušnje imate s šefom/šefico? enim so zrasle perutnice, še malo pa bodo poleteli tja med bogove...velja za moški spol...po mojih izkušnjah šefice takega perutninskega nagona nimamo

ženska ne more biti na vodilnem mestu
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Kakšne izkušnje imate s šefom/šefico? enim so zrasle perutnice, še malo pa bodo poleteli tja med bogove...velja za moški spol...po mojih izkušnjah šefice takega perutninskega nagona nimamo

Kaj je to, šala meseca?
hysterical-1.gif
 

kegelj

Fizikalc
30. apr 2012
406
93
28
Tole si pa mimo ustrelila, da bolj ne bi mogla.
Očitno še nisi imela šefice.
Jaz sem imel že nekaj šefov in pa dve šefici do sedaj in lahko povem, da tako kot je lahko baba zajebana, dec ne more biti nikoli.

Moje šefice predvsem niso imele nobenega občutka za poštenost, sklepale so pakte z njim podobnimi, ustvarjale razprtije v timu, imele so izrazito izvrševalen način vodenja. Bile bi pa dobre v kakšni vojski. Aja, pa materinskega čuta popolnoma nič navkljub temu, da so imele otroka. Bi pa za kariero podpisale tudi pogodbo s hudičem.

Opazujem pa malo od daleč ljudi, ki delajo v statupih. Ti so pa tudi za svojo temo....
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
KSZ

Lahko bi bila šala meseca, pa žal ni.

shocked-1.gif
sem v šoku, a imate res tolk zajebane šefice?

Se gibam bolj v moških kolektivih, ne bom rekla, da so šefi zajebani, bolj so egocentični, podjebatorski, "vseznalci", pametujejo v 3 krasne...ne vem no včasih tega ni blo tolk, se mi zdi, da se odnosi na splošno slabšajo, te razprtije v timu znate tipi tud fajn zmiksat
10.gif
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Čbelca, ženske znate s svojimi atributi, ki pa niso možganski ampak vse prej kot to, moške sukati okoli prsta. Po nekaj izkušnjah, mislim, da znam take poskuse uspešno zaznati in zatreti v kali. In to tudi pri takih ženska, ki imajo precej dobre atribute.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
Z moškim se lahko pomeniš... kot z moškim. Zadeve se da hitro rešiti. Pri ženskah pa ... kompliciranje u 3pm, preden stopiš do šefice je potrebno zmeraj preveriti kakšne volje je, ker razpoloženje niha večkrat na dan.. potem pride pa še tisti 1 teden na mesec neprištevnosti .
grin1.gif
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Moje mnenje (sem šef, imel sem šefe in šefice in delal sem v istem rangu z obojimi):
spol ni važen.
Če je človek psihopat je vseeno katerega spola je.
Če je pa Šef pa tudi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Moje mnenje (sem šef, imel sem šefe in šefice in delal sem v istem rangu z obojimi):
spol ni važen.
Če je človek psihopat je vseeno katerega spola je.
Če je pa Šef pa tudi.

A niso študije da so "šefi" že po defaultu mal psihopata +/-.......ker če ne bi bli prikrajšani mal za čustva ( odpuščanje, poslovni rizik, ....) ne bi bli sploh uspešni
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Moje mnenje (sem šef, imel sem šefe in šefice in delal sem v istem rangu z obojimi):
spol ni važen.
Če je človek psihopat je vseeno katerega spola je.
Če je pa Šef pa tudi.

A niso študije da so "šefi" že po defaultu mal psihopata +/-.......ker če ne bi bli prikrajšani mal za čustva ( odpuščanje, poslovni rizik, ....) ne bi bli sploh uspešni
ker je pa žensk na vodilnih polžajih manj morajo bit pa še 2x bolj zajebane da do tja pridejo...
grims-1.gif


Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Kakšne izkušnje imate s šefom/šefico? enim so zrasle perutnice, še malo pa bodo poleteli tja med bogove...velja za moški spol... po mojih izkušnjah šefice takega perutninskega nagona nimamo
komu si pa ti šefica če smem vprašat? a to na alterju iščeš potrditev da si dobra šefica?
čaki... a si si psa končno nabavila?
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
ksz

Poznam ene par šefic, ki mislijo, da so nadljudje, ker so šefice.
V resnici (se poznamo privat, izven posla) so pa zabite kot hlod.
Pa ko bi vsaj upoštevale tisto, da preštejejo 10 sekund pred reakcijo...

No, poznam pa tudi eno, ki je pa ravno nasprotje ostalih.
In lahko o njej rečem samo najlepše v vseh pogledih (poslovnih).
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Moje mnenje (sem šef, imel sem šefe in šefice in delal sem v istem rangu z obojimi):
spol ni važen.
Če je človek psihopat je vseeno katerega spola je.
Če je pa Šef pa tudi.
Se strinjam.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.104
910
113
Emona / Carnium
Jst poznam cel kup nesposobnih vodij, direktorjev...kljub temu, da so izobraženi strokovnjaki z dolgoletnimi izkušnjami. Za nekatere bi lahko rekel, da so paranoiki, šizofreniki, brez stika z realiteto. Ubogi njih zakreditirani lastniki
hysterical-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.104
910
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
ženska ne more biti na vodilnem mestu
nahrung002.gif
tak je

Razen, če ga nese več kot moški.
smirk-1.gif

A piva al....?
smile-1.gif


P.S.: boj se take ki spije več (piva) kot ti
tongue-1.gif

Bolj cviček al pa vino! Pivo pa kšne (ne vem kok so kej šefice) tut kr dobr žlampajo in tem ženskam pir 100% ne gre v vamp ampak direkt v ( . )( . )
nahrung002.gif