Renault Spider

diva

Pripravnik
10. mar 2011
112
0
16
33
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Citat:
Uporabnik diva pravi:
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Citat:
Uporabnik diva pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
cudn, da se prodajajo motorji

Čelada je pa za okras.



A v spiderju je ne moreš imeti na glavi?
smirk-1.gif

Ni estetsko.

bonk.gif


Tebi ni jasno, da primarni namen spiderja ni šminkiranje od gostilne do gostilne, kajne?

Če slučajno ciljaš na to, da je po mojem mnenju namen takih ali drugačnih vozil šminkiranje od gostilne do gostilne, se močno motiš. To je mnenje "folirantov", ki jim za dvigovanje opaznosti ne služi nič drugega kot prevažanje od ene pa druge gostilne s svojim avtomobilom, po možnosti s kakšnimi vsiljimi, neokusnimi "feltnami". Slednje pa meni vsekakor ni potrebno. Lep večer še naprej.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ja nevem jaz, ti bluziš o neki estetiki pri praktično civilnem "dirkalniku".
crazy1.gif
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik Dr_S pravi:
Car ga že nekaj časa nima več. Je zamenjal z Meganom III RS, ki pa ga je na hitro spremenil v "totalko" ...

Car ga ima se. Pa tudi RS-a ni on spremenil v totalko, je pa sedel zraven, ko je uzgalo.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
me je na rit vrglo pričakoval sem cene tam okrog 10-15k€. Sem se že kar videl kako ga tiščim po Jadranski magistrali.

Ce me spomin ne vara je bilo govora za ta avto ko je vn prisel neki okol 70000 DEM ?

Definitivno pa nisem pricakoval da bi bil ta avto 15keur ker je dost redek, mislil sem da so drazji od tega kar pise na mobile, glede na to da je bil takrat bolj wau sorte, ceprav mi pa danes ne potegne. Vem da se je en vozil takrat po Lj
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Citat:
Uporabnik Dr_S pravi:
Car ga že nekaj časa nima več. Je zamenjal z Meganom III RS, ki pa ga je na hitro spremenil v "totalko" ...

Car ga ima se. Pa tudi RS-a ni on spremenil v totalko, je pa sedel zraven, ko je uzgalo.

Kolikor jaz vem ga tudi še ima. Poleg tega sem ga videl parkiranega na avtobusni v Mengšu ene par dni nazaj...
@softi, kaj rabiš Carja?
smile-1.gif