Renault Spider

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Včeraj sem se spomnil na omenjeni avto




In sem šel malo na mobile gledat cene - klik , me je na rit vrglo pričakoval sem cene tam okrog 10-15k€. Sem se že kar videl kako ga tiščim po Jadranski magistrali.

Avto mi je bil od vedno všeč sama filozofija in zasnova, tisti brez vetrobranskega stekla mi je bolj všeč.
Vem, da je bil en v SLO pri enem dilerju za Renault na Gorenjskem.

Se je že kdo kdaj vozil v njem?
Ve kdo koliko je stal nov?

Mislim, da so zdaj dražji kot so bili novi iz salona.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Pa sem vedno mislil, da ima to čudo močnejši motor. Škoda, ker pri renaultu ne zmečejo več kakšnega takega bolanega stroja skupaj kot je recimo ta spider, clio v6 itd... So pokazali, da znajo, če se le potrudijo.
smile-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
tezko obljubim..ne vem a bo lastnik za..mogoče bi lahko uredil, da te pelje..mogoče tut kaj več.

sam če te resno zanima..pa da daš za..pir..
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik BigPoppa pravi:
Pa sem vedno mislil, da ima to čudo močnejši motor. Škoda, ker pri renaultu ne zmečejo več kakšnega takega bolanega stroja skupaj kot je recimo ta spider, clio v6 itd... So pokazali, da znajo, če se le potrudijo.
smile-1.gif

Saj je 150KM dovolj. 860KG, 6,5 do 100, 210km/h.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik softi pravi:
tezko obljubim..ne vem a bo lastnik za..mogoče bi lahko uredil, da te pelje..mogoče tut kaj več.

sam če te resno zanima..pa da daš za..pir..

Tudi, če zraven sedim bo O.K., če se resno pogovarjamo
wink-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
a ni zate to malce premajhen avto? da ne boš slučajno deloval kot jadro oz. zavorno padalo...
tongue-1.gif


(mx5.press)
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
pogovarjamo se smrtno resno.

s tabo se ne zajebavam, ker si brezupen primer..ne morem te spravocirat, pa da se ubijem..zato se ne hecam

nazadnje sme ga vidle..dve leti nazaj..je prihrumel..mi ni blo nic jasno..sva se mal pogovrila lala..a je se aktualen ali ne, ne vem. vem pa, da bom moral bit prepricljiv, d aga d aven iz garaze.,

poslejm sms..sam ce te ne bo..pa ce ne das za pivo...ti..mater
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Men ni pa nič posebnega. Un Reanult Dealer u Mengšu ga ma.

Citat:
Uporabnik BigPoppa pravi:
Pa sem vedno mislil, da ima to čudo močnejši motor. Škoda, ker pri renaultu ne zmečejo več kakšnega takega bolanega stroja skupaj kot je recimo ta spider, clio v6 itd... So pokazali, da znajo, če se le potrudijo.
smile-1.gif

Novi megane je prou hud...Bi raje videl kej podobnega Safranu bi-turbo...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
saj ni prednjega stekla, tako, da ne moreš biti prevelik
smile-1.gif

ammm... na tvoji drugi fotki ga ima in un v mengšu ga ima tudi, pol pa ne vem no
grin1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ja ta v SLO vem da ima vetrobransko steklo. Ampak meni je boljši tisti brez.
Je pa tole eden redkih avtomobilov novejše gradnje na svetu, če ne edini, (no pa kak F40, F50) kateremu cena raste. Oz. je sedaj dražji kot je bil nov.
Še s to ceno, ki jo imajo sedaj bi se ga splačalo kupit, ker z leti bo samo raslo.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Res je, v Mengšu je že kar nekaj let. Večinoma ga vozi (če ni celo njegov) sin od lastnika avto hiše. Kontaktiraj jih, mogoče se boš lohka zmenil za kakšno testno vožnjo. Aja Renault Car je pa hiša.