MPV, dizel, avtomatik

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Malo poglej plastiko v novodobnih premijah in se čudi :). Ni več daleč od tega dreka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
148
63
37
Mah to je dejstvo, da je mal bolj plastičen, ampak precej manj kot prejšni model. Vedno ko me bo zmotila cheap plastika, bom pomislil na to kako enostavno mulce spravim skozi drsna vrata. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Ta PSA je še OK za familijo. Praktično nima konkurence razen caddy-ja. Ker tist kangoo je res ena nova katrca. Sicer zanesljiva tovorna zadeva, potniška verzija je pa res sam za busance na gradbišče vozit. Ne znam si predstavljat familijo v tistem okol vozit.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Jaz pa novega z led lučmi ne bi vzel. Ker rad žarnico sam zamenjam :evil:
 

slr

Pripravnik
30. jun 2008
183
2
18
Fotr ima Rifterja HDI z avtomatom. Šele sedaj po 1,5 letu sem opazil, da nima ogledala v sovoznikovem senčniku, v voznikovem senčniku, pa ima kozmetično ogledalo. Baje je nek varnostni razlog v zvezi s sovoznikovim airbagom, da niso vgradili ogledala v sovoznikov senčnik. Bil sem presenečen, saj sem prvo pomislil na napako pri montaži. Ali je isto pri novem Berlingotu, Combotu, Toyoti pa ne vem. Je pa čudno, ker danes vsaka sovoznica tam pričakuje kozmetično ogledalo zato preverite pred nakupom tudi to.

Še kot zanimivost
Novi Fiat Doblo
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
148
63
37
A ve kdo za kakega majstra, ki na PSAjevih avtomobilih odklepa dodatne funkcije? Pri 2020 modelu Rifterja je izginila možnost cornering lights na meglenkah. Zanimiv način šparanja. :/

Na odgovor Peugeota, če to lahko vključijo na servisu še čakam, MTL pa Rifterja še ne rihta.