Rabljen avto

jezek

Guru
24. jul 2008
2.646
1.257
113
Ne znam 5mb videa nalepit. V glavnem ta je ropotal kot pokvarjen dizel, poleg tega se dodaten ropot in cukanje, kot da bi masina ze malo prijemala.....Nivo olja je bil (elektronsko) kao ok. No, v 1000km mi ni zaribal, mi je pa se danes zal da si nisem drugi dan vzel pol dneva casa in sel reklamirat rentacar.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.244
3.389
113
No to pojasni vse. Ker ni tvoj, pač voziš dokler ne zruži, pol pa pljuvaš kolk je to slaba mašina. Svašta.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.646
1.257
113
Ja, seveda, avto je ropotal ob prevzemu. Po 10urni poti in pristanku na plus 40 s 6 kufri se bom jaz ubadal še s tem. Ali nato zgubil se en dan? Ker rentacar bi ga seveda takoj peljal na servis in porihtal....da bi ga potem ti čez 5 let lahko kupil..... Sori da sem ti zjebal plan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ok, stvar je sedaj taka!
Avto sem plačal, naredil zavarovanje. Ker se podatki glede kw in KM niso ujemali, sem klical prodajalca. Hotel nama je prodati močnejši avto... V glavnem, denar bo vrnil, zavarovanje sem že skenslal. Aja, oglaševan je bil 81kw/110KM, dejansko pa je 61kw/83KM.
Saj vem, ne hodit po avto v Celje.... Ne govorte zdaj, pa smo ti rekli! Rekli, rekli.... :p
No, imate šanso se zdaj izkazat: Avto do cca. 10.000, za dinamično žensko, bolj odbite barve. Znamka po vaši izbiri!!!:srce:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.588
2.429
113
Ok, stvar je sedaj taka!
Avto sem plačal, naredil zavarovanje. Ker se podatki glede kw in KM niso ujemali, sem klical prodajalca. Hotel nama je prodati močnejši avto... V glavnem, denar bo vrnil, zavarovanje sem že skenslal. Aja, oglaševan je bil 81kw/110KM, dejansko pa je 61kw/83KM.
Saj vem, ne hodit po avto v Celje.... Ne govorte zdaj, pa smo ti rekli! Rekli, rekli.... :p
No, imate šanso se zdaj izkazat: Avto do cca. 10.000, za dinamično žensko, bolj odbite barve. Znamka po vaši izbiri!!!:srce:
Zadnjič sem prebral, da so citroeni fulla ugodni price/performance.
 

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
520
97
28
Ok, stvar je sedaj taka!
Avto sem plačal, naredil zavarovanje. Ker se podatki glede kw in KM niso ujemali, sem klical prodajalca. Hotel nama je prodati močnejši avto... V glavnem, denar bo vrnil, zavarovanje sem že skenslal. Aja, oglaševan je bil 81kw/110KM, dejansko pa je 61kw/83KM.
Saj vem, ne hodit po avto v Celje.... Ne govorte zdaj, pa smo ti rekli! Rekli, rekli.... :p
No, imate šanso se zdaj izkazat: Avto do cca. 10.000, za dinamično žensko, bolj odbite barve. Znamka po vaši izbiri!!!:srce:
Hyundai i20, kakšen Opel, vzemi 4 cilindre 1,4, pogon ventilov veriga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Ok, stvar je sedaj taka!
Avto sem plačal, naredil zavarovanje. Ker se podatki glede kw in KM niso ujemali, sem klical prodajalca. Hotel nama je prodati močnejši avto... V glavnem, denar bo vrnil, zavarovanje sem že skenslal. Aja, oglaševan je bil 81kw/110KM, dejansko pa je 61kw/83KM.
Saj vem, ne hodit po avto v Celje.... Ne govorte zdaj, pa smo ti rekli! Rekli, rekli.... :p
No, imate šanso se zdaj izkazat: Avto do cca. 10.000, za dinamično žensko, bolj odbite barve. Znamka po vaši izbiri!!!:srce:
Edino pametno si naredil... celje, žalec, šentjur, rogaška slatina in kraji tu vmes se avta ne kupi. Jaz sploh ne gledam več tam, koncetracija nategunov na toliko malem prostoru je neverjetna, sicer se na večini vozil tudi iz letala vidi, da niso niti blizu tega, kar je bilo oglaševano. Tudi kupci od tam niso kaj prida... sem pa pred nekaj meseci prodal tja našo prejšnjo kanto, pa je bil prvi normalen človek iz tega področja, ko smo kupovali ali prodajali avto. Sem pa tudi kolebal če bi se sploh na pol poti odpeljal, da vidi avto in mi potem nabija vse živo da mu ga dam za pol cene... ampak, prijetno presenečenje hehe
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Ok, stvar je sedaj taka!
Avto sem plačal, naredil zavarovanje. Ker se podatki glede kw in KM niso ujemali, sem klical prodajalca. Hotel nama je prodati močnejši avto... V glavnem, denar bo vrnil, zavarovanje sem že skenslal. Aja, oglaševan je bil 81kw/110KM, dejansko pa je 61kw/83KM.
Saj vem, ne hodit po avto v Celje.... Ne govorte zdaj, pa smo ti rekli! Rekli, rekli.... :p
No, imate šanso se zdaj izkazat: Avto do cca. 10.000, za dinamično žensko, bolj odbite barve. Znamka po vaši izbiri!!!:srce:
Mogoče: Klio ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc

luka51

Guru
16. avg 2007
13.894
5.169
113
Vsaj z motorjem ne bo nekih velikih stroškov. Ker tu nima it kaj narobe.