Proti radarski sistemi

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik wacko pravi:


Če mate jajca uporabljajte radar jamerje... čeprav jst se vseen s tistim nebi prav samozavestno vozil prehitro mimo stacionarnih radarjev.

kaj pa če si đemer montiram spredaj v masko, sepravi da ni v kabini, pa me ustavi pa gnjavi, a sem pol recimo
jaz kriv da on nezna z radarjem delat?

Če ga ne najde ti nč ne more... če si mu preveč sumljiv (beri: da te je večkrat strelal pa da zmer ni dobil odgovora) pa ima pomoje tud pristojnosti, da ti premeče avto. Sej drogo lahko tud čez mejo švercaš, če ti je ne najdejo
grin1.gif
 

qbm

Pripravnik
1. sep 2007
160
0
16
Saj lahko najde jammer, samo je ta naprava deklarirana kot nek modul-daljinec za odpiranje dvoriščnih vrat, tko da ne vem kaj potem sledi...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik wacko pravi:


Če mate jajca uporabljajte radar jamerje... čeprav jst se vseen s tistim nebi prav samozavestno vozil prehitro mimo stacionarnih radarjev.

kaj pa če si đemer montiram spredaj v masko, sepravi da ni v kabini, pa me ustavi pa gnjavi, a sem pol recimo
jaz kriv da on nezna z radarjem delat?

Če ga ne najde ti nč ne more... če si mu preveč sumljiv (beri: da te je večkrat strelal pa da zmer ni dobil odgovora) pa ima pomoje tud pristojnosti, da ti premeče avto. Sej drogo lahko tud čez mejo švercaš, če ti je ne najdejo
grin1.gif

Že že, samo nevem od kdaj lahko policist pod hubo gleda
confused-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kako vemo da ta ameriška zloženka deluje na evropske radarje?
confused-1.gif


Nemislim dat 250€ za neko zadevo ki si je ne lasti noben ki bi znal o njej kaj povedat, kajšela da
jo stestiram sam.

@all

a jammer dela tut na alko-tester
evil.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
a ni lažje po omejitvah vozit?
smile-1.gif

Včasih se mudi, pa je treba it malo več skoz naselje.
Pa loklana policista me mata na piki, pa mi skoz težita z prvo pomočjo, pregledom zimskih gum,
pihat morem, vzameta mi vedno 30 minut. Res sta barabi.

Zajebal sem se jima ko me je vprasal če mam zimske gume, pa sem rekel da ne, taprvi gre veselo pisat,
tadrugi se tačas meni po fonu, se zmeni do konca, gre čekirat kaj oni piše, pol pa gre gledat moje gume
pa reče; "Sej pa to so zimske" Jaz pribijem da so ja. Pol oni ko piše začne krilit zakaj se norca delam,
pa sem rekel da se ne delam norca, ampak on me je vprasal če mam zimske gume pa sem rekel da jih nimam,
to pa ni moj avto, in nevem če jih ima ali ne, na mojem vem da jih nimam.

Popizdla sta, redno hodim z nočne domov med 3.15 in 3.30, če sta v nočni, me bota tam čakala.

Res je da mogoče malo provociram s tem, ko me ustavita, in pregljejujeta kolesa in kr nekaj, si dam
telefon na tiho, pa se delam kot da se pogovarjam, in ko me kaj vprasa mu rečem; "Samo malo počakajte."

Sem se ze pritozil na njuno PP, ampak ni zaleglo. Vbistvu sem se ju že navadil, vednu ju vprasam
"Kak pa policist napreduje, da nerabi več bit navaden prometnik?"

Hočeta da zgubim živce, jaz pa se trudim enako. Mi je pa popolnoma jasno da znam hitro potegnit
takratko.
frown-1.gif


(lepega dne me bota nacotala nekje)
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Haha..temu pa res ne verjamem...Ne vem, če služiš bajne denarce, da bi si vsakič privoščil kakšno kazen. Ne boš ti njih zajebal, vedno bodo nekaj našli...

Drugače pa so tej radarji, čisto vsi predragi. Za tistih 250 €, pa da ne veš če dela...raje vozim po predpisih.,...
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
enkrat se zmoti pa namesto bremze stopi po gasu in zagazi tistega s korenčkom...

potem pa poglej če bo šlo s poliranjem ven ali bo treba h kleparu
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Sem se ze pritozil na njuno PP, ampak ni zaleglo. Vbistvu sem se ju že navadil, vednu ju vprasam
"Kak pa policist napreduje, da nerabi več bit navaden prometnik?"

Haha,ta pa je svetovna.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
V Conradu da bi kupu neko napravo, na katero bi se zanesu, da kazni ne bi plačal
hysterical-1.gif
no way!
 

elc

Pripravnik
12. okt 2007
144
0
16
Kras
Ojla, no tako glede motilcev in podobnih stvari,v avtomobilu vam zagotavljam, da v kolikor jih boste imeli na vidnem mestu, ali celo montirane na prednjem vetrobranskem steklu, bodo zagotovo zaseženi in pristali v policijskih rokah, vas pa bodo oz. bo sodišče olajšalo za kup €€€€. To pa je vse spet odvisno od osebe do osebe in odnosa, mislim na obeh straneh.
Kar pa berem tukaj, da policaji ne morejo brskati pa avtu, pa nimajo pooblastil za .... to vse skupaj vzemite z rezervo, pooblastil je veliko le uporabiti pravilno jih morajo tak da ....

Ajd LP