Proti radarski sistemi

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
KSZ...

Vsakič, ko je tema o teh zadevicah postavim vprašanje katera trgovina v Sloveniji prodaja radar detektorje
confused-1.gif


Pričakujem, da jajmerjev legalno ne prodaja nobena trgovina.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Hmm, ali niso radarji (vsaj novi) taki, da bo policaju pokazal eno cifro, kar pomeni da ga je nekaj "zmotilo"... te da na stran, premeče avto, najde jamerja pa si ga še bolj naj...?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ce imas jammer vklopljen se signal nebo vrnil nazaj v pištolo, in bo policaju napisalo error, moral te bo še enkrat "vstrelit". Če vstreli parkrat in zmeraj error boš nahebal ker to pomeni da je nekaj fejst sumljivo. Normalno je da če poliajko slabo meri dobi error nazaj, tako da to ne pomeni automatsko jammer.

Zato se zadeva naredi na stikalo, in ko vidiš radar upočasniš in vgasneš, ko te bo vstrelil drugič boš že "within the speed range"
cheer.gif
 

qbm

Pripravnik
1. sep 2007
160
0
16
Če se ne motim se na radarju izpiše različen tip napak npr. R13, R14, ene pomenijo morebitni jammer, druge ne, Najboljši jammerji mu baje javijo napako ki ni povezana z jammerjem....
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Se mi zdi, da je še najbolj enostavna rešitev vožnja po predpisih, saj boš s tem varen ti in udečeženci v prometu poleg tebe
smile-1.gif


In problem je odmah rešen
wink-1.gif
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
detektorji so tak-tak. zazna ti tudi vse drugo. svetlobne opozorilne table, bencinske črpalke pa še kako valovanje. preden si ziher, da gre res za radar, ga pa itak že vidiš. vsaj pred 5 leti so detektorji tako delali. se je pa kolega vseeno precej zanašal nanj. tudi raznorazni testi so pokazali, da nakup ni najbolj smotern. če že, pol jammer na stikalo, kot je nekdo predlagal in upaš, da ti ga ne najdejo (za masko avta recimo). al pa CD na vzvratno ogledalo
hysterical-1.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
detektorji so tak-tak. zazna ti tudi vse drugo. svetlobne opozorilne table, bencinske črpalke pa še kako valovanje. preden si ziher, da gre res za radar, ga pa itak že vidiš. vsaj pred 5 leti so detektorji tako delali. se je pa kolega vseeno precej zanašal nanj. tudi raznorazni testi so pokazali, da nakup ni najbolj smotern. če že, pol jammer na stikalo, kot je nekdo predlagal in upaš, da ti ga ne najdejo (za masko avta recimo). al pa CD na vzvratno ogledalo
hysterical-1.gif
VHS kaseta je boljša.

Sem pa bil poleg pri testu, ko so v MS testirali 4 radarje postavljene enega za drugim na razdalji 300m in so se vozili gor in dol z raznimi radar detektorji. Noben detektor se ni obnesel niti približno kot stabilen in noben ni pomagal nič. Poska itak vse po svoje. Na pištolo pa ti itak ne pomaga, ker ko ustreli je detektor že prepozen. Če pa strelja s pištolo na druge, ti pa itak nič ne zaznava.
stupid-1.gif
 

OriginalOne

Zelenc'
4. feb 2008
24
0
1
37
Ljubljana
Jst si lastim radar detector, model cobra in neki
smile-1.gif
nevem točno. Detektor NAJ bi zaznal vse, od laserja, do stacionarnega radarja in provido. Še enkrat poudarjam NAJ bi. Deluje v radiju 360° in tako naj bi lovil tudi provide, ki se vozijo za tabo. Vklopiš ga v 12V, najbolje, da ga prilimaš na šipo. Res pa da mi je do zdaj piskal samo na BS in razne banke itd.. Pa Golovec neki piska, čeprov ni glih 100% prepričan.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
A je tista fora s CDjem obešenim na ogledalu resnična ali ti je to spet izmislil kak dinamik?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
fora s CD-jem je stara skoraj toliko kot so stari CD-ji... pac ker se "odbija" svetloba so mislili da se odbija tudi radarski snop...

Kok jaz vem je bil cd tam ne zaradi odbijanja radarskega snopa ampak recimo proti radarju ki te slika, torej
fleš mu bi naj cd vrnil. Zakaj cd nevem, ker ma recimo ogledalo dosti večjo odbojnost, pa ga noben ne uporablja.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik OriginalOne pravi:
Jst si lastim radar detector, model cobra in neki
smile-1.gif
nevem točno. Detektor NAJ bi zaznal vse, od laserja, do stacionarnega radarja in provido. Še enkrat poudarjam NAJ bi. Deluje v radiju 360° in tako naj bi lovil tudi provide, ki se vozijo za tabo. Vklopiš ga v 12V, najbolje, da ga prilimaš na šipo. Res pa da mi je do zdaj piskal samo na BS in razne banke itd.. Pa Golovec neki piska, čeprov ni glih 100% prepričan.
bullshit

1. Cobre so se izkazale za najmanj realne
2. provida ne dela na principu radarja ampak na podlagi videoposnetka in prevožene poti
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
detektorji so tak-tak. zazna ti tudi vse drugo. svetlobne opozorilne table, bencinske črpalke pa še kako valovanje. preden si ziher, da gre res za radar, ga pa itak že vidiš. vsaj pred 5 leti so detektorji tako delali. se je pa kolega vseeno precej zanašal nanj. tudi raznorazni testi so pokazali, da nakup ni najbolj smotern. če že, pol jammer na stikalo, kot je nekdo predlagal in upaš, da ti ga ne najdejo (za masko avta recimo). al pa CD na vzvratno ogledalo
hysterical-1.gif
VHS kaseta je boljša.

Sem pa bil poleg pri testu, ko so v MS testirali 4 radarje postavljene enega za drugim na razdalji 300m in so se vozili gor in dol z raznimi radar detektorji. Noben detektor se ni obnesel niti približno kot stabilen in noben ni pomagal nič. Poska itak vse po svoje. Na pištolo pa ti itak ne pomaga, ker ko ustreli je detektor že prepozen. Če pa strelja s pištolo na druge, ti pa itak nič ne zaznava.
stupid-1.gif

Točno tako. Kaj ti bo radar detektor pomagal... pomaga lahko samo v primeru, da te slabo ustreli in še vedno pred drugim "strelom" dovolj pribremzaš. Pri stacionarnih radarjih so pa itak table pred radarjem...
Tako da je tistih 250€ stran vrženih... pa še zaradi detektorja si bolj samozavesten in te v primeru zatajitve lahko še pri večji hitrosti nastrelja, kot bi sicer malo "presran" peljal mimo radarske kontrole.

Glede CD-jev pa ne verjamem... radarja ne motijo ker itak strelajo v tablco kolikor je meni znano, če te pa slika bi moral biti pa CD ravno pod pravim kotom obrnjen proti fleshu, da bi ga "zaslepil". Kolikšna je verjetnost, da bo obešen na vrvici ravno v pravem trenutku se prav obrnil, pa sami sklepajte....

Če mate jajca uporabljajte radar jamerje... čeprav jst se vseen s tistim nebi prav samozavestno vozil prehitro mimo stacionarnih radarjev.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
nekaj me zanima. ce bi serif pod pravim kotom nacilal tisti cd z lidarjem in bi v trenutku ko bi meril, sofer cd zavrtel z 1x hitrostjo, a bi serifu zapiskal lidar v melodiji kaksne bosanske cigumigu? saj ne mislim zdaj v izhodni frekvenci 44100Hz, ampak bolj take midi kvalitete???



bonk.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik wacko pravi:


Če mate jajca uporabljajte radar jamerje... čeprav jst se vseen s tistim nebi prav samozavestno vozil prehitro mimo stacionarnih radarjev.

kaj pa če si đemer montiram spredaj v masko, sepravi da ni v kabini, pa me ustavi pa gnjavi, a sem pol recimo
jaz kriv da on nezna z radarjem delat?
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
v vecini primerov policaji takoj vedo, zsa kaj se gre ce jim motis radar in te dajo na pregled ce sami nic ne najdejo.
Vsaj po moje se ga splaca uporabljat samo ce ekstremno prekoracujes hitrost, da prides cenej skozi z kaznijo za jammer kot z kaznijo za hitrost.Pa se na jammer se ne mores 100% zanesti.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Glede CD-jev pa ne verjamem... radarja ne motijo ker itak strelajo v tablco kolikor je meni znano, če te pa slika bi moral biti pa CD ravno pod pravim kotom obrnjen proti fleshu, da bi ga "zaslepil". Kolikšna je verjetnost, da bo obešen na vrvici ravno v pravem trenutku se prav obrnil, pa sami sklepajte.....
streljajo večinoma v luči ki prav odlično odbijajo laser.