Prometni nesreča, ki bi bila lahko tragična

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zdej spet posplošuješ.

da ni videl avta ni pa nič presenetljivega. mogoče je imel v rokah telefon, mogoče kake dokumente. in s tiste višine je avto na njegovem desnem boku lahko povsem neviden.
mogoče ga je celo najprej butnil v desni bok. pač malce več slik pa bi se dalo razbrati kaj točno se je zgodilo.

sam zato imamo policijo, ki baje ve kaj dela.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Kako je kamion od zadaj nabasal hondo ko pa honda zadaj nima "praske". Vsaj s tvojih slik ni videti? Če bi jo nabasal od zadaj bi csaj luči stolkel oziroma mu šank odbil z njega.
Dvomim da je tovornjakar hitreje pripeljal od vaju , (vsaj ne toliko kot ti pišeš, nikdar pa ne veš)

Moj scenarij v glavi je (glede na poškodbe honde na levi strani). Nekdo je menjal pas in nekoga spregledal. Kdo je sedaj koga spregledal ne bom sodil ker bi v obeh priemrih najebala honda, ker nima šans proti 15 oziroma 40 tonam.

Je tovornjak Lekov MAN? (v neki drugi temi se pregovarjamo o njem ki ima v bližini gadbišče)

Če bi jo nabasal od zadaj (s precej višjobrzino, kot pišeš) bi jo po vsej verjetnosti "pregazil", bočno je bila le nekoliko višja in jo je bočno rinil. Je mulo vsaj dobil filing kako se drifta.....(takega ne dobiš velikokrat) Seveda ga ne želim nikomur, sploh pa ne s tovornjakom na boku.

Skratka dvomim v tvoje objektivno gledanje ogledal na rondoju (takrat imaš drugega dela dovolj levo-desno od tebe in pred teboj, ne pa kaj je za teboj-vsaj pri meni je tako da me bolj malo zanima kaj se dogaja v ogledalu v rondoju razen ko menjam pas).

Bolj se bojim da je bil šofer kamiona ali mulo z mislimi še pri jutranjem f... ali pa na telefonu s zajebanim šefom oziroma je hondaš kolegu razlagal po gsm kako v uber je spedenu hondo.
Bi blo zanimivo videt kak posnetek kamere z rondoja (obstaja kakšna?) Z nje bi se že dalo razbrati neprimerno višjo hitrost kamiona od vaju, oziroma kdo je po katerem pasu pripeljal na izvoz za vojkovo.

Pa ne me narobe razumet: ne krivim hondaša oziroma tebe, samo dvomim v tvoje "objektivno" gledanje v ogledalo
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kamion je od leke 4 aksar. mas apraznega vozila je x hond.

po slikah sodeč je ali kamion šel na desno, ali honda na levo. in bok honde je doživelasrečanje s kamionom. ta jo je zarotiral, ker se sam nikamor ni premaknil, potem je odletela na robnik. kamion ni imel kaj dosti niti za bremzat. da hondo ni rinil in se ta ni vrtela kot ringišpil se tudi vidi.

da se je ustavil šele na počivališču pa hvala bogu-če ne bi pol folka spet zamudil na šiht.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Sporočilo je zbrisal(-a) AndY1
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
V vsakem primeru, sta bila oba že na desnem pasu, ko so začele gume tuliti in je tovornjak menjal pas z levega na desni.

Tovornjak je pa bil tisti z gradbišča za stadion.
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
na hondini riti se ne vidi sledi ne barve ne polomljene luči, kar bi bilo najmanj. odbijač je lahko zazijal zaradi udarca v robnik. na kamionu so vidne poškodbe na desni strani, se pravi ni nalegel po celi dolžini.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
glede na poskodbe na vozilih zgleda da je tale z hondo z leve skocil pred kamion in potem ga je ta z desnim vogalom zadel in rinil pred samo.Potem je tudi mozno da ga sofer kamione res ni takoj opazil in ga en cas tisal pred sabo.Tile kiperji so precej visoki honda pa precej nizko tako da je res malo terzko videt kaj se dogaja pod prednjim desnim vogalom.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Ne. Honda je bila na desnem pasu in je tam vozila. Tovornjak je šel iz levega na desni pas.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
No potem se vseeno bolj približujemo moji teoriji kot pa andyjevi.
Če je tovornjak iz gradbišča stadiona potem ta tvoja teorija najbrž drži (tovornjak z levega na desnega, honda pa najbrž obratno) Zdaj je samo vprašanje kdo je prvi zavijal oziroma kdo je koga spregledal- po sledeh gum se da veliko razbrat v tem primeru
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
vse lepo in prav in tud tvojga cliota bi tišal, nic se kar tako ne prevrača...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
No potem se vseeno bolj približujemo moji teoriji kot pa andyjevi.
Če je tovornjak iz gradbišča stadiona potem ta tvoja teorija najbrž drži (tovornjak z levega na desnega, honda pa najbrž obratno) Zdaj je samo vprašanje kdo je prvi zavijal oziroma kdo je koga spregledal- po sledeh gum se da veliko razbrat v tem primeru

Ne, ne. Honda ni menjala pasu. Le tovornjak ga je.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
vse lepo in prav in tud tvojga cliota bi tišal, nic se kar tako ne prevrača...

Upam, da res. Takole se začneš počutiti zelo ranljivega.

Še dobro, da ni kdo pripeljal po levem pasu, ko je Hondo z desnega pasu odneslo čez levega na travo.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.562
9.267
113
mal bi poknilo, zato pa je tam omejitev 50, ker je guzva, nic tragicnega...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Saj pravim da je tako najverjetneje.
Sicer pa se najbrž točno vidi kje je začel s hondo vlečt "bočno" špuro-ji noben abS ne pomaga
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Saj pravim da je tako najverjetneje.
Sicer pa se najbrž točno vidi kje je začel s hondo vlečt "bočno" špuro-ji noben abS ne pomaga

Tako ali tako ga ta Civic nima (ABS-a)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
mal bi poknilo, zato pa je tam omejitev 50, ker je guzva, nic tragicnega...

Sam kaj, ko ljudje po levem pasu ne grejo 50, ampak pospešijo za na avtocesto.

Zdajle sem se še spomnil, da ko sem pogledal v njegovo kabino, da mu je 3/4 avtoradia štrlelo ven iz reže za avtoradio. Ga je moralo kar fajn rukati.
 
Nazadnje urejeno:

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Ali pa ni imel prišraufanga. Jest ga tud nimam, da če mi ga kdo hoče ukrast, da mi ne odnese še armaturke s sabo
evil.gif


Tuši