powerball- vaje za zapestje

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Kupiš ga lahko na http://www.finechance.com/modeli.htm ker mislim, da imajo še več različnih modelov, pač kateri ti najbolj odgovarja. Jaz jo imam sedaj tri dni. Na začetku sigurno porabiš vsaj 20 minut, da ti uspe lepo jo zagnat in potem vrtet ter lovit ritem z roko, ampak je potem vse lažje. Je pa težavno, hitreje kot vrtiš saj postaja mnogo težje in se hoče kar iztrgat iz roke. Zato imam jaz na njo pripet pasek in to okrog roke, da ne pade po tleh, če te slučajno res preseneti. Danes me le malce bolijo roke, ker sem jo včeraj vrtel skoraj 3 ure skupaj :D
Imam pa techno model in tu je na začetku res težavno prebrati hitrost vrtenja (RPM/min). Kupi si 250Hz Pro ali pa Neon s števcem pa bo verjetno še najboljše
wink-1.gif
 

matj

Pripravnik
5. nov 2007
59
0
6
ja no če si zdej švoh, boš pač na nižji histrosti vrtela kuglo. sej ni nujno da jo skoz do konca žgeš. v ljubljani se je dobilo gyrotwisterje (tak kot na moji sliki) v k2 alpinistu blizu križank. če jih še imajo ne vem, je pa polno "ponaredkov" oz. podobnih zadev okoli po trgovinah.



malo potrpljenja na začetku, da ugotoviš kako sploh dela, potem se jo da pa enostavno tudi z eno roko iz mirovanja zagnat.

 
Nazadnje urejeno:

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Jaz sem se pa včeraj naučil, tretji dan, kako jo zagnat brez vrvice in je odločni, da ne rabim navijat tistega in vlečt pa s sabo nosit pa še zataknit se mi ne more
smile-1.gif
 

matj

Pripravnik
5. nov 2007
59
0
6
zavrti jo z vrvico, potem pa "spuščaj" do nizkih obratov in jo probaj nazaj pognat. tako dobiš občutek kako iz nizkih obratov pognat kuglo nazaj. potem niti ni problem: s palcem zavrtiš in nekako v ritmu povečaš obrate
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Sem že kupil...čakam dostavo.
tongue-1.gif


Bodo prodajalci prispevali kaj nazaj v forum sej se jim je prodaja xyz krat povečala.
smile-1.gif
 

MooNman

Pripravnik
5. avg 2007
148
0
16
malo tu malo tam
sam sem je zavrtel do 12040,pa še to mi je ratalo samo enkrat.več je pa ne morem.

Nekje sem nekoč na netu zasledil, da jo je nekod zavrtel men se zdi okoli 20k