powerball- vaje za zapestje

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Zanima me, če ima kdo izkušnje s t.i. powerball-om? Imam manjše probleme z zapestjem zaradi zelo pogoste uporabe miške, pa me zanima če je kdo to že testiral?

link

signature.jpg
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.908
3.027
113
jaz jo imam doma samo ne uporabljam sem pa slišal od nekaterih da jim kar pomaga
 

imperator

Pripravnik
27. jul 2007
436
0
16
cviček'land
pa lahko, da pomaga. Če cena ni opasna, jo nabavi.

Drugače sem pa jaz včasih stiskal take gumijaste kroge različnih trdot. Ne vem kako se jim reče. Tudi namenjeno zapestju.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Zadeva je super
smirk-1.gif

Kar mene j. je samo da pozabm da jo mam
grin1.gif

Maš tut stevček, kjer lahk mal potestiraš napredek (št obratov itd..)
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Imam doma. Je zanimivo 5 minut, potem pa rata obtežilnik za papir.
grin1.gif
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Imam doma. Je zanimivo 5 minut, potem pa rata obtežilnik za papir.
grin1.gif

Se kar strinjam.
Sam imam podobno zadevo doma. nabavil se m jo že kake 4 leta nazaj. prvi mesec, dva je zanimivo, sedaj pa leži na polici in sploh nevem, kdaj sem jo nazadnje uporabljal
tongue-1.gif
 

matj

Pripravnik
5. nov 2007
59
0
6
No, končno se je tudi meni ratalo registrirat

powerball oz. originalni gyrotwister imam že kar nekaj let, okoli 6. prve dni je itak ful zanimiva reč, potem te pa počasi mine, ker tudi rata malo glasnejša zaradi prahu in umazanije, ki se nabere v "ležajih". so pa novejše verzije malo boljše.
sem probal tudi nekaj "ponaredkov" oz. teh krogel drugih proizvajalcev, pa nobena ni bila tako dobra kot original gyrotwister.
jo pa še vedno zavrtim vsake toliko, da ne zarusta
smile-1.gif



LP
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
ne vem zakaj imajo vsi nekaj proti, jaz pa imam doma in je vredu.super zadeva, po 5 minutah uporabe mislis, da ti bo roka vstran padla.in ja, definitivno ti bo pomagalo pri zapestju.
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Imam tako doma...sicer ni moja ampak imam pa jo
grin1.gif




Na začetku sem jo kar ornk prevrtel, zdej me je pa počasi minil...

Bi ti pa zadeva znala malo pomagat
wink-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
ma sošolc tole zadevco..enkrat posodu... nekak mi ni ratal ritma ujet kr en lep čs:D pol sm pa pogruntala da rata to too much težko :D sploh je lastnik tele zadevce zravn tebe a tul nate da na noben način ne izpost tega iz roke ker te bo ubiu če to nardiš ker je to on dobu od fotra za "kapavemkerostvarže" :p
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Napis na škatli:



you give me one minute, and I will give you a powerful hand







Na začetku je malo težko ker se moraš naučit kako treniraš z njo

Ker se ti dostikrat ustavi
wink-1.gif




Mimovrste - Power Ball



tu pa sem jo nabavil, kar nekaj časa nazaj.
 
Nazadnje urejeno:

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
577
113
Imaš tudi cenejšo rešitev za par evrov. Tiste gumice za stiskanje oz. ročke, ki jih dobiš v športnih trgovinah. S tem verjetno še bolj razgibavaš kite v rokah ker jih dejansko krčiš. Pri tem gyrotwisterju gre bolj za celo roko, pri ročkah pa predvsem za kite.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
No, tudi pri gyrotwisterju gre za kite zato ker, če hočeš obdržati "žogo" v roki, moraš kar precej stisnit pest (uporabit kite).
 

Principessa

Pripravnik
1. nov 2007
68
0
6
za devetimi gorami
A kdo ve, kje se da ta gyrotwister kupit in kakšna je cena? Pa je res tak komplicirano in težavno uporabljat to stvar? Al je to sam na začetku, ko se še uvajaš?