powerball- vaje za zapestje

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Mam enakega doma. Fajn zadeva...prvih par tednov
grin1.gif
Je že par mesecev nisem uporabljal.
Sem mel pred leti zlomljeno desno roko 2 cm nad zapestjem, pa me je kasneje , ko se mi je kost že zdavnaj zacelila, zapestje precej bolelo. Včasih si niti zobov nisem mogel umit.
uf-1.gif
 

matj

Pripravnik
5. nov 2007
59
0
6
Citat:
Uporabnik Principessa pravi:
Pa obstaja tut kakšna tišja različica tega?
confused-1.gif

itak da obstaja. pojdi do k2 alpinista vprašat, če jih še (gyrotwister) prodajajo in naj ti malo demonstrira. drugače pa pošlji mail na tist GTK al kaj je že. tako glasna je moja kugla ki je že stara, notri polno prahu, malo tudi že polomljena. drugače pa ropota samo takrat, ko se sredinski del vrti na mestu, ko ga poženeš je pa precej tišje.
če si pa mislila, da bo "motorček" pri 8000 obrativ/min neslišen, pa to ni zate
smile-1.gif
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
avtorju teme:


si probal delat sklece na prstih? 30 na dan in tvoje tezave bojo odpravljene. zacel bos verjetno z eno skleco ce pravis da nimas nic moci. jest sm ucer probu in jih lahko nardim 10, za primerjavo, navadnih sklec lahko nardim 50.
smile-1.gif
sm pa cist za foro probal, kerj jih je frend delu.
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
871
12
18
Slovenia
Js jih še 10 na rokah ne naredim, kaj šele na prstih.
redface-1.gif


Kakorkoli, treba bo začeti migati celo telo, ne samo zapestje.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Heej...moj ma luft pa škriplje kot stara mama na začetku.

A je prav, da ma tolk lufta v eno smer?
bonk.gif


PS. Kk naj vem, da mam NSD powerball pro 250Hz, če na škatli piše regular.
stupid-1.gif
 

powerball

Zelenc'
2. dec 2007
1
0
1
www.powerballs.si
Citat:
Heej...moj ma luft pa škriplje kot stara mama na začetku.
A je prav, da ma tolk lufta v eno smer? feels like China.
PS. Kk naj vem, da mam NSD powerball pro 250Hz, če na škatli piše regular.

Če imaš Powerball (in ne cenenega ponaredka), ga lahko razstaviš in očistiš pa ne bo več škripal kot stara mama. Kako ga razstaviš lahko pogledaš tukaj: Powerball video.
Če si ga z veliko silo metal ob tla in s tem zvil os rotorja, ga lahko pošlješ na Irsko, kjer ti ga bodo brezplačno popravili, saj ima Powerball doživljensko garancijo.
LP
T
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik powerball pravi:
Citat:
Heej...moj ma luft pa škriplje kot stara mama na začetku.
A je prav, da ma tolk lufta v eno smer? feels like China.
PS. Kk naj vem, da mam NSD powerball pro 250Hz, če na škatli piše regular.

Če imaš Powerball (in ne cenenega ponaredka), ga lahko razstaviš in očistiš pa ne bo več škripal kot stara mama. Kako ga razstaviš lahko pogledaš tukaj: Powerball video.
Če si ga z veliko silo metal ob tla in s tem zvil os rotorja, ga lahko pošlješ na Irsko, kjer ti ga bodo brezplačno popravili, saj ima Powerball doživljensko garancijo.
LP
T

Do tistega sem prišel ko moraš vijake odvit, nisem pa vedel da še moraš pol gor vdarit z roko...
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Nimaš kej mahat... tako se lahko kvečjemu še bolj poškoduješ. Tako kot piše v navodilih, obrneš da je tista črta poravnana s prostorom za vijake in potem tam stisneš z zapestji. Skoči 1, 2, 3. Neprimerno lažje in bolj varno. Kaj pa če zgrešiš ko udariš ali pa udariš s še večjo silo?
wink-1.gif