Posnetek pretepenega objavil na FB

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.356
298
83
Lahko bi pa recimo potem pomagal kakšni odvetniški firmi z namigi, užival res ne bi, ampak za dober denar šlo pa usen skoz pumoj
smile-1.gif
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Tole pa zgleda kot da ga zagovarjaš? Nizko si padel. Si morda eden takih "silakov"?

Seveda ga ni pretepel zato, ker sta bila onadva oproščena. A vedno bolj in bolj se kaže nek trend, da ni nihče za nič več obsojen in ko taki rizični ljudje to vidijo, vedo da lahko počnejo kar hočejo. In v taki državi jaz ne želim živeti.

Poleg edukativnih učinkov pa je tukaj tudi neposredna korist od odstranitve takega človeka, saj ni in ne bo normalen.

Za take bi morali uzakoniti evtanazijo. Bolje zanj in za okolico.
Slabo vidiš, nikogar ne zagovarjam, Pa saj sem napisal v istem smislu kot Apollo dva posta nad mano, čeprav njegovega posta prej nisem prebral (sva pisala hkrati). Sem odločno priti takšnemu nasilju in proti milemu kaznovanju za takšna izživljanja, ampak ne moreš človeku naprtit nekaj, kar ni storil, s tem mislim na naklep, umor, uboj, kar bi večina tu rada. Tu gre samo za povzročitev poškodbe. Kolk hude se bodo odvetniki pa izvedenci nategovali. Žal tudi tožilci in sodniki podlegajo čustvom, pritisku javnosti, potem pa sodbe padajo (primer Maček) . No pa kakšna tudi zastara.

Ljudje mislijo, da lahko počnejo kar hočejo zato, ker jim nihče dovolj zgodaj ni stopil na prste. Vzgoja od vrtca pa nadalje.
Od kolegice en znanc, otroka prav vzgaja v nasilneža. Je mali že taglavni na šoli, vpisal ga je na borilne veščine, fotru se pa fajn zdi ker tamal lahko že vse premlati. Čefur pač, še malemu je dal ime po vojnem zločincu. In bo ratal mali 3. generacija v sloveniji zradikaliziran srb, ki se bo ukvarjal s kriminalom, drugega ni za pričakovat.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Nebi se čudil, če imajo tudi sodišča kakšne "skladiščnike", ki poznajo sodnike in s katerimi se lahko vse zmeniš.
 

CoreySteel

Pripravnik
18. nov 2014
52
5
8
Gledam prispevek iz Odmevov... Neka svetovalka za boj proti nasilju je vsa šokirana, da je imel video 1000 lajkov. Pošastno, je rekla. Kako lahko dajo nekoga komentirat tako zadevo, če ne šteka socialnih omrežij?

Potem pa še v studiju en Dr. družbenih ved, da je folk komentiral trpljenje na privoščljiv način. Sicer sem komentarje videl res na hitro, ampak a je res kdo dejansko navijal za te pretepače? A ni bilo povsem obratno? Pa ne vem kaj ta tip gleda na facebooku, da ima slike nagih bab gor lol... Me prav zanima kako on to stiska report report ja
hysterical-1.gif


Gre za tale prispevek:
http://4d.rtvslo.si/arhiv/prispevki-in-izjave-odmevi/174454834
 
Nazadnje urejeno:

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.007
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik bero1 pravi:
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Če ima še kdo ta posnetek, naj mi MSGja.
smile-1.gif

Meni na ZS prosim.

lp

Meni je pa žal, da sem posnetek sploh šel pogledat. Resnično. Kaj imam od tega? Razen, da sem bil razpi**en? Nič.
Pa tudi sicer ne kaže pretepa, le njegove posledice. Ki pa so za pretepenega grozne. Kar pa še bolj "boli" pa je odziv akterjev PO pretepu. Reveža, ki komaj še diha, maltretirata dalje ... sicer nisem strokovnjak na medicinskem področju, predvidevam pa, da tudi če si žrtev opomore, ne bo nikoli več "pri sebi". Tako hude (vsaj videti je tako) poškodbe zagotovo pustijo posledice.

Sicer pa kaže, da so bili vsi "iste sorte", samo končalo se je bolj klavrno za enega izmed njih ... (če sodim po FB).
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Za moje pojme to isti gledate, ki potem recimo na cesti delate gužvo ko je nesreča. jebo vas vaš firbec,. kaj maš od tega? Puste človeke v miru, pa njihovo nesrečo, lepo zapreš, pelješ mimo, itd
 
19. jul 2007
2.769
1.495
113
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Za moje pojme to isti gledate, ki potem recimo na cesti delate gužvo ko je nesreča. jebo vas vaš firbec,. kaj maš od tega? Puste človeke v miru, pa njihovo nesrečo, lepo zapreš, pelješ mimo, itd

Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
ja, obroben dogodek, vsakdanjik, gremo mimo

Vprašanje je, kaj je dodana vrednost, da zijala paseš.

PS: Ne, nisem linka odprl.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.536
6.590
113
Citat:
Uporabnik johan_blond pravi:
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Za moje pojme to isti gledate, ki potem recimo na cesti delate gužvo ko je nesreča. jebo vas vaš firbec,. kaj maš od tega? Puste človeke v miru, pa njihovo nesrečo, lepo zapreš, pelješ mimo, itd

Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
ja, obroben dogodek, vsakdanjik, gremo mimo

Vprašanje je, kaj je dodana vrednost, da zijala paseš.

PS: Ne, nisem linka odprl.

Človek je žival, željan krvi pač.

Saj če bi javno kakšnega pedota ali pa posiljevalca tako linčali, bi tudi ogromna gruča gledala in se naslajala.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
če ne bi nobeden odpru, ne bi vedeli, kaj se je dogajalo. Potem bi pa "nabijali", kot da se je to zgodilo tam nekje... v Ameriki.
Ja... pri nas se je dogajalo... takšni osebki živijo med nami..... (če lahko sploh rečemo "osebek". Tud živali bi užalil, če bi mu rekli "žival".)
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.645
2.474
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
če ne bi nobeden odpru, ne bi vedeli, kaj se je dogajalo. Potem bi pa "nabijali", kot da se je to zgodilo tam nekje... v Ameriki.
Ja... pri nas se je dogajalo... takšni osebki živijo med nami..... (če lahko sploh rečemo "osebek". Tud živali bi užalil, če bi mu rekli "žival".)

Kakšno misliš, da bi bilo, če bi prišlo do vojne. Tako kot v bosni, ko so se sosedi med sabo. Od krampov do lovskih pušk....

Sedaj se je že vsaj za 70 let krivic nabralo.
cheer.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
205
63
Kranj
Apollo8: a se jaz kdaj spotaknem ob tvoje komentarje, ti kdaj težim, morim, utrujam? Pa kaj sem ti jaz storil? Pusti me na miru, kot jaz tebe pustim, bi šlo?
Jaz povem dejstva, da sistem ne funkcionira tam kjer bi moral, tam kjer ne bi smel, pa funkcionira na veliko. Ko prepozno oddaš davčno napoved ali malce prepozno zapreš s.p. in pozabiš nekaj dni oddati papirje, si kaznovan takoj in največja baraba.
Ko pa ti zmečki skoraj ubijejo nekoga, sistem ne deluje....kje je sistem deloval pri Vegradu, SCT in ostalh gradbenih baronih?
Pač dvo sistemski režim imamo, ene za male papke kot smo mi in vi in drugega za bogate in vplivne.

Človek ubije človeka z nožem v neprištevnem stanju in je oproščen, zdaj bodo padli dinarčki na mizo, fajn mastna odpravnina. Sodniki na sodiščih kaj razmišljajo na davkoplačevalski denar?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
če ne bi nobeden odpru, ne bi vedeli, kaj se je dogajalo. Potem bi pa "nabijali", kot da se je to zgodilo tam nekje... v Ameriki.
Ja... pri nas se je dogajalo... takšni osebki živijo med nami..... (če lahko sploh rečemo "osebek". Tud živali bi užalil, če bi mu rekli "žival".)
Kakšno misliš, da bi bilo, če bi prišlo do vojne. Tako kot v bosni, ko so se sosedi med sabo. Od krampov do lovskih pušk....

Sedaj se je že vsaj za 70 let krivic nabralo.
cheer.gif
Pusti vojno v Bosni. To nima veze tem dogodkom.
uf-1.gif
 

sparkyboy

Pripravnik
1. nov 2008
549
0
16
Sistem ščiti barabe. To ni samo že neštetokrat ponovljen stavek, to sedaj empirično ugotavljam sam.
Ugotavljam tudi, da se na pravo ne moreš zanesti, torej, da bi neko stvar rešil izključno s pravnimi instrumenti. Ni šans.
Na terenu moraš biti najprej agresiven, nato pa te sodišče v sporu nagradi z zmago. Če si na terenu pacifist in igraš ter računaš izključno na sodstvo oz. sodno pot, si P.O.P.U.Š.I.L..
Seveda je tak način oz. delovanje pravnega aparata izredno značilen predvsem za SLO, kjer je družba postala že tako zlagana, da je resnica tisto, kar ljudi dejansko vznemirja. Ne laž. Der Untergang.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.361
113
Ja ne ne bi slo. A mislis da sem se danes zbudil s trdim in mislijo nate? Moji odzivi na tvoja pisanja so plod tvojega utrujanja skozi leta. Ampak res leta.

In ti nisi edini ki se mu sistem ne zdi fer - vecina nas je. Ampak ti si edini ki ma pa tezave povsod in ki bi vse reseval s kaznovanjem. Ti si edini ki ga kamioni s 130 prehitevajo. Pa je siptarjev prevec. Pa je to narobe. Pa je uno narobe. Dej ne me je.bat model no. Jaz te krivice (o katerih ti beres) v zivo dozivljam oz sem jih iz prve vrste. Najbolj da bi se kar obesil pol al kako. Zacni gledat na svet iz realne perspektive. Nikoli ne bo pravice za vse. Zal.

Pa nehi jamrat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Da ne pride v določenem primeru do obsodilne sodbe, še ne pomeni, da sistem ne funkcionira.

Javnost nima vseh podatkov, mediji zaradi nestrokovnosti in nepoznavanja ter iskanja senzacije popačijo pravo sliko itd.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.361
113
Pa pozabil si odgovorit - a si sluzil vojsko in ali si se tam tudi stalno pritozeval