Smodej: “Pol leve scene, ki je poganjala kolesariat, se je drogiralo in zabavalo pri meni?”

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Eh starina, lahko se prepucavamo tukaj kdo je kaj naredil in kdo je več pokradel, pa se povsem strinjam, da je opankar na tej lestvici zelo visoko ali celo najvišje, že večkrat sem napisal, da bi morala zoki in jajo bit cimra v zaporu, če bi bili normalna država, ampak žal nismo in nismo ravno zaradi takih kot si ti, ker si prepričan, da eni lažejo in kradejo, tvoje božanstvo pa skrbi za nas in bi nam najraje vsem umil noge in nas vse objel, nahranil in varoval.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ti si tipičen dokaz da temu ni tako. Toliko nebuloz kot si jih ti sposoben sproducirat, ni zmožen niti največji komunist, levak, lenuh... you name it. Aja, pa janša, še eden ki ima časa preveč.
A nebuloze so to zate praviš? No, pa ti povej, kdo je štrajkal proti Janši in kdo zdaj štrajka proti Golobu! Povej profil stavkajočih.
Že dejstvo, da so proti Janši štrajkali mlajši ljudje ti pove, da so ti mlajši imeli čas štrajkat, namesto, da bi delali in bli na šihtu. Samo nekdo ki ne dela lahko vsak drugi dan štrajka. Sama zafiksana mularija. Le kater delodajalec, ti bo vsak drugi dan dal dopust, da boš šel štrajkat?
Proti golobu pa štrajkajo tisti, ki so doma, torej starejši, penzionisti, ki so doma. Desna mladina mora delat.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Eh starina, lahko se prepucavamo tukaj kdo je kaj naredil in kdo je več pokradel, pa se povsem strinjam, da je opankar na tej lestvici zelo visoko ali celo najvišje, že večkrat sem napisal, da bi morala zoki in jajo bit cimra v zaporu, če bi bili normalna država, ampak žal nismo in nismo ravno zaradi takih kot si ti, ker si prepričan, da eni lažejo in kradejo, tvoje božanstvo pa skrbi za nas in bi nam najraje vsem umil noge in nas vse objel, nahranil in varoval.
"Moje" božanstvo je proti tvojim božanstvom, ki so vsi po vrsti plasirani iz Murgelj, dejansko res božanstvo. Če bi blo pri Janši samo 10% res kar mu očitajo, bi se on že zdavnaj umaknil nekam v ozadje. Tako kot so se umaknili v ozadje rdečuharski akteriji, tipa Turk, Golobić, Kučan, Cmerar, Kresalka, Anderlič... in podoben rdeči šrot.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Tako je, desničarski protesti so vsaj spontani… aja…
 

Priponke

  • 288CEDC7-327F-436B-8EDE-06827EB29C3F.jpeg
    288CEDC7-327F-436B-8EDE-06827EB29C3F.jpeg
    47,9 KB · Ogledi: 165

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.940
-1.486
63
A nebuloze so to zate praviš? No, pa ti povej, kdo je štrajkal proti Janši in kdo zdaj štrajka proti Golobu! Povej profil stavkajočih.
Že dejstvo, da so proti Janši štrajkali mlajši ljudje ti pove, da so ti mlajši imeli čas štrajkat, namesto, da bi delali in bli na šihtu. Samo nekdo ki ne dela lahko vsak drugi dan štrajka. Sama zafiksana mularija. Le kater delodajalec, ti bo vsak drugi dan dal dopust, da boš šel štrajkat?
Proti golobu pa štrajkajo tisti, ki so doma, torej starejši, penzionisti, ki so doma. Desna mladina mora delat.
Ti pa res mešaš jabolka in hruške. Za jbtz je bilo na ulici vse živo, tvoji, moji, vsi. Zdaj pa vidiš same take, ki niso ravno diht.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
V redu, sej se umikam iz teme, še prej ti priznam, da imaš prav, jaz sem ultra levičar, zdaj sem pa spregledal, da sem se celo življenje motil in da je Ivan edini pravi in brezmadežni politik na naši sceni. Slava Ivanu, ti pa boš danes mirno spal, ker si spreobrnil še enega komonajzarja, ki sedaj vidi svet v pravi luči, bravo! Pa lep dan še naprej. :cheer:
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: stardec in aljoman

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ti pa res mešaš jabolka in hruške. Za jbtz je bilo na ulici vse živo, tvoji, moji, vsi. Zdaj pa vidiš same take, ki niso ravno diht.
Ti si tist, ki mešaš jabolka in hruške, ne jaz.
JBTZ se ni štrajkalo 2 leti vsak drugi dan in še prej preden bi JBTZjevce zaprli. Pa takrat se je štrajkalo proti "zunanjem" sovražniku, ne domačim.
In proti Janševi vladi se je štrajkalo že preden je vlada sploh nastopila in še preden je sploh kaj napravila. Kar v naprej so že štrajkal.
Ne ti men Jabolka in hruške...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.243
113
Pri fotopubu gre za to da je vecina prostovoljno sodelovala. In to pol ni zlocin pa ce se komu se tako nagnusno zdi.

ja ljudje so se drogirali in pol vse zivo poceli. Ampak so sami drogo vzeli in ce se ne cutijo zlorabljene pol pac niso oz tezko preiskujes zlocin ce ni zrtev
 
Pri fotopubu gre za to da je vecina prostovoljno sodelovala. In to pol ni zlocin pa ce se komu se tako nagnusno zdi.

ja ljudje so se drogirali in pol vse zivo poceli. Ampak so sami drogo vzeli in ce se ne cutijo zlorabljene pol pac niso oz tezko preiskujes zlocin ce ni zrtev
to ni zločin je pa kaznivo dejanje zaradi katerega se gre sedet
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
Ampak Magajna ni pomagal izvoliti Goloba. Pa Janše tud ne.
Dejstvo je, da je kolesarijat, zafiksana in izprijena komunistično levičarska paravojska, ki se po murgeljski komandi mobilizira takoj in še preden bi kakšen desničar stal na kakšnem vplivnem položaju.
Ja, ampak narod je glup, prosto po Jelinčič-u.
In izvoli vsak drek ki se jim servira
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
Se pravi, če bi bil ti bogat bi bil izprijen? Pa ne mislim na ne vem, sex s takimi in drugačnimi avšami ampak kaj, bi organiziral orgije z ovcami in BDSM? Ne vem no, mislim, da moraš biti pač že tak v glavi, je pa res da ti denar ali politična moč potem, da več vzvodov za napajanje takih perverznosti.
Pri naših bogatih levičarjih so bolj psi v igri
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Ni mus, da lahko 'pade' samo iz balkona. Lahko je pijan lovec. Domišljija levih je neizmirna. Glej zgodovina, ki pravi, Vzela ga je noč!
Tu ga niso mal posnifal. So ga mladi SDS-ovci več?
Kako, da ni žrtev pri Smodeju? Ga procesirajo zaradi prazne gume na kolesu?