Posnetek pretepenega objavil na FB

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
ni bilo drugih stranskih učinkov...

A si povsem preprican?
evil.gif


pozdrav.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Srednja je bla čisti žur...depresija kaj je to?
wink-1.gif


Grem takoj še 1x
smile-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.015
113
Na 24ur pa vidim da prav iščejo kako budale čimmileje obsodit in iščejo olajševalne okoliščine. .Tip je psihopat, in kot
tak je dokazal da je morilec. Taki vemo kam spadajo. Pika.
Zraven tega pa obsojajo FB kota da je aplikacija kriva kaj se predvaja. Hvala FB da imajo tako preproste in 100 procentne dokaze.
Kaj se pa tiče gledanosti pa so zabeleženi samo kliki. Jaz sem pogledal iz zgroženoati in to ravno 2 sekundi. In ker se mi je obračal želodec sem prekinil predavajanje. In verjamem da je tako bilo večina klikov.
 
Nazadnje urejeno:

franZanton

Pripravnik
5. jul 2015
621
7
18
prvič v zadnjih 25 letih, da je en višji policaj (tisti na tiskovni ki je sedel na sredini, ne vem kako se piše) naravnost povedal vzrok problema: storilec ima polno policijsko in prazno pravosodno kartoteko; policija pošiljala ovadbe na tožilstvo, tožilstvo storilo nič.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Zraven tega pa obsojajo FB kota da je aplikacija kriva kaj se predvaja. Hvala FB da imajo tako preproste in 100 procentne dokaze.
Kaj se pa tiče gledanosti pa so zabeleženi samo kliki. Jaz sem pogledal iz zgroženoati in to ravno 2 sekundi. In ker se mi je obračal želodec sem prekinil predavajanje. In verjamem da je tako bilo večina klikov.
Točno tako.
Če tip nebi tega predvajal, bi modela zjutraj samo nekam zakopali, pa bi imeli samo enga pogrešanega. Pa dva morilca na prostosti. Naj bodo veseli, da imajo tako lepo dokaze.
Pa kolk jih žuli, da ne morejo cenzurirat vsebin na FB in na splošno na internetu.

Zdej naj mi pa en razloži, zakaj so naprimer - atentat na Kennedyja, kjer vidno, kako mu odnese pol glave, pa 9/11, kjer ljudje skačejo s stolpnice v smrt, pa nešteto terorističnih napadov, kjer vidimo razkosana trupla žrtev terorizma, pa nešteto vojnih dokumentarcev z mrtvimi, ranjenimi pa naravne nesreče - kjer se ljudje utapljajo, truplain poškodovani vlečejo izpod ruševin...........čisto primerni za na net, en pretepen pa ne? Sej komur ne paše to gledat ga nihče ne sili.

Pomoje jih še najbolj skrbi, da pri tako nazornih posnetkih ne bodo mogli mutit, izkrivljat ali podtikat dokazov, pa na koncu storilce oprostit, ker pač vsi vidimo, kako je res bilo.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
V cem je tezava da zgradimo dob 2 in 3? Pa zgradimo zadevo v prekmurju, damo delo novim pravosodnim policistom... in pol ponudimo drugim drzav da se njihove vzamemo po komercialni ceni...

Veš kje je težava? V raznih draganih petrovcih in podobni "stroki", ki se svaljka v udobni službi na faksu in soli pamet in utruja s "sodobno" liberalno, da ne rečem permisivno penologijo.
Vidim, da nas je več nezadovoljnih z izrekanjem ustreznih sankcij storilcem najhujših kaznivih dejanj. Ampak, kje je vzrok?
Je to zakonodaja (produkt zgoraj omenjene "stroke"), ki že v osnovi predvideva bolj kot ne nizke kazni. Je problem, ker zakonodaja omogoča šikaniranje in izigravanje zakonov?
Je problem v brezjajčnih sodnikih, ki si ne upajo ali pa ne zmorejo tega šikaniranja ustaviti, magari z lastno šikano in kreativnostjo?
Je problem v anemičnih tožilcih, ki jih pri službi najbolj zanima kdaj bodo splezali v višji plačilni razred in to, kot je v JS pač pravilo, ne glede na rezultate? Kombinacija vsega trojega?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Aleš Olovec
January 11, 2013 ·

Najbol me prizadene če mi kdo mater kleje bolš da mi to sploh noben tega ne govor ka se ne zaveda kok lohka z to besedo lohka prizadane človeka . Ker mama je ena sama in ko jo enkrat zgubiš se ti življenje čist obrne na glavo ;-(

Pa nekje se je omenjalo, da ga je pri 17. letih mam rešla iz hiše, ona pa menda omagala... Al pa sem jaz kaj narobe prebral...

Nima veze...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Omedlela je, a preživela. Saj je bila včeraj tam, ko so pripeljal storilca pred sodnika.

Glede njenih izjav pa: v določenih geografskih in/ali socialnih okoljih se konflikti pač pogosteje rešujejo z nasiljem. Iz odzivov matere je razvidno da je izgubila vso kontrolo nad njim, ima pa gotovo svoj delež krivde pri vzgoji do starosti, ko se še da kaj narediti.

Saj taki liki niso po slovenskih (sploh vaških) gostilnah nobena redkost, samo da večinoma ostane pri besedah oziroma kakšnih "normalnih" pretepih. Da je šel tale pri vsem skupaj tako daleč, kaže na neko resno motnjo, morda jezo na cel svet, obsesijo z dokazovanjem samega sebe (pri teh po postavi mlajših je tega še več) in morda tudi nek poseben odnos z materjo (ki mu je skoraj za ceno svojega rešila življenje).

Vse zgoraj navedeno mu bo sodnik seveda upošteval kot olajševalno okoliščino, zato se zna rešiti z neko ne previsoko kaznijo. Vprašanje je kaj se da s takim človekom sploh narediti. Kot osebnost je že dovolj formiran, da se težko kaj spremeni, kakšnega pametnega vzornika (recimo očeta) tudi ni videti, sama jeza pa se bo v zaporu kvečjemu še povečevala.

Morda bi bil edini način kakšne močne tablete (kot jih dajejo recimo shizofrekom ali otroko za ADHD) in doživljenjska kontrola z pomočjo kake GPS ovratnice.

Vsekakor bi bilo enostavneje zadevo urediti z neko obliko evtanazije (beri: el. stol), a recimo da se tega ne gremo več.
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
355
44
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Nobenih olajševalnih okoliščin jima nebi smeli priznat. Še tako pijan človek dobro ve, kje je meja med dobrim in slabim - če se ga prej nalije, pa je to samo za izgovor. Iz lastnih izkušenj.
Če ti kdo prisoli eno, ga ne greš fentat zaradi tega, nismo v Savdski Arabiji.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Hja, predpostavka bo tukaj da ga nista hotela fentat, kar celo verjamem.

Po njunem (sicer ne najbolj razsodnem) razmišljanju je šlo namreč za malo bolj orenk pretep oziroma da sta mu pač "pokazala svoje". Mislim da se tudi taki nasilneži zavedajo da je uboj čisto nekaj drugega in da lahko bistveno bolj "najebeš". Seveda pa je bilo težko v navalu nasilja in evforiji nad svojo (nad) močjo kontrolirati koliko je preveč.

Bedaka v vsakem primeru, tudi če gledamo iz stališča storilca.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
V cem je tezava da zgradimo dob 2 in 3? Pa zgradimo zadevo v prekmurju, damo delo novim pravosodnim policistom... in pol ponudimo drugim drzav da se njihove vzamemo po komercialni ceni...

Veš kje je težava? V raznih draganih petrovcih in podobni "stroki", ki se svaljka v udobni službi na faksu in soli pamet in utruja s "sodobno" liberalno, da ne rečem permisivno penologijo.
Vidim, da nas je več nezadovoljnih z izrekanjem ustreznih sankcij storilcem najhujših kaznivih dejanj. Ampak, kje je vzrok?
Je to zakonodaja (produkt zgoraj omenjene "stroke"), ki že v osnovi predvideva bolj kot ne nizke kazni. Je problem, ker zakonodaja omogoča šikaniranje in izigravanje zakonov?
Je problem v brezjajčnih sodnikih, ki si ne upajo ali pa ne zmorejo tega šikaniranja ustaviti, magari z lastno šikano in kreativnostjo?
Je problem v anemičnih tožilcih, ki jih pri službi najbolj zanima kdaj bodo splezali v višji plačilni razred in to, kot je v JS pač pravilo, ne glede na rezultate? Kombinacija vsega trojega?
Ah kje pa.
Problem je v korupciji, tako na policiji, sodišču, zdravstvu.
Koliko tožb je padlo zaradi napačno pobranih dokazov, koliko jih je zastaralo zaradi "bolezni" obtoženih, in koliko jih je bilo samo preprosto čudnih in nelogičnih.
Evo potem pa en pove, da so plačali sodnici 20 miljonov podkupnine. Pa nikomur nič.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Na 24ur

Ce mi verjamete ali ne.., jaz v zivljenju se nisem gledal dnevnika na pop. tv..., niti ne kliknem na 24urcom... To zame ne obstaja. Ko so v nedeljo ob 20:00 na popu "showi" se gledajo BBC Earth dokumentarci na SLO2. Meni je izpod casti gledat te klovne. Isto je z radijem - samo val202
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Mi imamo zdaj Radio Bob. Nekaj časa smo celo lahko imeli Val 202, a je bilo potem to za nekatere sodelavke preveč.

Jest poročil načeloma sploh ne gledam (takrat se tudi daje otroke spat in imam drugo delo), sem pa jih pogledal za nazaj za zadnja dva dni. Glede na vse debate o tem tukaj gor se morda le nismo tako motili: tožilka bo preganjala (samo) povzročitev hude telesno poškodbe, katere posledica je bila smrt, nekateri "strokovnjaki" v studiu pa so že omenjali da bi bila zadeva okarakterizirana kot "na mah", tudi zaradi navezanosti na mamo in žalitev, ki so predhodovale pretepu (ja, "strokovnjaki omenjajo da sta se tepla in ne da je eden napadel drugega, tako da bo krivda za pričetek verjetno pri obeh).

Moja ocena: 7-10 let in zunaj v 4-h, lahko pa se zgodi tudi da pade samo psihiatrično zdravljenje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Na 24ur

Ce mi verjamete ali ne.., jaz v zivljenju se nisem gledal dnevnika na pop. tv..., niti ne kliknem na 24urcom... To zame ne obstaja. Ko so v nedeljo ob 20:00 na popu "showi" se gledajo BBC Earth dokumentarci na SLO2. Meni je izpod casti gledat te klovne. Isto je z radijem - samo val202

Po novem jih boš lahko mirno gledal, saj jih boš tudi plačeval, pošteno ...
evil.gif