POP TV in Kanal A bosta plačljiva

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.955
9.016
113
EU
Dovolj denarja
confused-1.gif
Euro za TEŠ. Dober euro več za dopolnilno zavarovanje. Tri evre za FOP Tv. Kaj sem še pozabil?
 

Troll

Pripravnik
25. feb 2016
136
5
18
Ah kaj pa je to. En pir pa ena škatlica cigaret na mesec manj, da lahko gledam najljubše in najbolj popularne serije (izpred 15. let). Aja pa mogoče mal več jadranja z avtom, da mam nižjo porabo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Nekaj se morate zavedati. Če hočemo spremeniti miselnost operaterjev, potem nas 100 alterašev ne bo spremenilo nič. Težava bi se verjetno začela reševati v kolikor bi odpovedalo njihove storitve kakih več tisoč uporabnikov in to z razlogom, da si naj njihov POP TV porinejo nekam in se ne bodo pustili izsiljevati. Jaz osebno sem sicer pričakoval malo večjo angažiranost AKOS-a in agencije za zaščito konkurence. Žal se državni organi niso odzvali in smo kjer smo. Če mi nekdo da pametno alternitovo brez POP sranja in to za samo 3€ manj, podpišem takoj.

Praktično ne mogoče je to naredit.
Vsak želi svoj kos pogače. Mi pa danes brez neta tudi že praktično ne moremo ali ne znamo več živet.
crazy1.gif

Če vsi samo tv skenslamo, nam bodo pa net podražal... oz so že sedaj paketi tako nastavljeni, da se ti samo net skoraj ne splača naročit
jezen.gif

Vrtimo se v začaranem krogu in tega se vsi zeloo dobro zavedajo. Zato pa se gredo take podle igre.
Tukaj lahko pomaga samo akos ali pač koga imam za take zadeve.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.475
365
83
Ne. Vsi so poop-kom obljubili €.
Pri T-2 bojda lahko naročiš Yugo shemo in HBO brez PP.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.475
365
83
Očitno so bile cene elektrike tako visoke, da je lahko ponudil nekoliko ceneje. Upravljalec elektro infrastrukture je le en. Če bi imel do hiše več vodov, ki bila zadeva drugačna. Saj pri omrežnini nas konkretno obirajo!
T-2 kot novinec na sceni je tudi zrušil cene Telekomu pred časom. A treba je graditi infrastrukturo in novinec, ki je odvisen od prevladujočega ni mogel narediti revolucije, ker zadaj ni bilo praktično nič realnega kapitala. Na drugi strani Telemah, ki prodaja internet dostop poleg TV in postaja lastnik TV hiš... Tako trga ni.
In "pridejo" najboljši poop-ki pod soncem in vsi jih veselo plačajo, ker nihče noče reskirat biti brez in pokasirat nekaj marže en pa bojda kupuje celo jamo. pa imamo kar imamo...
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Troll pravi:
Ah kaj pa je to. En pir pa ena škatlica cigaret na mesec manj, da lahko gledam najljubše in najbolj popularne serije (izpred 15. let). Aja pa mogoče mal več jadranja z avtom, da mam nižjo porabo.
Pol pa pri enem piru dam več kot pol državi ali pri škatlici cigaret več kot 80% za trošarine in DDV. Da pri jadranu z avtom in 70% davščin na gorivo sploh ne zgubljam besed
evil.gif
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.725
43
48
KSZ
A zna kdo zračunat, kakšna je kritična masa uporabnikov, ki bi eventualno odpovedali pakete s TV, da bi se stvar obrnila v korist uporabnikov?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Telemach draži zaradi prilagajanja spremembam na trgu. To me je vzpodbudilo, da ponovno preverim tudi konkurenco. So ostali že vsi prilagodili cene, ali še kdo *zavaja* z nižjo ceno, čez mesec pa lahko pričakujemo podražitev?
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.960
321
83
www.svetidej.com
Vsi 4 so podražili zaradi Pro Plusovih kanalov.

Napovedujeta se 2 dodatni podražitvi:
- za Telemach kanale (Sportklub) - verjetno s 1.5
- za Planet TV - verjetno s 1.6 ali 1.7.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.508
289
83
Sam mislim da je še dovolj ovac za striženje in se zato lahko delajo kar čejo te mediske hiše..
wink-1.gif