Ali je to možno?

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
78
48
Pri Telemachu imam vse storitve (TV, internet, telefonija), na kompu in mobilcu uporabljam tudi aplikacijo EON. Zanima me, ali je na kompu možno uporabljati T2 storitev TV2GO, brez da si uporabnik katerikoli druge njihove storitve? Nebi rad menjal operaterja, tudi nobenih dodatnih škatel ne rabim, samo to storitev... če seveda obstaja tak paket.
Nekaj sem našel za 2€/mesec, pa ne vem, a je to to.


 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.341
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ce nimas nic pri T-2, potem lahko izberes samo tole >> https://tv.t-2.net/

1711971436340.png
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Predvidevam, da te matrajo ArenaSport programi?

Najceneje bo, če imaš kakšnega kolega, ki je naročnik T-2 in ima paket, ki že vključuje tv2go mini (katerega on ne uporablja), da ti da svoj up. ime in geslo.
Če hočeš biti neodvisen od kogarkoli, je potem to, kar je navedel Jest.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
78
48
Predvidevam, da te matrajo ArenaSport programi?

Najceneje bo, če imaš kakšnega kolega, ki je naročnik T-2 in ima paket, ki že vključuje tv2go mini (katerega on ne uporablja), da ti da svoj up. ime in geslo.
Če hočeš biti neodvisen od kogarkoli, je potem to, kar je navedel Jest.

Točno to. Arena sport me matra. Imel sem geslo od sodelavca nekaj časa nazaj, ko si storitev lahko uporabljal na neomejeno napravah (nekaj mesecev nazaj). Potem pa so to omejili (po besedah sodelavca).
Ni pa mi jasno to... če izberem paket Mini (samo vaši programi ) za 6€, ali lahko izbereš te programe, ali samo tiste osnovne... Ker v paketu Midi sta samo 2 Sport areni, v paketu Maxi pa so vsi.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new