Podprli novelo zakona o varnosti cestnega prometa

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Kakšno leto bo učinek opazen, potem bo spet po starem. Brez ustrezne vzgoje in nadzora je dvig cen samo kratkoročna "rešitev"...Mate se mora pač na koncu "izkazat"...., sploh pa, ko bo učinek strahu pred kaznimi minil, bo J.J. in kompanija trobili, da je pod novo vlado več nesreč....In, če bo nova vlada spet izbrala isto pot reševanja težav, bodo kazni povzročile socilani kolaps....
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Jaz dam rok straha samo 3 mesece in ne slabo leto. Sedaj se bo vse vozilo 40km/h pa ni vazno kje se bo vozilo. Ravno ob poletju se vrnem nazaj v tale cirkus in verjetno tudi cutil ne bom vec, da je kje kaka panika.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Kolikor sem poslušal strokovnjake, so rekli, da ta učinek učinek strahu traja eno leto. Kakor si napisal, sedaj se bo povsod vozilo 40 ali celo manj....
Stardec itak pravi, da se lahko povsod vozimo s hitrostjo, ki je pol manjša od predpisane....
Če bi se vozniki združili in začeli "beli štrajk", povsod bi vozili s 50% dovoljene hitrosti in to par mesecev. Državo bi lepo ohromili in morda izsilili neke normalne sankcije in ustrezen nadzor. Ta poteza bi bila v času predsedovanja več kot odlična... Temu jaz rečem JANŠEV TEROR NAD UBOGIMI DRŽAVLJANI!!!!
jezen.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Vsaj mene osebno te kazni delajo precej živčnega. Verjetno tudi ostale, sedaj bodo vozniki namesto na cesto gledali na števec in tako bodo še manj pozorni na dogajanje okoli njih. Vsak bo imel v glavi "joj, da ja ne bom prekoračil hitrosti, bo šel dopust pa kredit bom oral vzeti, pa vrtca ne bom več mogel plačat, otrok bo prikrajšan za sekundarno socializacijo, postal bo nasilnež in tat, kako bom nahranil družino, če bo kazalček zlezel za 10 km...joj, pa bo šla zimska garderoba, spet nas bo zeblo, morda dobim celo pljučnico in umrjem....joj te kazni....ah, bom raje peljal kar 40, ziher je ziher, se nočem pufat in nočem, da moj otrok postane socialni problem."
Take misli bodo sedaj domovale v glavah večine slovenskih voznikov....in potem bo takole. Mlada punca, ki ji je mati samohranilka posodila vozilo, se bo vračala iz medicinske fakuletet domov...., ko je zapeljala v naselje je namesto 40 km/h divjala 52 km/h...In glej ga zlomka, Policist skoči izza smetnjaka za odlaganje stekla. V temi se mu peklensko zasvetijo oči, študentki se zašibijo kolena, v glavi se ji že vrti film o zavoženem življenju, o prenehanju študija zaradi plačila kazni....Ker pa je policist samo moški, ji je ponudil drugačno opcijo za "kaznovanje"....temu bi se lahko reklo "oralna prekoračitev hitrosti".
Študentka se potem pripelje domov, psiha je uničena, postane prostitutka....in vse zaradi prekoračitve hitrosti za 12 km/h... Potem nek novinar izve za njeno zgodbo in v dnevnem časopisu odmeva naslov: "Od bodoče kirurginje do cipe"...in vse to zaradi fašističnega cpp zakona....
Takih zgodb bo ogromno, ljudi bodo pognali v bedo in posledično v kriminal.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Hehe, če boš moral ti zaradi novega cestnega zakona postat prostitutek, se ti pa zaradi tvojega zunanjega izgleda morda res slabno piše.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.718
99
48
Na AC vem da je povsod tabla o videonadzoru, zato me lahko tudi kangooji snemajo na AC.
Ne pa na navadnih cestah..
smile-1.gif