Osebni trener - fitnes

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.341
764
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ne vem, en dober test osnovne fizične sposobnosti je hollow back press
Evo caRja, zakaj sem tebe čakal... jaka6 mi bo definiral oziroma pokazal cel boot kamp kripljev, ti si pa test predlagal...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.341
764
113
Od zloma desnega ramena do potrganih vezi , spahnjene rame in ključnice ter polomljene lopatice na levi strani sem res invalid, po tvoji definiciji kripl, sem pa zate še vedno profesor.
Čakam še na vaju z jaka6, da vidim cel boot kamp kriplov...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.890
6.652
113
Poškodbe načeloma niso problem, če so ok sanirane, tudi sam sem imel zvin gležnja, oz obeh.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.341
764
113
Ja, tm tm sva... oba zajebane poškodbe, sploh za izvedbo vaje hollow back press... Moje so sicer dobro sanirane, malo preskoči pa gibljivo je mogoče 75%, samo zvin gležnja je pa jeba...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.341
764
113
Ta večji spisek je bila prometna nesreča z motorjem, zletel iz ceste, salta in priletel v skale... Leto in pol rehabilitacije, operacija delno uspešna, desno ramo sem pa zlomil kasneje, na treningu motocrosa s štirikolesnikom. Po prvi poškodbi sem zaključil s tekmovanji v powerliftingu in strongmenu, po drugi še z motošportom. Zdravnik mi je po končanem zdravljenju dejal, da bom dober za politika, toliko sem namreč s težavo dvignil roko.
Ampak to ni nič proti zvinu gležnja...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.890
6.652
113
Aja, potem pa razumem zakaj se smatraš za kriplja. PL so grozni, kar se tega tiče. Strongmen je malce bolje, a vseeno daleč od funkcionalenga telesa
wink-1.gif


Škoda si je z eno bedarijo uničit telo, ali nisi bil ti kriv?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.341
764
113
Obakrat moja napaka, drugič mogoče tudi malo tehnične narave. kar se pa funkcionalnosti in obvladovanja telesa tiče, pri 125kg na 182 višine sem vse te ''gimnastične elemente'' počel brez težave. Skoraj vsak dan igral squash, hribi, kolo, itd... pa bil zraven močan zate in za tvojo familijo skupaj.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.341
764
113
Ne. Ko sem jaz nastopal, je bil Martin Krpan najbolj spreten, ne najbolj močan. Otroške teže, šprinti s kovčki, itd... ker ni bilo dosti konkurence, so morali težavnost spustiti... takrat je bilo 10 tekem, zmagovalci so šli v finale... ko si enkrat zmagal, nisi smel več nastopati... potem veš, koliko tekmovalcev je bilo potrebnih. Je bil pa takrat Denis Udovič boljši, spretnejši in konec koncev kot kaže tudi močnejši...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.341
764
113
Ne, ni prišel na svet po naravni poti... Carski rez, če se ne motim...
Se bom počasi umaknil, ti pa lepo bluzi naprej...
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
Živjo!

Sicer moje skromno mnenje...

...vem da me boste popljuvali, ampak.... hoditi v fitness, se matrat v zatohlih prostorih in premetavat kup železja, gledat v napihnjence pred špeglom, pa za to še plačat?..... no go... ni boljšega, kot vaje z lastno težo, zunaj... verjemi, rezultati so zagotovljeni.... tudi če rad "veliko" poješ... sicer bo rita zvečer zmatrana in bubana
smile-1.gif
, a rezultat je zagotovljen.... pa še posebnih študij o fitness mašineriji, gibih, itd... ne rabiš... telo ogromno vaj pozna kar samo od sebe, bi rekel po zakonih narave, predvsem fizike.... ne verjameš? si že slišal za skletce, počepe, zgibe na 1000 in 1v način, tek, hoja... stopnice...mislim, da boš speljal... tistih 500 eur kot omenjajo nekateri za inštruktorja, pa bolš, da vložiš kam drugam.... za začetek 1. mesec po pol ure/dan intenzivno... nato stopnjuj....

upam, da sem ti kaj pomagal... seveda je vse navedeno za hujšanje, če bi pa rad hribčke na rokah, ga pa ni čez kramp, lopato pa 50kg žakelj cementa na ramo, pa to.... ampak vsakemu svoje...
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik rotvajler pravi:
ni boljšega, kot vaje z lastno težo, zunaj... verjemi, rezultati so zagotovljeni....

Vaje z lastno težo so sicer ok,nič ni narobe z njimi,ampak je pa čisti bullshit,da ni boljšega kot to....mišicam je precej vseeno,ali delaš z lastno težo,ali z utežmi,ali pa na napravah,ali pa gnoj kidaš
grims-1.gif

Če ti dam en tak čisto preprost dokaz: včasih,ko je bilo še veliko ročnega dela na kmetijah in gozdu,so bili kmetje in gozdarji v odlični kondiciji in zelo močni (še vedno so,ampak odkar so stroji,to ni tako izrazito),pa niti en sam ni delal ničesar z lastno težo,ampak samo z vilami,macolami,lopatami,žagami in podobnim...tako da prosim nehajte pretiravati s temi izjavami o treningu z lastno težo...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.750
2.552
113
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Citat:
Uporabnik rotvajler pravi:
ni boljšega, kot vaje z lastno težo, zunaj... verjemi, rezultati so zagotovljeni....

Vaje z lastno težo so sicer ok,nič ni narobe z njimi,ampak je pa čisti bullshit,da ni boljšega kot to....mišicam je precej vseeno,ali delaš z lastno težo,ali z utežmi,ali pa na napravah,ali pa gnoj kidaš
grims-1.gif

Če ti dam en tak čisto preprost dokaz: včasih,ko je bilo še veliko ročnega dela na kmetijah in gozdu,so bili kmetje in gozdarji v odlični kondiciji in zelo močni (še vedno so,ampak odkar so stroji,to ni tako izrazito),pa niti en sam ni delal ničesar z lastno težo,ampak samo z vilami,macolami,lopatami,žagami in podobnim...tako da prosim nehajte pretiravati s temi izjavami o treningu z lastno težo...

 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Ksz..

Prva sprememba k začetku fitnesirenja je prehrana, če se hrane ne držiš je pol sploh bwz na fitnes hodit.. razen če samo tekaš na oni stezi..