Oderuški obrtniki

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Mene pri teh majstrih, pa naj bo oderuški ali ne moti to, ker naredijo samo da je. Da hitro pokasira in grejo dalje, če je malo postrani ali pa če ni čist tako kot smo se zmenili jih sploh ne gane ampak te potem še čudno gledajo, češ kaj se pizdiš. Še malo bolj mi pa grejo na živce majstr, ki so kao strokovnjaki na svojem področju potem pa jim moram jaz, ki sem totalni laik na njihovem področju kazat napake in jih opozarjat da naj popravijo. In kot, da to še ni dovolj mi potem hočejo vbit v glavo, da niso oni krivi ampak nekdo drug.

Ja Sv. Peter je prišel ponoči v bajto in tako zametal kotliček ali pa štek dozo ...

sem se morala malo skašljat, hvala
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Zato pa jim stat za vratom pa hebat v glavo vsako sekundo, sploh za taki denar ko kasirajo
Če si bil že ves čas tam ,bibilo pa ja boljše če bi sam naredil,pa še 100% bi vedel kaj si naredil.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
hmmm

pa je ta obrtnik RES najugodnejsi? ali ima samo najnizjo ceno?

ponavadi zafusajo tisti ki so zelooo poceni... je pa tak da se vsakemu naredi napaka... pravilno bi bilo da jo odpravi brez komentarja...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.318
943
113
Titograd
Odkar je en šparal pri velikosti žebljev ko nam je delal garažo in je zaradi tega prvi veter podrl garažo na avto se tudi jaz strinjam s tem da čimveč narediš sam. Tudi glede ostalega velja da jih je treba vsako sekundo kontrolirat, ker je praktično vedno nekaj narobe