Nuvi 1300 Prikazuje LA in JCV

sever

Zelenc'
2. okt 2014
21
0
1
gorenjska
vse imam na SD vMAP, če jo preimenujem v garmin mi ne prepozna več kart. Sem pa vozil na relaciji KR- LJ in tudi Domžale MB patudi ni bilo nič razen na desni polovici napisano s črkami in zvočno povedano brez slike, samo takrat ko sem pritisnu na ikono za pasove in spodaj na ekranu napiše pregled križišč ki je sivo obarvan .Če ne pritisnem na ikono pa ni nič
 

sever

Zelenc'
2. okt 2014
21
0
1
gorenjska
se pravi ,da na SD kartici naredim lahko mapo MAP vkatero dam karto zemljevidov SN2015/20 Adria Route Adria Topo in mapo GARMIN v katero dam JCV Sadaj simuliram progo proti LJ S kartice SD na kateri imam mapo Garmin v njej pa samo SN2015/20 inJCV
Bo poročal ko se pot izvede
 

sever

Zelenc'
2. okt 2014
21
0
1
gorenjska
-------------------------------------------------------------------------------

Lastniki modelov Nuvi serij: 1xxx/2xxx/3xxx imate še drugo opcijo namestitve novega zemljevida in sicer:

1. na napravi ali SD ustvarite mapo MAP
2. v mapo MAP kopirajte gmapsupp.img katerega lahko potem tudi po želji poimenujete, npr: CNE2015.20.img
3. mapo JCV kopiraj v mapo .System na napravi
To pa je navodilo od jan.... Potem je možna tudi ta varianta
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik sever pravi:
-------------------------------------------------------------------------------

Lastniki modelov Nuvi serij: 1xxx/2xxx/3xxx imate še drugo opcijo namestitve novega zemljevida in sicer:

1. na napravi ali SD ustvarite mapo MAP
2. v mapo MAP kopirajte gmapsupp.img katerega lahko potem tudi po želji poimenujete, npr: CNE2015.20.img
3. mapo JCV kopiraj v mapo .System na napravi
To pa je navodilo od jan.... Potem je možna tudi ta varianta

da, tudi ta varianta je pravilna.
priden.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
rešitev je itak že prej dobil
smile-1.gif


Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Pa ne v MAP. Mapo JCV daj v mapo Garmin. Če je nimaš, jo naredi.

drugo opcijo pa je tako že videl v navodilih torrenta od koder je citiral. Sicer pa ja, vsak lastnik garmina, bi si moral vzeti čas in imeti domače branje iz tvojega bloga, pa bi bilo vsaj tričetrt manj vprašanj
smile-1.gif
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
rešitev je itak že prej dobil
smile-1.gif


Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Pa ne v MAP. Mapo JCV daj v mapo Garmin. Če je nimaš, jo naredi.

drugo opcijo pa je tako že videl v navodilih torrenta od koder je citiral. Sicer pa ja, vsak lastnik garmina, bi si moral vzeti čas in imeti domače branje iz tvojega bloga, pa bi bilo vsaj tričetrt manj vprašanj
smile-1.gif

467716-post_slo.gif
 

sever

Zelenc'
2. okt 2014
21
0
1
gorenjska
Sem prebral še več , pa ne bom nikogar poučeval ker sem ugotovil ,da ne vem o garminih skoraj NIČ Pa brez zamere saj se učimo celo življenje. Moram vse karte še enkrat naložit, ker sem jih po pomoti izbrisalLP
 

sever

Zelenc'
2. okt 2014
21
0
1
gorenjska
Se še enkrat oglašam ,da sporočim ,da mi je uspelo rešit problem, da tudi vem kje sem prej zaje... in še enkrat hvala vsem ,ki ste me še malo podžgali in sem šel še enkrat od začetka, ker sem prej eno stopnico preskočil glede JCVa.Je pa tako ko enkrat nekaj obvladaš je to popolnoma simp. LP
 

veso

Zelenc'
11. jul 2013
1
0
1
Pozdravljeni.
Na mojem nuviju 1390T sem se spet odločil da posodobim karte. Iz P.....-a sem si potegnil Garmin City Navigator Europe NT 2016.10. Naložil sem ga v mapo Garmin na SD. Potem sem si naložil POI Slovenija in ga dal v mapo Poi Slovenija na SD. Na Garmina sem v mapo System naložil JCV LaneAssistFull for 7X5, ZUMO, 1XXX.
Sedaj pa ugotovim, da mi JVC ne dela. Kaj sem naredil narobe?
In še drugo vprašanje. Ali je smiselno naložit še Garmin.AdriaROUTE.4.20+AR.SLO.4.10.(gmapsupp img)?
Hvala v naprej za odgovore.

LP
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Poizkusi storiti naslednje:

Zemljevid v2016.10 NT - gmapsupp.img skopiraj na:
SD\Garmin\gmapsupp.img

JCV D2504190A.jcv skopiraj na:
nüvi\Garmin\JCV\D2504190A.jcv (morebitno staro JCV odstrani)
V primeru, da na napravi nüvi 1390T že obstaja mapa .System\ in to, da je bila ustvarjena le tovarniško original potem JCV namesti na:
nüvi\.System\JCV\D2504190A.jcv (morebitno staro JCV odstrani)

in
POI točke Slovenija pa na:
nüvi\POI\POI Slovenija.gpi

P.S.: Ta različica AdriaROUTE je že povsem zastarela stvar. Tudi najnovejša v.4.40 NT ne pride v poštev, ker v njej ni zajeta Slovenija.

P.P.S.: Nekaj objav višje in to nad tvojo objavo je @popotnik
mod.gif
napisal naslednje:
Tole si prečitaj:
https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1290641/an/0/page/0#1290641

... se izplača pogledat ter prebrati in potem ti bo za-sigurno marsikaj bolj jasno. L.p.