Nuvi 1300 Prikazuje LA in JCV

mmmmatic

Zelenc'
7. jul 2014
1
0
1
Pozdrav!
Imam modificiranega Nuvi 1350 z možnostjo prikaza JCV, Dol sem potegnil City Navigator Europe NT 2014 40 /5,1Gb). Kater JCV moram inštalirat na 1350 High Res D2504160A.jcv ali Low_Res D3084130A.jcv?
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Iščem in ne najdem... Kateri sd card class je max, ki ga podpira nuvi 1300? - ali je v nuviju kakšna razlika v hitrosti če vanj dam sd card class 10 ali class 4?
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Lahko naložiš, ampak ne boš pridobil nič konkretnega, pa še JCV zna zajebavat.
Zakaj razmišljaš o JPN verziji?

Glede na to da mi vse kar je opisano v tej temi deluje brez najmanjšega problema sem imel namen ekspirimentirat dalje...
Glede na to da se dopust bliža bom JPN verzijo torej raje preskočil.

Imam pa še eno vprašanje: JCV se prikaže cca 500 m pred večjim razcepom in nato še pred njim tudi izgine. Ali obstaja kakšna nastvitev s katero bi sliko razcepa na zaslonu ohranil dlje časa, ali pa jo morda priklical nazaj?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Žal ima ta nuvi privzeto tak prikaz JCV in časa se ne da podaljšat.
Pri igranju z JPN verzijo pa se v 60% brikne napravo, tako da ti tega ne priporočam, ker potem boš res eksperimentiral, ko ga boš popravljal.
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Žal ima ta nuvi privzeto tak prikaz JCV in časa se ne da podaljšat.
Pri igranju z JPN verzijo pa se v 60% brikne napravo, tako da ti tega ne priporočam, ker potem boš res eksperimentiral, ko ga boš popravljal.

Hvala za info in tvoj trud!
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
pozdravljen,

Po prevoženih cca 1000 km mi je po ponovnem vklopu garmina zahteval ponovno kalibracijo in takoj po zaključeni kalibraciji javilo: "Zemljevidov ni mogoče odkleniti." V nastavitvah pa vidim da gre za zemljevide, ki jih sploh ne uporabljam in so bili privzeto naloženi na napravi (nahajajo se na internem pomnilniku). Poleg tega sem opazil, da so po gobe šli tudi podatki ecorout-a (spet naj bi nastavljal profil vozila). Garmin-a od pričetka poti še nisem priklopil na računalnik in zato me je omenjena zadeva malo prestrašila...
Zanima me torej:
- ali lahko error, ki ga prejmem vsakokrat ko prižgem napravo vpliva še na kaj drugega?
- kam v interni spomin se zapisujejo podatki ecorout-a (da preverim če še obstajajo na garminu)?

Po garminu na popotovanju nebi rad preveč šaril - nahajam se v takšnih rovtah, da bo ceneje če grem kupit novega garmina
smile-1.gif
kot ap tvegat in naredit nenamenske obvoze. - Zanima me kaj naj naredim, da zadevo zanesljivo usposobim za nadaljne delovanje.
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Priklopi napravo na PC
Pojdi v skrito mapo .System ( imaš v wiki sliko kako nastaviš, da jo vidiš ) in odstraniš to karto iz naprave in te ne bo več izpisovalo te napake.

Sem jih preimenoval... Deluje.

Kam v interni spomin se zapisujejo podatki ecorout-a (da preverim če še obstajajo na garminu)?
Izginila je tudi kompletna zgodovina najdenih ulic - gpx datoteke so pa na garminu ostale (na srečo)..

Zakaj je sploh do tega prišlo?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zakaj je do tega prišlo nimam pojma, prav tako se mi niti približno ne sanja kam bi lahko ecoroute shranjeval podatke.
Preveri v mapi Sqlite, če ima katera današnji datum in si naredi backup na Pc.
Bom jutri preveril v FW, če je kje zapisano kam daje ECO route log oziroma kam shrani nastavitve.
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Poišči mapo "reports" v njej je file mileage.csv. Tu imaš v excel formatu vse podatke.

HVALA za pomoč tebi in popotniku. Garminu je prvič do sedaj uspelo z zelo malo napakami priti na cilj.
 

sever

Zelenc'
2. okt 2014
21
0
1
gorenjska
Lp Sem nov na tem forumu, pa potrebujem pomoč za modificiranega nuvija 1350t.Mi prikazue vse razen slike izvozov iz avtocestJCV na kartiSN2015/20NT Imam karto in pripadajočo datoteko JCV zanjo.Mi pa prikaže samo besedilo na desni strani ekrana, če pritsnem na razporejanje pasov in glasovno opozorilo Kaj mi še manjka? Splash D1340-50 2.00 SW6.20 Sem pa delal po navodilih na tem forumu.Hvala za odgovor
 

sever

Zelenc'
2. okt 2014
21
0
1
gorenjska
aktivna je samo sn2015/20 na SD kartici, sta pa na SD kartici tudi adria topo in adria route vendar brez kljukce, lahko pa menjam karte po želji glede na uporabo. JCV D2504170A je na SD tako kot vse karte(aktivna samo sn2015/20) v mapi MAP JVC JVCD2504170AHieg
Res D2504170AJCV 671,379 kb Sem pa imel tudi JCV datoteko na nuviju vmapi sistem pa je bilo ravno tako. pa sem jo iz sistama izbrisal Sem pa probal tudi SN2014/40 in pripadajoči JCV pa je bilo enako in hvala za zelo hiter odgovor/vprašanje