Novopečeni družinski član

japoncica

Zelenc'
29. jul 2017
18
0
1
Tole je sicer že malo stara tema, ampak bom vseeno probala dobiti kakšno pametno info. o vozičkih.
Katere vozičke imate doma? Je bolje dati več denarja, ali se poceni vozički tudi dobro obnesejo? Ti so mi sicer full všeč: https://www.hajdi.si/potepanje/otroski-vozicki.html zaradi dodatne košare, ker verjetno vedno prav pride, da imaš kam odložiti stvari.
Po drugi strani pa razmišljam, da bi bilo mogoče bolje takega, ki je v kompletu z lupinico ala Jane: https://nakup.pikapolonica.com/otro...ider-formula-strata-s89/05457-898420421052259. Kakšne so kaj vaše izkušnje?

Aja, pa še to...A mogoče kdo ve, kaj je fora zdej teh novih vozičkov, v katerih so dojenčki nagnjeni poševno? Za večje otroke je verjetno vseeno, vidim pa veliko staršev, ki v takih vozijo še čisto majhne dojenčke...
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Midva imava Baby Design Husky ( kupila v Baby Centru), pa nimava nobenih pripomb. Dodaten plus je precej velika in zaprta košara spodaj, kamor lahko nabašeš kar nekaj robe. Enkrat sva ujela neko akcijo, pa je bil okoli 400 EUR (2v1).

Lupinico sva vzela posebej (eno od Maxi Cosi), ker kolikor sva gledala te v kompletu, so bile bolj slabo oblazinjene.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
jaz imam enega hartana od leta 2011, notri zdaj 3. otrok. kupila bi hartana še enkrat, zadeva je ko prvi dan. zdaj je pa samo še vprašanje katerega. če dejansko ne misliš nikdar v kaki gozd ali na makedam ipd, ti je vsaki "terenc" velik mimosun, ker je težek in zasede veliko prostora v prtljažniku... če pa imaš tako pred bajto in kilometre nabiraš tako, pa je seveda karkoli drugega za enkratno uporabo. ne glede na firmo.

frendica je istega leta kot jaz kupila jaguar car, takrat jako popularen. po treh letih 2014 je komaj še skupaj stal, brez da bi sploh smel videti karkoli drugega kot asfalt. pa vse je nekaj luft pri roču in drugih gibljivih delih dobilo. takrat je bil to eden tak, kot jih je zdaj celo rajso po babycentrih, pikapokah ipd. vsi isto zgledajo, jako lepo in stylish, cenejši kot zares dobro skupaj dani in bistveno dražji od tistih, ki so enako kvalitetni. na prvi uč pa dejansko ne veš kam spadajo, med kvaliteto ali šrot. tako da jaz bi še malo na bolho pogledala - ne da bi kupila ampak če se kaki po 3 letih prodaja, pa kako izgleda, pa dobiš občutek ali je kaj vreden ali ne.

p.s. ani naprej iz vasi imajo neko teutonio. zadeva dala skozi bistveno več kot moj (ga ima starejši par za vnuke vozakati - več otrok notri, "med dojenčki" pa tudi naenkrat, ker je zadeva postala igrača, dlje časa ga imajo kot mi), pa še vedno se pelje kot gospod.
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Če ni nujno da je trikolesnik s katerim se bo teklo maraton čez drn in strn in če je buđet omejen, potem na bolho po rabljenega bugabooja. Jaz sem sicer kupil novega, po sedmih letih zlorabe sem zamenjal prednja kolesa, zdaj je v njem že peti otrok in vozičku še nič ne fali. Neseš ga po stopnicah z otrokom vred z eno roko, stlačiš v še tako majhen prtljažnik in voziš z eno roko. Pa defekta ne moreš dobit ker so gume polne. Če bi še enkrat kupoval bi kupil isto, samo rabljeno (in prihranil skoraj 1k).