NOVO Slovensko vodenje - Mateja

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
Danes tudi jaz probal novo Mici in ni bistvene spremembe in bo večino časa enako na tiho kot prejšna.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Sprašujem se kaj bi vi sploh radi, pa vam nič ne paše, kolko vidim je ta nova Mateja zelo prijazna
evil.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Meni je všeč, da bolj tekoče izgovarja in seveda tudi hitreje v primerjavi s staro.

@nuvi3790

Ne paše jim, da jim ženska govori kam morajo zavit, ker imajo očitno doma od svoje že poln kufer navodil
evil.gif
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Bistvena razlika bi bila, če bi vsak, ki kritizira, javil kako napako glede cest in omejitve, bi naša Mateja še lepše pripeljala na zaželjeni cilj in vsak bi bil ponosen nanjo
wink-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Sicer je se nisem sprobal...

Ampak a ne vodi algoritem v karti in ne voice datoteka?
smile-1.gif
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Nekateri bi očitno radi, da bi Mateja na ekranu garmina nakazovala zavijanje s kazanjem levega ali desnega joška!
hysterical-1.gif
Meni je zelo všeč in nimam pripomb. Sicer pa si lahko vsak posname svojo drago, da ga bo usmerjala.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Meni na oregonu 600 tudi fenomenalno dela, tako kot od ženske pričakuješ
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Ne verjamem...take obstajajo samo v ZF filmih
grin1.gif
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Slako oprosti, ampak narobe si razumel! Niti najmanj se ne čutim užaljenega, saj nimam za to nobenega razloga. Moj komentar je bil mišljen bolj šaljivo. Ampak nekateri včasih res po nepotrebnem potencirajo kakšne "slabosti", ki jih drugi niti ne opazijo. Človek dobi občutek, da bi nekateri radi, da jih navigacijska naprava prime za roko in jih odpelje na želeni cilj, medtem pa jih zabava kot kakšna japonska gejša.
cool-1.gif
. Sam menim, da je še vedno potrebno uporabljati logiko in lastno pamet, potem skupaj z navigacijsko napravo lahko zmagaš.
 

slako

Pripravnik
22. okt 2007
208
0
16
vrhnika
Citat:
Uporabnik Janez_Krajnski pravi:
Slako oprosti, ampak narobe si razumel! Niti najmanj se ne čutim užaljenega, saj nimam za to nobenega razloga. Moj komentar je bil mišljen bolj šaljivo. Ampak nekateri včasih res po nepotrebnem potencirajo kakšne "slabosti", ki jih drugi niti ne opazijo. Človek dobi občutek, da bi nekateri radi, da jih navigacijska naprava prime za roko in jih odpelje na želeni cilj, medtem pa jih zabava kot kakšna japonska gejša.
cool-1.gif
. Sam menim, da je še vedno potrebno uporabljati logiko in lastno pamet, potem skupaj z navigacijsko napravo lahko zmagaš.

Se strinjam, da velika večina misli, da navigacija misli tako kot oni. Jaz uporabljam Garmin skoraj vsaki dan, ker veliko potujem po sloveniji in mi dostikrat veliko pomaga. Se ga je pa treba naučiti uporabljati in mislim,da ga tudi znam precej dobro uporabiti. Dostikrat grem tudi po ruti , ki jo on določi in smatram ,da je napačna, pa se vseeno pokaže da je čisto ok. Dostikrat tudi vidim napake v kartah in ker nisem nek računalniški strokovnjak jih pač ne znam javiti , da bi jih popravili.
frown-1.gif