Halkidiki 2013 & 2014

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Bili smo na Ammoulianiju, vendar smo čez dan šotor pospravili in ob 4ih popoldne odšli na celino v hotel. V vasi Metsovo smo doživeli neurje okoli pol polnoči, vendar smo bili na varnem mi in avto. Zjutraj so pele motorke... Lastnica hotela je povedala, da je v svojem življenju doživela tako neurje samo dvakrat.
 

Izst

Zelenc'
11. jun 2019
5
0
1
Mi smo ob pregledu vremenske napovedi v zadnjem trenutku spremenili smer in šli na Lefkas. Upam, da nam drugo leto uspe priti na Halkidiki.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
661
80
28
ola..bom dal kar sem ( ker kar spada v ta del)
Na poti dol bi namesto v Skopju spali v Dorjanu (oz bili en dan tam) ...no tukaj pa rabim support. kaj priporočate kateri del, kak konkreten predlog..kam it jest, kaj pogledat....hvala

- podvprašanje ( za nazaj grede so itak vsi neki lačni - pa je toel takoj po meji da se ne trogamo še 2+h do skopja - kam iti na prehranjevanje recimo med 21.oo-00.oo oz pac ponoc
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.024
773
113
Jaz na Dojranu počivam, ni kaj za gledat, na jezero mi je lepo imeti razgled iz apartmaja, potem je pa konec zame. Najraje spim v Vila Zora, ker so eni redkih, ki nimajo problema s parkiriščem. Nazadnje smo bili pri eni prijetni gospe za precej manj denarja, je bil apartma špica, avto parkiran na pločniku skoraj na cesti mi pa ni bil dober občutek.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.245
187
63
Kot je že povedal Valhalla - spanje v Vila Zora, tam kjer je dal plac za zajtrk, je pa malo pred tem večje parkirišče, kjer imaš trgovino, buređinico, zraven pa cel kup lokalov za kafe ali zajtrk. Mi smo običajno šli kar v buređinico, spredaj imajo mize in klopi, pojedli burek, potem pa k sosedu na pravo turško kavo in gasa dalje. Za kako bolj fajn večerjico se pa sprehodiš po obalni promenadi in izbereš lokal, ki ti ustreza.
Edit: Vidim, da ima Vila Zora nekam slabe komentarje zadnje čase. Mi nismo nikoli nič rezervirali preko bookinga in podobnih, ampak smo šli tam na vrata in se zmenili. Smo bili pa vedno konec junija, ko ni bilo neke panike z zasedenostjo.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
661
80
28
Hja, pogledal, komentarji res niso nekaj, pa tudi zasedeno imajo….
Bom ocitno kr Skopje pikiral

hvala
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
a za naprej v Grčijo pa je potrebno nazaj na avtocesto in na MP Gevgelija al Bogorodica al kaj karkoli že je
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.111
62
48
Jaz sem spal v Apartments Stupar, malo naprej od Zore. Vse ok, edino parking je prekoputa ob cesti. Za hrano pa se sprehodiš, pa izbereš. Dobro in poceni.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.024
773
113
Ja Vila Zora res slabi komentarji. Nazadnje bil tam maja 2019 za drobiž. Lani smo bili junija in julija v apartman Centar. Čisto, brezhibno, lep razgled, 20, 25€ za družino 4, samo parkiranje na ulici mi ni bilo všeč.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
661
80
28
MK spet mal AC rihtajo od Skopja naprej na ene 3h mestih pa je v obe smeri samo po en pas, drugace nic novega, no za spremembo od lani Srb AC prakticno brez del - nova obvoznica oz dokoncana - nevem kako zgleda ker gremo vedno drito cez center BG…
Ostalo pa klasika . Dobr k zmer
 
  • Všeč mi je
Reactions: Slick in Valhalla