Novo pri Telekom Slovenije III.

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
poleg LTE; delujejo tudo dohodni SMS-i

Samo piska:
"Pozdravljeni! Klical/a sem vas...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Na nekaterih regijah je bila zadeva hitro gor, nekje malce kasneje. Že nekaj časa pa je vse up&running. Ja, jebat ga, ni ga sistema ki kdaj nebi malce zaštrikal (tudi velikim se zgodi ala Google, FB, Telekom :cool:)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Sam dokler imam lastniške boxe niti ne pomislim da bi šel na neo in za to še dodatno plačeval. Ni ene stvari da bi mi toliko pomenila, da bi menjal.

Še eno vprašanje, kako to misliš lastniški box? A sedanji Siol BOX je lastniški? Tudi če je lastniški kaj imaš ti od tega za razliko od "najemnega" NEO BOX-a? Hvala
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Še eno vprašanje, kako to misliš lastniški box? A sedanji Siol BOX je lastniški? Tudi če je lastniški kaj imaš ti od tega za razliko od "najemnega" NEO BOX-a? Hvala

Za najemnega plačuješ dodatno neke 3 evre vsak mesec. Ampak če ga skuri strela, dobiš novega. Če skuri tvojega, moraš kupiti/popraviti/znajti se sam.

Jernej
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Razumem, torej če prav razumem mi ta NEOBOX iz akcije ki mi ga sedaj dajejo "zastonj" potem mesečno zraven 80-ih€ še dodatno 3€ kasirajo? :)
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Razumem, torej če prav razumem mi ta NEOBOX iz akcije ki mi ga sedaj dajejo "zastonj" potem mesečno zraven 80-ih€ še dodatno 3€ kasirajo? :)

Če prav razumem besedilo akcije, boš vsekakor plačeval najemnino za NEO box, le izdali ti ga bodo zastonj. Če imaš samo svoje boxe, potem to pomeni dodatne 3 EUR (ali nekaj takšnega) na mesec. Če pa že sedaj plačuješ za dodaten box ali dva, bo pa enako.

Jernej
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Sedaj imam samo Siol BOX in za to ne plačujem popolnoma ničesar. Torej jaz razumem zadevo kot takšno da stari Siol BOX vrnem in dobim novega. Če pa je ta SIOL BOX ki ga imam sedaj moj ali njihov ali od koga tretjega pa nimam pojma. Ob naročilu modrega paketa ga je serviser prinesel zraven.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Sam sem danes preverjal in so rekli, tako kot do sedaj. Vrnem stari box in vzamem Neo ter celo lahko ostanem na starem paketu modri svet. Stari box sem imel zastonj in prvi Neo bom tudi imel zastonj brez mesečne najemnine.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
http://www.blog.uporabnastran.si/20...em-dnevu-novo-prejmejo-predvidoma-28-12-2018/

Kakšna je cena za NEO Smartbox?
Tukaj je bilo prve dni nekaj zmede, a kot so pri Telekomu Slovenij pojasnili za Uporabno stran, je za vse obstoječe naročnike, ki imajo IPTV kot del paketa, najem prvega NEO Smartboxa brezplačen, plača se strošek izdaje zanj, ki znaša 29€. To pomeni, da je najemnina brezplačna za vse, tako tiste, ki imajo najemni, kot tiste, ki imajo kupljen BOX komunikator, plača pa se njegova izdaja. Posamezni naročnik lahko prejme do 4 NEO Smartboxe, pri tem pa se za drugi, tretji in četrti NEO Smartbox, tako kot pri starejši opremi, poleg stroška izdaje plača tudi mesečni najem v višini 2.9€ na izdani NEO Smartbox. Novim naročnikom se v okviru akcije prizna 100% popust na izdajo NEO Smartboxa, še vedno pa ostaja mesečna najemnina za drugi, tretji in četrti NEO Smartbox, ki prav tako znaša 2.9€ mesečno.

Torej koliko razumem je najemnina brezplačna v kolikor gre za PRVI Box pri hiši za vsakega nadaljnega pa normalno da se plača najemnina kot povsod drugod tudi za kartice...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
http://www.blog.uporabnastran.si/20...em-dnevu-novo-prejmejo-predvidoma-28-12-2018/

Kakšna je cena za NEO Smartbox?
Tukaj je bilo prve dni nekaj zmede, a kot so pri Telekomu Slovenij pojasnili za Uporabno stran, je za vse obstoječe naročnike, ki imajo IPTV kot del paketa, najem prvega NEO Smartboxa brezplačen, plača se strošek izdaje zanj, ki znaša 29€. To pomeni, da je najemnina brezplačna za vse, tako tiste, ki imajo najemni, kot tiste, ki imajo kupljen BOX komunikator, plača pa se njegova izdaja. Posamezni naročnik lahko prejme do 4 NEO Smartboxe, pri tem pa se za drugi, tretji in četrti NEO Smartbox, tako kot pri starejši opremi, poleg stroška izdaje plača tudi mesečni najem v višini 2.9€ na izdani NEO Smartbox. Novim naročnikom se v okviru akcije prizna 100% popust na izdajo NEO Smartboxa, še vedno pa ostaja mesečna najemnina za drugi, tretji in četrti NEO Smartbox, ki prav tako znaša 2.9€ mesečno.

Torej koliko razumem je najemnina brezplačna v kolikor gre za PRVI Box pri hiši za vsakega nadaljnega pa normalno da se plača najemnina kot povsod drugod tudi za kartice...

Ja res je. Prvi box je brez najemnine. Edino kar je, ko imam sedaj samo boxe, ki so v moji lasti je, da imam 1€ popusta na računu. Če bi šel bo NEO bi ta 1€ zgubil ne bi pa plačeval še dodatne 3€. To je potem, ko je napisano, pri vsakem nadaljnjem box komunikatorju.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
jaz sem danes dobil neo, nič dodatnih plačil, star box moram vrniti. je pa zaenkrat stvar zanimiva..
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
ne, slika je bila že prej top, imam sony oled 65". zanimivo je tole govorno izbiranje, se bo treba navadit. ko si 40 let navajen na daljinca z številkami in na kanale shranjene pod številko, je tale glasovno izbiranje malo mimo 1 dan. zaenkrat sem uspel naštimat da z daljincem ugasnem in prižhem box in tv hkrati.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
jaz sem prvi 2 minuti mislil star box nazaj priklopit, ampak potem je vsako uro bolje. Predvsem iskanje je dobro narejeno. hočeš recimo spužija in ko ga iščeš ti ga išče po vseh kanalih, hkrati po youtubu.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Sicer na starem boxu stevilcnice ne uporabljam... Zgolj navigacijski gumb, kanal gor/dol ter glasno gor/dol ter rumeni gumb za preskok...