Novo pri Telekom Slovenije III.

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
Na telemachu maš lahko tudi na OŠO 300/50

Za storitve EON televizija je potreben internetni priključek. Storitve Polnega naročniškega paketa so na voljo na Telemachovem koaksialnem in optičnem omrežju, izbranih OŠO omrežjih: OŠO Južna Primorska, OŠO Pivka, OŠO Tritel (Železniki, Velike Lašče, Semič, Dolenjske toplice, Gorenja vas – Poljane), OŠO ASD Radenci, OŠO Gornja Radgona, OŠO Odranci, OŠO Slovenske Konjice, OŠO OSS (Ormož, Sveti Tomaž, Središče ob Dravi), OŠO Dolenjska, OŠO Krško, OŠO Slovenj Gradec in Mislinja, in optičnem omrežju družbe Telekom Slovenije d.d. V omrežjih OŠO Tritel in OŠO Radenci je najvišja dosegljiva hitrost internetne povezave 100 Mbit/s.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
Kakšne pokajo na FB-ju.... :bonk::bonk:

telekom-1.png

telekom-2.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Zanimivo tole z elektriko: Izdaja NEO Smart boxa je za nove naročnike še vedno brezplačna. Za obstoječe naročnike se zaračuna 29 €, kar pa ne velja za naročnike, ki prehajajo s paketov brez IP TV. Obenem bodo pri Telekomu 19. 4. 2019 izvedli migracijo naročnikov, ki bodo odjavili nosilno mobilno naročniško razmerje ali fiksni priključek, ob tem pa bodo pri Telekomu Slovenije še naprej uporabljaji določene storitve.

https://www.telekom.si/info-in-obve...roma-fiksnega-priključka-na-izbranih-paketih2
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Sedaj sem gledal malo mobilne pakete pri telekomu.

Enega pametnega paketa nimajo!! Vse kar imajo so tej paketi "NAJ A", "NAJ B" in "NAJ C". Ostalih mobilnih paketov ni.

WTF?

A pripravljajo kaj novega mogoče?
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.056
-904
83
So dobri tile novi paketi od Telekoma:
za dijake in študente popust 3 € na naročnino brez 2 letne obveznosti,
za policijo in gasilce:
30 % na nove naročnike
20 % na stare naročnike
tudi za družinske člane popust (pogoj isti domač naslov),
Cene naročnin zelo znižana , veliko količin neta. Kaj češ še lepšega, dobro omrežje, 2G , 3G , 4G - Volte
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
So dobri tile novi paketi od Telekoma:
za dijake in študente popust 3 € na naročnino brez 2 letne obveznosti,
za policijo in gasilce:
30 % na nove naročnike
20 % na stare naročnike
tudi za družinske člane popust (pogoj isti domač naslov),
Cene naročnin zelo znižana , veliko količin neta. Kaj češ še lepšega, dobro omrežje, 2G , 3G , 4G - Volte

Sem pogledal potem še račun od moje, pa sem videl, da se splača, da imava skupni paket (skupaj bi prišla par € na mesec bolj poceni skozi).
Drugače pa ni opcije (vsaj zame kot 1 uporabnika), da se to splača. Trenutno plačujem 17€ na mesec, pa mi nič ne manjka.
20% za stare naročnike pri mobilnih paketih?
Nisem opazil tega. Sem pa opazil 3€ popusta za ljudi stare manj kot 31. let, kar ni tolk slabo...
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.056
-904
83
za policijo in gasilce (ponudba) :
30 % na nove naročnike
20 % na stare naročnike
Se opravičujem

Sedaj pa off topic . primer:
T2 prejšni brezčastni L vse neomejeno (pogovori, sms, mms,) net 50 GB omejitev hitrosti 20/5 MB cena 19 €, pogodba 2 leti, prvo leto za 9.50 €
Naj B : vse neomejeno (pogovori, sms, mms,) net 70 GB , hitrost 150/50 MB + volte iz 22 znižan na 19 € ( študentje , dijaki) brez obveznosti do operaterja

Jaz sem sina prestavila iz T2 na Telekom, več za isto ceno, imel je in ima sedaj pa to za kar sem dala primer.
 
Nazadnje urejeno:

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
Če je kakšnega obstoječega naročnika matrala menjava starega Boxa za NEO-ta, pa je bolj gorenca, ga ima zdaj šanso brezplačno zamenjati.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Naj kar majo to škripucalo od NEO boxa... Niti zastonj ga nočem dokler bo čez njega tolk pritožb..

Bo kr vredu še nekaj cajta Box S ;)
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Naj kar majo to škripucalo od NEO boxa... Niti zastonj ga nočem dokler bo čez njega tolk pritožb..

Bo kr vredu še nekaj cajta Box S ;)

Od samega začetka pa do danes je bilo že kar lepo število nadgradenj in je zadeva neprijemljiva. Na začetku je bilo kar nekaj težav sedaj je pa zadeva že izredno stabilna. Jaz ne vem če sem ga v zadnjem mesecu že kdaj moral resetirati...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Od samega začetka pa do danes je bilo že kar lepo število nadgradenj in je zadeva neprijemljiva. Na začetku je bilo kar nekaj težav sedaj je pa zadeva že izredno stabilna. Jaz ne vem če sem ga v zadnjem mesecu že kdaj moral resetirati...

Si eden od retkih ki ma pozitivne izkušnje... Dokler bo tako me pač ne zanima.. ;)