Novo pri Telemachu II.

matej_

Guru
25. okt 2007
2.029
569
113
jaz sem narocnik paketa se vec in eon light.
tamala 2 imata narocnino pri bobu.
ce prenesem njuno stevilko na telemach bom torej placeval 2x1€ na mesec, 2leti z vezavo. torej vse skupaj 24+24=48€.


Kaj ce jaz vmes prekinem mojo naročniško številko? se ta ugodnost ukine?
Vezava 24mesecev je na preneseno stevilko ali na mojo?

razmisljam vnaprej ker cez par mesecev dobimo rune na vas in potem se mi odpre moznosti za narocnine (trenutno lahko samo in edino telemach gledam)

lp matej
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.341
975
113
Celje
Obišči stran
jaz sem narocnik paketa se vec in eon light.
tamala 2 imata narocnino pri bobu.
ce prenesem njuno stevilko na telemach bom torej placeval 2x1€ na mesec, 2leti z vezavo. torej vse skupaj 24+24=48€.


Kaj ce jaz vmes prekinem mojo naročniško številko? se ta ugodnost ukine?
Vezava 24mesecev je na preneseno stevilko ali na mojo?

razmisljam vnaprej ker cez par mesecev dobimo rune na vas in potem se mi odpre moznosti za narocnine (trenutno lahko samo in edino telemach gledam)

lp matej
Točno to sem vprasal in je bil odgovor, da je osnovna naročnina samo pogoj pri sklenitvi. Da kasneje lahko prekinem, ce na njej ni vezave. Nimam pa to nikjer napisano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matej_

matej_

Guru
25. okt 2007
2.029
569
113
Hvala za odgovor.

Berem njihove pogoje pa mi ni glih jasno. bolj ko berem, manj razumem :)

jim bom napisal mejl, pa da vidimo, kaj odgovorijo.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.341
975
113
Celje
Obišči stran
Hvala za odgovor.

Berem njihove pogoje pa mi ni glih jasno. bolj ko berem, manj razumem :)

jim bom napisal mejl, pa da vidimo, kaj odgovorijo.
meni to ni bilo na prvem mestu, ker "osnovno" naročnino načeloma nimam namena prestavljati...
Sem pa eno številko premaknil iz HOT k Telemachu, ker tole za 1eur je precej dobra ponudba.

In na drugi strani eno številko iz Telemacha premaknil na A1 (pripelji prijatelja), kar tudi ni slaba ponudba. Pa še aparat so imeli po boljši ceni...