Novo pri Telekom Slovenije III.

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Kje se najde cenik? Imam modri svet, ker se bo uporabljal tudi stacionarni telefon, me zanima cena na gsm telefonijo. Nikjer ne najdem.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Drugače pa sem včeraj kar oba boxa naenkrat priklopil na TV ter v realnem času preklapljal med HDMI1 in HDMI2 izhodom. Se mi vseeno zdi da je slika na starem boxu mallllenkost drugačna, bolj gledljiva, morda za četrt odtenka bolj ostra ampak ni neke drame. Prav tako je stari box hitrejši med preklapljanjem ampak to verjamem da bodo uredili postopoma s fixi. Pa tudi lučko NEO gre popolnoma izklopiti kar je OK. Edino kar mi še ni uspelo odstraniti in me "rassspizdi" da ko na neo daljincu kliknem gumb za izklop se izklopita tako TV kot NEO. Sem bil navajen da mi je ta reciver skoz letel v ozadju. Pa ugotovil sem da mi od TV pilot (od Samsunga) 99% deluje z NEO-tom tako da dejansko NEO daljinca ne rabim.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Drugače pa sem včeraj kar oba boxa naenkrat priklopil na TV ter v realnem času preklapljal med HDMI1 in HDMI2 izhodom. Se mi vseeno zdi da je slika na starem boxu mallllenkost drugačna, bolj gledljiva, morda za četrt odtenka bolj ostra ampak ni neke drame. Prav tako je stari box hitrejši med preklapljanjem ampak to verjamem da bodo uredili postopoma s fixi. Pa tudi lučko NEO gre popolnoma izklopiti kar je OK. Edino kar mi še ni uspelo odstraniti in me "rassspizdi" da ko na neo daljincu kliknem gumb za izklop se izklopita tako TV kot NEO. Sem bil navajen da mi je ta reciver skoz letel v ozadju. Pa ugotovil sem da mi od TV pilot (od Samsunga) 99% deluje z NEO-tom tako da dejansko NEO daljinca ne rabim.

to da se izklopita oba po moje nastaviš tisti cec na off v nastavitvah.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Sem prvo to poskusil pa še vedno oba izklaplja :) Pa ugotovil sem da ni kanala Fashion TV 4K ki bi naj bil na 306.
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Nima, zgolj zafrkava se ker dobro ve da je Telekomovo ljub vsemu najboljse, predvsem iz vidika zanesljivosti.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.023
313
83
Goriska
Jaz sem imel do nedavnega simobil/a1, sedaj telekom in moram reci, da je a1 precej boljsi v pokritosti, kjer se jaz gibljem, da ne govorim o gorah, kjer se telekom povsem izgubi v primerjavi z a1 in ravno zato razmisljam, da bi sel nazaj na enega izmed operaterjev, kateri omogoca a1 omrezje.

Sicer sem super zadovoljen s sparmobilom, kar se tice price/performance.

Ce bi pa ponovno se vezal pa sploh ne bi razmisljal in bi vzel a1.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Jaz sem imel do nedavnega simobil/a1, sedaj telekom in moram reci, da je a1 precej boljsi v pokritosti, kjer se jaz gibljem, da ne govorim o gorah, kjer se telekom povsem izgubi v primerjavi z a1 in ravno zato razmisljam, da bi sel nazaj na enega izmed operaterjev, kateri omogoca a1 omrezje.

Sicer sem super zadovoljen s sparmobilom, kar se tice price/performance.

Ce bi pa ponovno se vezal pa sploh ne bi razmisljal in bi vzel a1.

prav. meni pa telekom zagotavlja, prej telemach pa mi ni.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Koliko se pa kaj čaka, da dostavijo ta Neo?
Če je tako kot z odgovori preko maila, potem se bom še načakal...